škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni passatmı Superb 2 mi

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;164248
aynı paraya orjinali varken yan sanayisi alınmaz. superbin passattan 5 - 10 bn tl ucuz olması lazımki superb aldığına değsin.

ucuz değilmi Abi:)Fabia polodan ucuz, superb passattan ucuz hemde az buz bi fark yok zamanında dhde passat forumunda okumuştum 107binlik passatta alınan özellikler 90bintlye superbden alınıyordu motor aynı.

B6 kasa passat için geçerliydi.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.4 lerde falançok uçuk fark yok çok yakın fiyatlar.

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ha vw ha skoda. ?sonucta aynı arac degıllermı ? superb nınde kalıtesı tartısılmaz bı arac oldugunu bılıyoruz :) donanım olarakta ustun hem :) daha ne duruyorsunuz :)

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Passat highline 1.4 TSI 67600 TL
Passat comfortline 1.4 TSI 56600 TL
Passat trendline 1.4 TSI 51900 TL

Superb elegance 1.4 TSI 57990 TL
Superb ambition 1.4 TSI 50990 TL
Superb comfort 1.4 TSI 45990 TL

İşin özünü ben hemen size anlatayım.Passat alınacaksa hiç düşünmeden highline alınmalı.Eğer comfortline düşünülüyorsa onu eleyip superb elegance evin önüne çekilmeli ;)
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şuan yeni kasa Passatın Comfortline donanımlısı işe ayramaz bencede.Alınacaksa Highline alınmalı.

Ben arada kalsam Superb alırdım.
Hele Beyaz,Sunroof felan,sülün gibi maşallah:)

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;164717
Şuan yeni kasa Passatın Comfortline donanımlısı işe ayramaz bencede.Alınacaksa Highline alınmalı.

birde içi bej alcantara-deri koltuklu oldumu yemede yanında yat :D

Çevrimdışı superbdolar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;164717

Alıntı yapılan: crash;164760

size tamamen katılıyorumm comfortline işe yaramaz onu alacağına direk superb elegance alırım

Çevrimdışı orcanius

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;164760

evet aynen öyle, hatta bayide sormuştum beyaz ve bej kombinasyonunu. eminmisiniz dedişlerdi. benim gibi düşünenlerin olduğunu görmek çok güzel...

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: orcanius;164800
evet aynen öyle, hatta bayide sormuştum beyaz ve bej kombinasyonunu. eminmisiniz dedişlerdi. benim gibi düşünenlerin olduğunu görmek çok güzel...

işlerine gelmiyorda o yüzden o şekilde konuşuyorlar ( çünkü bu tarz bir kombinasyonun ellerinde bulunma şansı çok az ) Aslında onlarda bayılıyor :D

Çevrimdışı superbdolar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaslar superb iyi hoşta su opsiyon işi beni cok rahatsız ediyor passatın trendline modelinde yokuş kalkış auto hold esp ön arka park sensörü vb gibi özellikler standart donanım olarak sunuluyorda superbin comfortline modelinde bu dediklerimin hiçbiri yok.aynı sekilde passatın highline modelinde coğu özellik standart iken superbin elegance modelinde opsiyon donanım olarak bulunuyor o özellikler...ve passattaki o özellikler superbe eklenince fiyatı 72 ye geliyor bu durumdada o araçları düşünen  şahıs bu dediklerimi göz önünde bulundurduğu zaman eminimki passatı highilne i seçecektir.....

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;164357
1.4 lerde falançok uçuk fark yok çok yakın fiyatlar.

İnanç Abi yazmış Abi elegance-highline arası 10bin fark var.hadi highlineda olup eleganceda olmayan bi iki şeyi eklet olsun sana 7bintl az değilki:)

Çevrimdışı superbdolar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bu yüzden superb kaybederr..benim görüşüm superb müşteri kaybetmemesi için fiyat politikasını cok iyi belirlemesi lazım..eğer belirleyemesse coğu müşterisini passata kaçırır ve passat yine kral olur :)

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Valla iyi cesaret ediyorsunuz Süperb'lere Passatlara o koca gövdeleriyle. Ben 428 cm'lik aracımla park yerlerine zor sığıyorum Ankara'da.:++:
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı superbdolar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ön arka park sensörü ve park asist cıktıktan sonra bu park sorunu çözüldü...istersen   MERCEDES S  LONG modelini bile tereyağından kıl çeker gibi park edebiliyorsunuz hatta edebiliyorsunuzda demiyelim kendi kendine edebiliyor

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
pederde öyle diyordu sonra passatı 6 m derinlik 5 m genişliği olan garaja sokayım derken tamponu sürttü :D