škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni passatmı Superb 2 mi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı güvensüperb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
vw passat derim ben donanım olarak biraz az olur süperb yi ilk test ettgimde sert malzemeli ön konsol yani dashboard beni sogutan faktör olmuştu...

Çevrimdışı superbdolar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bence ön konsol superb on numara mercedese benzetmişler

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Skoda'nın daha kaliteli olduğu tartışılır. Objektif şeyler lazım.

Çevrimdışı superbdolar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
tartışmaya gerek yok gidin yeni passata bakın dışı güzel onda bi sıkıntı yok fakat içine bakın iyice sonrada gidin bi superb e bakın ne demek istediğim ozman anlaşılacaktır
« Son Düzenleme: 01 Aralık 2010, 23:36:14 Gönderen: superbdolar »

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı superbdolar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
estağrifurullah bu benim dmem değil yazan arkdasların çoğu bana katılıyor  zaten :)

hakanerdogan

• Ziyaretçi
İkisi arasında bir tercih yapmam gerekirse net SuperB. Benim yanım bu.

Ama SuperB daha kalite, daha kıral, daha üstün demek biraz kasar olmalı kanımca. 55.700 liralık bir Golf'ü test ettim, yavan kuru ekmekten öte bişey gibi gelmedi bana. Ama o sınıfta bi seçim yap derseniz zannımca yeni Astra ve Golf arasında kalırdım, kalbim yeni Astra dese bile sırf 2. el olayı için bile Golf alınır. Sevdiğimden değil ha.

Hele yeni Passat'ın tasarımı bence çok gereksiz bir tasarım. Ama kalite konusu belki göze hitap etmese bile VW yani Passat abi sonuçta :D Tamam benimde tercihim değil, almam etmem, gözüme gönlüme hitap etmiyor fakat bunu yapan Skodanında sahibi olan VW, bu kafamı kurcalar ve beni sevmesemde gerek Passat gerek Golf konusunda düşünmeye iter, VW bişeyleri daha önceden çoktaaan biliyordu Skodaya kıyasla.

Superb Passattan iyidir konusunda objektif olunmalı konusunda ısrarcıyım, karga-şahin ilişkisi olmamalı. Bana görede döneminde Fabia Polo için tercihti öylede yaptım ama Polo daha kötü demek değil, ama bence Fabia daha iyi :)
« Son Düzenleme: 01 Aralık 2010, 23:46:47 Gönderen: hakanerdogan »

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;163525
...döneminde Fabia Polo için tercihti öylede yaptım ama Polo daha kötü demek değil, ama bence Fabia daha iyi :)
Fabia Polo-Golf arasında bir model aslında. Milletin kafasını karıştıran da bu oldu zaten. Octavia için de kimi Jetta ile kimi Passat ile kıyaslamaya kalkar mesela, zira o da buçuk bir model.:wnk:

Çevrimdışı basarani

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mehmet Selim;162648
motor aynı motor, donanım olarak superB üstün hiç düşünmeden bir skoda bayisine uğrayın.. :)

Sanırım aynı motor değil, Passat da Blue motion tech olması lazım. Daha az yakıyor sanırsam..Yanılıyor da olabilirim...

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;163573
Fabia Polo-Golf arasında bir model aslında. Milletin kafasını karıştıran da bu oldu zaten. Octavia için de kimi Jetta ile kimi Passat ile kıyaslamaya kalkar mesela, zira o da buçuk bir model.:wnk:

:+1::+1::+1:

Çevrimdışı orcanius

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar az önce vw internet sitesinde yeni passata şöyle bir baktım. Sözüm ağır olacak ma: " ÇAKMA SUPERB " bence. içine bir bakın, arka görünüşündeki bön lük bile aynı. ama Superb in ön görüntüsü yok onda. Superb harika bir şey. bak şimdi tekrar hayran kaldım.

Çevrimdışı superbdolar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: orcanius;163834
Arkadaşlar az önce vw internet sitesinde yeni passata şöyle bir baktım. Sözüm ağır olacak ma: " ÇAKMA SUPERB " bence. içine bir bakın, arka görünüşündeki bön lük bile aynı. ama Superb in ön görüntüsü yok onda. Superb harika bir şey. bak şimdi tekrar hayran kaldım.
oyy oyy sen hele birde yeni passatı gercekte görüp içine girip bir baksan ozaman superbi vw nin ürettiğini ihtimalini vermessin :)

Çevrimdışı hbahadir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
tabiki superb:)

ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampusu

1.6 MPI octavia ambiente
Mercedes E320 Avantgarde

Çevrimdışı mstfalas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben SUPERB satan birisi olarak kesinlikle Yeni passat hiç birşeye benzemiyo dikkat ederseniz arkası falan superb'in çakması gibi olmuş ayrıca içi eski passata göre çok dar...

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aynı paraya orjinali varken yan sanayisi alınmaz. superbin passattan 5 - 10 bn tl ucuz olması lazımki superb aldığına değsin.