škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni passatmı Superb 2 mi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Powolper

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;188898
Türkiye'de satışa sunulmadı.Ama benim yurtdışında inceleme fırsatım oldu onun için satsalar iyi olurdu dedim :)

Türkiyede satılıyor arkadaşım 69 Bin TL Civarında.

Protesto Amaçlı İmzalarımıza Resimi Ekliyelim Lütfen!

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Powolper;188922
Türkiyede satılıyor arkadaşım 69 Bin TL Civarında.
tek motor seçeneğiyle satılmıyor yani fiyatı 69.000 tl civarlarında diyemeyiz ve araç siparişle getiriliyor 1.4 tsılarda 2500 tl 1.8 tsi ve 2.0 tdı larda ise 3000 tl fark alınıyor combi için :)

ama dediğim gibi sadece sipariş ile o showroomda ise göstermelik yani içine bin beğendiysen siparişi ver hesabı :)
« Son Düzenleme: 02 Şubat 2011, 23:39:04 Gönderen: skodam_1985 »
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;188898
Türkiye'de satışa sunulmadı.Ama benim yurtdışında inceleme fırsatım oldu onun için satsalar iyi olurdu dedim :)

yüce oto getirtiriz dedi bana;yani sen paradan bahset:)
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
parayı gösterdınmı kralını getırıyolar.bı gelse kasıp kavurur bence station wagon :)

Çevrimdışı orcanius

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhabalar, dün iş yerimize bir müşterimiz yeni aldığı Yeni Passat 2.0 TDI DSG ile geldi. Rengi beyaz, içi siyah süet gibi birşey. En full modeli dediler ve bende inceledim. Bizdeki (Skodacılar) fiyatı 80.000 TL ile 86.000 TL arasında değişiyor. ama o yaklaşık 100.000 TL ye almış. Arka koltuklardaki diz mesafesi dar. Bizdeki Columbus eşdeğeri ürün mevcut. Ne navigasyon, ne DVD, ne TV , ne Bluetooth hiç bir şey yok. Yemin ederim Beyaz Superb ve bej döşeme olsaydı eğer, gösterecektim. sanırım sadece " skoda işte; ama bu VW" derdi.
Fazla söze gerek yok. Passat en donanımlısı alınacağına kesinlikle ve kesinlikle Superb alınmalı. Çok fark var. Bugünden sonra ben yeni Passatla kıyaslamıyorum bile. Nokta.
« Son Düzenleme: 04 Şubat 2011, 12:55:11 Gönderen: orcanius »

Gearbox

• Ziyaretçi
superb ile passat arasında sadece donanım farkı var motorlar aynı .passatın 60-70 bin tl lik aracında superb de olan donanımlar yok. passatın arka diz mesafesi az , 90 bin tl lik araçta mercekli xenon far yok . ben olsam hiç düşünmeden bir skoda bayisine gidip SUPERB siparişi veririm.!!

Çevrimdışı kerem61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
motorlar aynı fakat benım bıldıgın skoda daha cevrecı..? yanılıyormuyum acaba..? amblemdekı yesıllık de cevrecılıkden glıyormus..?

Gearbox

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kerem61;191206
motorlar aynı fakat benım bıldıgın skoda daha cevrecı..? yanılıyormuyum acaba..? amblemdekı yesıllık de cevrecılıkden glıyormus..?

bence motorlar aynı olduğundan çevrecilik oranıda aynıdır diye düşünüyorum. (emin değilim)

Çevrimdışı benugo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Beyaz Kelebek Burda! Passat Nerdeee???
SuperB Passat a acımaz bence heder olur passat kör olur gider.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.6 TDI CR karşılaştırılması yapılırsa Passat Bluemotion emisyon ve çervecilik açısından önde olur. Passat Bluemotion'ın eşdeğeri Superb Greenline'dır ama o da Türkiye'ye gelmiyor. Neden? Gelirse Bluemotion daha az satar! :sopa:

Çevrimdışı Skoda Superb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
:mad:Benzin ve mazot bu kadar pahalı iken çevreci olmayı düşünecek pek bi hal kalmıyo.

Çevrimdışı kerem61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı
1.6 TDI CR karşılaştırılması yapılırsa Passat Bluemotion emisyon ve çervecilik açısından önde olur. Passat Bluemotion'ın eşdeğeri Superb Greenline'dır ama o da Türkiye'ye gelmiyor. Neden? Gelirse Bluemotion daha az satar! :sopa:

yani greenline dahamı cevrecıdır dıyorsunuz??

belkıde haklıısınız passat 1.4 tsı da dsg varken superb de yok neden?? bence superb de dsg olsa daha cok satardı ??

ozaman skoda vw den bı adım gerıde gelıyor hep pıyasaya?

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kerem61;192125
yani greenline dahamı cevrecıdır dıyorsunuz??

belkıde haklıısınız passat 1.4 tsı da dsg varken superb de yok neden?? bence superb de dsg olsa daha cok satardı ??

ozaman skoda vw den bı adım gerıde gelıyor hep pıyasaya?
VW , Skodanın daha fazla satmasını hiç bir zaman istemez.O yüzden Skoda hep alttan geliyor.Ama VW onuda başaramıyor.Bide ülkemizde Doğuş Otomotiv gibi kazıkçı bir şirket oldumu biz daha çok bekleriz Vw ni. Türkiyede Skoda aslında bir adım ileride.Çünkü Vw çok çok pahalı.Skoda ucuz ve ucuzluğa göre en azından ARABA veriyolar :)
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı kerem61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı
VW , Skodanın daha fazla satmasını hiç bir zaman istemez.O yüzden Skoda hep alttan geliyor.Ama VW onuda başaramıyor.Bide ülkemizde Doğuş Otomotiv gibi kazıkçı bir şirket oldumu biz daha çok bekleriz Vw ni. Türkiyede Skoda aslında bir adım ileride.Çünkü Vw çok çok pahalı.Skoda ucuz ve ucuzluğa göre en azından ARABA veriyolar :)
orası kesın.araba verıyorr adam :) hemde dedıgınz gbı alttan glmesıne rgmen satıyor da :)

Çevrimdışı benugo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Avrupada Skoda SuperB VW Passattan daha pahalı, ama Türkiyede nasıl oluyorssa doğuştan mı kaynaklı bilmiyorum Passat daha pahalı oluyor. Kalite olarak 1.Audi, 2.Skoda ve 3.VW diye gider. Vw türkiyede haddinden fazla pahalı iteliyorlar...