škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Passatlarımız gelmiştir :)

crash · 69 · 17090

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tabi zevkler değişir , selefinin iyi oldugu sonrakini iyi olcagını kanıtlamaz .ben şahsen eskiyi seçerim.

punto- evo gibi sonra çıkan dha iyi olmayabilir.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
taarih tekerrürden ibarettir. vw de yeni gelen her zaman eskiye basar geçer sollar 4 e çarpar 5 e böler. şimdiye kadar böyle oldu bundan sonrada devam eder :)

adamların sloganı bile o:

biz daha iyisini yapana kadar ki en iyisi
« Son Düzenleme: 27 Kasım 2010, 17:21:52 Gönderen: mayham85 »

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;161863
taarih tekerrürden ibarettir. vw de yeni gelen her zaman eskiye basar geçer sollar 4 e çarpar 5 e böler. şimdiye kadar böyle oldu bundan sonrada devam eder :)

adamların sloganı bile o:

biz daha iyisini yapana kadar ki en iyisi

çogu hala golf 4 ü efsane oalrak anıyor :ok:

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ama golf V çok daha fazla satıldı ve çok daha başarılı bir otomobil. :) insnların hayal aleminden bakınca esas efsane olan golf, golf mk1 dir zaten. ne 4 ne 5 nede 6.
« Son Düzenleme: 27 Kasım 2010, 17:28:23 Gönderen: mayham85 »

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İşe farklı bir boyut kazandırayım;

Passat B5.5;

İlk çıktığı günden beri kıçımın düştüğü,yolda her gördüğümde dönüp batığım,Passat ailesinin bence en şık tasarımı.Bu tasarım kadar ayakta kalan bir tasarım tanımıyorum.

Passat B6;

İlk çıktığı günden beridir tasarımında hep bir eksiklik sezdiğim,ama çok çekici gelen bir araç.Bu tasarım,kendinden öncekinden bence daha kötü.Ki bu düşüncem hala devam ediyor.
Şuanda bizde B6 sahibiyiz ama gidipte övmem,yenisi daha iyidir diye.
Yeni olan herzaman daha iyidir tabi ancak konu tasarım olunca işler çok farklı.
Şimdi B5.5 ve B6 kasa Passatı beğenmeyen insan sayısı çok ama çok azdır.Bu araçlar gerek tasarımları,gerekse kaliteleriyle kendini sevdiren araçlar.

Ancak B7 kasaya geçiş yaptığımızda,tasarım anlamında kesinlikle bir gerilikle karşılaşıyoruz.B6daki yuvarlak ve tok hatlar yeni kasada yok.Zaten devşirme bir tasarım.
Kapılar,tavan,camlar tamamıyla aynı.Önüne yapğıştır Poloyu,Arkaya da yeni Jettayı,al sana yeni kasa Passat.
Kesinlikle B6daki kalite hissini yakalayamadım ben bu tasarımda.Zamanla gözümüz elbet alışacak ama tasarım anlamında B6 bence herkesçe dahada beğeniliyor...

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sezarın hakkı sezara

eski passata :ok:
« Son Düzenleme: 27 Kasım 2010, 18:06:00 Gönderen: tufan »

fabialife

• Ziyaretçi
eski passat gibi ağırbaşlı, vakur ama ben passatım arkadaş diyen bir  kasa daha zor çıkar. yeni kasalarda polodan caddy ye kadar yan yana sırala ve karşıdan bak hepsi aynı.
ruh yok asalet yok ama satar ona lafım yok. bizim millet arabaya değil markaya para verdikçe tenekeden araba yapsa yine satar.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Passat B7 den ufak bir detay;
Kaliteye bak bee...

Not:Fotoğrafta herhangi bir çekim hatası yoktur.Rakamlar gördüğünüz gibi yamuktur.

:++::++::++:
Bir açıklama ekle

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
1978 senesinde arka plandaki kırmızı Passat ailemizin ilk arabasıydı. 2 kere Almanya - İst. - Almanya yapmıştık :)

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün 35.000 TL bütçeli bir müşterimiz geldi.Adamda 2005 model C-Max varmış 85 bin kmde hatasız.Adam sıkılmış arabadan satacakmış.Yine C-Max gibi MPV alacakmış.Dedim bizde touran var ama yeni kasası martta falan gelecek.O da sizin bütçenizi aşar.Jetta önerdim benzinli olduğu için vazgeçtiler.Tüpde istemiyorlarmış.Dedim gelin şöyle oturalım.Açtım Skodanın sitesini.Gösterdim Roomsteri bunlara.Dedim bunlar ticari değil hususi.Şehir merkezlerinde problem yaşamazsınız.B segmenti MPV olarak geçiyor.Bütçenizide aşmıyor.Gidin bu aracı alın pişman olmazsınız.Adamları direkt skoda bayiine gönderdim :D :D
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Nedense bende eski tasarımı daha iyi buldum.Şahsen SuperB 'yi düşününce daha güzel geliyor artık :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;161915
Bugün 35.000 TL bütçeli bir müşterimiz geldi.Adamda 2005 model C-Max varmış 85 bin kmde hatasız.Adam sıkılmış arabadan satacakmış.Yine C-Max gibi MPV alacakmış.Dedim bizde touran var ama yeni kasası martta falan gelecek.O da sizin bütçenizi aşar.Jetta önerdim benzinli olduğu için vazgeçtiler.Tüpde istemiyorlarmış.Dedim gelin şöyle oturalım.Açtım Skodanın sitesini.Gösterdim Roomsteri bunlara.Dedim bunlar ticari değil hususi.Şehir merkezlerinde problem yaşamazsınız.B segmenti MPV olarak geçiyor.Bütçenizide aşmıyor.Gidin bu aracı alın pişman olmazsınız.Adamları direkt skoda bayiine gönderdim :D :D

:):):)

Alıntı yapılan: lrfan;161919
C-Max'tan sonra Roomi mutlu etmez bence  :)

Bencede C-max daha dolgun bir araba..Bence Skoda bayisinden Yeti alıp çıksınlar :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Adamların 35 bin bütçesi olunca mecburen B MPV önerdim.Yapabileceğim başka birşey yoktu :)
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...