škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

VW'den yeni bir ticari: Caddy Crossover

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hbahadir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
komsuymusuz rafık :) bende ibrahimlide oturuyorum ama kıbrıstayım şimdi denk gelememişiz demekki :)
hadi bakalım kazasız belasız tekrar :)

ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampusu

1.6 MPI octavia ambiente
Mercedes E320 Avantgarde

efe_38

• Ziyaretçi
caddynin dilinden caddysi olan anlar :++: :++:

mercekli ve ledli stop güzel oturmuş güle güle kullan abi :) daha yeni çıktı sayılır hangi ara aldında taktırdın :D gti jantlarda cuk oturmuş :ok:

birde tavsiyemi diyelim görüşmü,yan sinyallerin kırmızı filmi baya boğmuş ve arka stopların orjinali dahamı güzel duruyo be abi :)

efe_38

• Ziyaretçi
bu arada bu arabayı biliyorum aklımda fena bir düşünce var :D bizimkini satıp beyaz caddy alıyım böyle yaptırıyım millet dönüp dönüp baksın diyorum :hanz: :hanz:

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Vay beklediğim adam geldi :)

Sinyalleri akşam sökeyim iyi hatırlattın. Folyoyu buna (Caddy Speed) bakıp yapmıştım aslında ama güzel olmayınca altına kırmızı şerit atmıştık dikkat çeksin diye şimdi jantlar sağolsun folyoya gerek kalmadı.

Far çıkalı çok oldu da esnaf buğu yaparsa iade alırım diye satmaya cesaret edemiyor bende gözümü karartıp aldım çokta güzel durdu. :)

Şimdi şunu düşünüyorum acaba orjinal Life tampon mu taksam yoksa Caddy Speed'in tamponundan mı yaptırsam fiberciye :blm:

« Son Düzenleme: 26 Kasım 2010, 16:46:40 Gönderen: G.Antep Şubesi »

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: a_tansel;161463
Vay beklediğim adam geldi :)

Sinyalleri akşam sökeyim iyi hatırlattın. Folyoyu buna (Caddy Speed) bakıp yapmıştım aslında ama güzel olmayınca altına kırmızı şerit atmıştık dikkat çeksin diye şimdi jantlar sağolsun folyoya gerek kalmadı.

Far çıkalı çok oldu da esnaf buğu yaparsa iade alırım diye satmaya cesaret edemiyor bende gözümü karartıp aldım çokta güzel durdu. :)

Şimdi şunu düşünüyorum acaba orjinal Life tampon mu taksam yoksa Caddy Speed'in tamponundan mı yaptırsam fiberciye :blm:

biz birbirimizin dilinden iyi anlarız abi :D

folyoda hem fikiriz onda sorun yok :) arka stopun orjinal hale dönmesi mümkünse abi orjinale döndür hafiften karartma yaptır çok güzel durur :ok:

hiç life tamponla uğraşma abi semeriyle seksene oturur o :) bence işini hakkıyla yapan bir tamponcun varsa ona bu resimdeki gibi birşey yaptır hatta gözün o kadar karardıysa yan marşpiyelmi ne diyorlar onu birde arka tamponu bu resimdeki gibi yaptır abi off off off :ok:

senin arabayada böyle üstten 2 tane açık gri veya siyah şerit çektirirsen ben alırım senin yavruyu :D :D

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: a_tansel;161246
@aliergün kamber konusunda haklısınız bana da hep öyle geliyor ama ustaları inandıramıyorum :)

Böyle de güzel yav hem crossover bi kerem :huh:
Kaşkaydan filan yüksek akşam otoparkta yanına park edip baktım :hanz:

Makas presletme işi ucuz ama hem tehlikeli hem de konfor sıfır oluyor tecrübeyle sabit, arka taraf resmen seke seke gidiyor boing boing boing :kork1:

KW'nin makaslı araçlar için ürettiği alçaltma kiti var onun peşindeyim.

Yapılacaklar listesi;

- H7 4300k kit takılacak
- Yazılımla ya da powerboxla alt devirler canlanacak
- Bu esnada %90 turboyu kucağıma alacağım o değişecek :D
- Son susturucu değişecek (üzerindeki sadece uç ve sıkıldım görüntüsünden)
- Ön tampon Caddy Life tamponu ile değişecek
- APP plakalar gelecek
- Bulunabilirse camlar buz mavisi filmlenecek (mercedesler gibi olacak, biliyorum o film değil renkli cam :D)

Duruma göre bu liste uzayabilir. Ha diyeceksiniz sonuçta Caddy değer mi ? Ben zevk aldıktan sonra daewoo matiz olsa da değer :)
İlgilenen herkese teşekkürler..

karşıyız zaten makas presletme falan :) maksat gırgır. amamakas ekletcem dersen bşi demem :D bizim manların dorselerine en arka dingilie 2 şer makas eklettim geçen ay 60 tonla yatıyordu 80 tonla banamısın demio şimdi :D

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;161494
biz birbirimizin dilinden iyi anlarız abi :D

Anlarız  tabi kedi severik biz :hanz:

Stoplar normalde güzel duruyor da belki fotolarda sana gıcık gelmiş olabilir.
Tamponu da orijinal olsun diye Life istedim yoksa dediğin gibi en iyisi fiber ama usta nerde işte. Bakalım hele yarın olsun biraz gezeyim sanayide :)

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: a_tansel;161550
80 ton mu taşıyosun kamyonla :eek:
allah ne verdiyse :D

bu ara coştu bizde ağır vasıtalar.

1 man 26 281 ( motor modifiyeli :D 361 e çevrildi - 281 bg den 361 bg e )
1 man 26 321 bu orjinal 321 bg
1 man 372
1 eurotracker iveco 400 bilmem kaç bg manlardan az yakıo 80 tonla 90 la kapat git öyle çekiş var :)
zonguldaktada bi kamyondan tıra çevrilmiş bmc pro :D

en düşük 60 tonda çalışıyor hepsi taş gibi sorunsuz iki katını bile kaldırırlar :)

not:hepsinin kara yolları izni var çatır çatır bozuyoz yolları devletten izinlisinden :D

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;161665
1 man 26 281 ( motor modifiyeli :D 361 e çevrildi - 281 bg den 361 bg e )

.....:adm:...

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çok komiktir 281 ile 361 manların blokları aynı üst kapakla turboyu değiştinmi oluyo sana 361 bg ve sıfır elektronik :)

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;161670
çok komiktir 281 ile 361 manların blokları aynı üst kapakla turboyu değiştinmi oluyo sana 361 bg ve sıfır elektronik :)

Bence komik değil mükemmel planlanmış bir maliyet düşürme işlemi. :ok: