škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yine bana yardim:)))

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı HALKOYUNCU

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
FABIAMI ALIRKEN ARKA TAMPONDA MINIK UÇ RUTUŞ VARDI.....ALDIGIM BAYI KAYITLARA GECMEME SARTIYLA TAMPONUMU DEGISTIRMEYI TEKLIF ETTI...BU ARACIMI NASIL ETKILER...:bnn:

Çevrimdışı EsEr

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
şikayet etmemen için bu teklifi yapmışlar sana, normalde yüce otoya bunu bildirsen bence sana daha iyi yardımcı olurlar ama sen bilirsin yine de...

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Kayıda geçmezse etkilemez, satarken çıkmaz. Ama boyalı olduğu anlaşılır :D

Çevrimdışı xxman

• New York Subesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sıfır araç alıyorsunuz, bence bundan fazlası olmalı.
Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir,
Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bencede fazlası olmalı, şahsi fikrim ben kabul etmezdim.Böyle bir durumda vRS tamponu isterdim ön arka güzel olurdu :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;161785
Bencede fazlası olmalı, şahsi fikrim ben kabul etmezdim.Böyle bir durumda vRS tamponu isterdim ön arka güzel olurdu :D

Onlarda hemen verir zaten. :++:

Çevrimdışı mxdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
merakımdan soruyorum ;
hangi bayiden (anadolu yakası avrupa yakası ) aldınız (yada alacaksınız) ?
Gerçi önceki mesagelarınızda  arabayı teslım aldım demiştiniz ama ...

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: a_tansel;161792
Onlarda hemen verir zaten. :++:

:D

Aslında ben sıfır alacak olsam Bursa'daki bayi beni çok iyi tanır artık aracı CZ'den itibaren komple naylona sarıp getirtirler çizilmesin diye :++:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı HALKOYUNCU

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Önce yüce otoyu aradım fıkır danısmak ıcın...ama magdur olmama adına bayı adını vermedım.anadolu yakasından bır bayıden aldıgımı soyledım...Yüce bana aracı o sekılde teslım almamam gerektıgını ve teslım aldıktan sonra hıcbır hak talep edemıyecegımı soyledı....haklıda...ama o an pasta cıla rutus yaptılar duzeldı sandım...oysakı degısen hıcbırsey yokmus...tamamen ıyı nıyet kurbanı oldum..bayıdekı servıs muduru dun benı aradı ve tamponu komle degıstırmeyı teklıf ettı..ben henuz cevap vermedım aracımın degerı bu yuzden duseer dıye....tabıkı kayıtlara gecırmıyeceklerını soyledıler....sıfır aractan alacaklar....benım yamalı tamponuda allayıp pullayıp sıfır araca takacaklar..

Çevrimdışı HALKOYUNCU

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ben mumkun olsa arabayı eve park edıcem...cok esırgedıgım ıcınde hersey benı buluyor :))

berfin.meb

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: HALKOYUNCU;161933
Önce yüce otoyu aradım fıkır danısmak ıcın...ama magdur olmama adına bayı adını vermedım.anadolu yakasından bır bayıden aldıgımı soyledım...Yüce bana aracı o sekılde teslım almamam gerektıgını ve teslım aldıktan sonra hıcbır hak talep edemıyecegımı soyledı....haklıda...ama o an pasta cıla rutus yaptılar duzeldı sandım...oysakı degısen hıcbırsey yokmus...tamamen ıyı nıyet kurbanı oldum..bayıdekı servıs muduru dun benı aradı ve tamponu komle degıstırmeyı teklıf ettı..ben henuz cevap vermedım aracımın degerı bu yuzden duseer dıye....tabıkı kayıtlara gecırmıyeceklerını soyledıler....sıfır aractan alacaklar....benım yamalı tamponuda allayıp pullayıp sıfır araca takacaklar..

Bu haksızlık değil mi allayıp pullayıp taktıkları sıfır aracı alacak olan kişiye ?

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Berfin Hanım,bu ülkede bu kadar detayı düşünecek kadar şerefli insan sayısı çok az malesef.

Bu arada ben sizin yerinizde olsam hiç elletmem tamponu.
Şimdi değişim yapılacak,kenarı oturmayacak,kötü duracak falan filan.
Sonra servisten çıktıktan sonra Allah göstermesin biri gelip arkadan vursa al sana tampon:)

Bizimde aracın arkasını vurduktan sonra aracı değiştirmeyi bile düşündük ama bir hafta sonra geri geri yanaşırken ağaca sürttü babam.Allahtan pastayla düzelttim hiçbirşey kalmadı.

Baştan aramalıydınız hakkınızı,şimdi uğraşmayın bence:ok:

Çevrimdışı EsEr

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
fotoğrafını çekip buraya koyma imkanınız varsa iyi olur, deyiğ deymeyeceğini size daha net söyleyebiliriz bence..

Çevrimdışı aliergun

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.hobbyrc.com
Tampon aynı renkteki başka araçtan sökülüp takılacaksa sıkıntı olmaz. Bence bunu kabul edip yanında birkaç aksesuar talep edin.

Eğer sadece boyayıp düzeltebiliriz derlerse bırakın rötüşlü kalsın.