škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

arabam ağır kusurlu çıktı

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
perşembe 2004 meganımı tüv muayeneye götürdüm sonuç ağır kusurlu

sebep  arka cam içinde bulunan 3 üncü stop lambası yanmıyormuş  hiç dikkatimi çekmediydi hanımada kontrol ettirdiydim hepsini ama oraya bakmamışki ben ne bileyim dedi iyi dedim bida gitçez o zaman öbür haftaya

efe_38

• Ziyaretçi
olur abi velahavle diyelim :) benim lamba fobim olduğundan bizim araçlar bu konudan hep sorunsuz geçer :D stop ve farlarda en ufak bir sorun,az yanma yanmama sinyal ampülünün boyasının soyulup açık sarı yanmasına kadar herhangi bir sorun olduğu zaman bunalıma giriyorum :++:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Geçmiş olsun, 3. stop lambası şart, ben de geçen gün öğrendim.

Citoren C4'ü 2. el alan Hoca TÜV'de takılmış. Orijinaline 270 TL istemişler, çıkma bulmuş 100 TL'ye...

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
geçen hafta şahkanda degiştirdim.benimde bozuldu.bende 20 gün sonra muayeneye gidecegim
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bende geçen pazartesi tühtürke gittim, camlar filmli hafif kusur, sis lambaları işlev görmüyor hafif kusurla geçtik:D, ön park lambaları olmadığı sadece ledler olmasına rağmen farlarda kusur bulamamışlar:D sisleride düğmesinden ben kapatmıştım, sigortaçıyada söylemeyi unutmuşum ona hafif kusur vermişler...:D

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sanayiye gittim 2 tl imiş ampul aldım taktım  şimdik yanıyor öbür hafta izne ayrılıyorum o zaman giderim artık muayeneye  sanırım sadece kusurlu hususlara bakıyorlar bidahakine