škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Türk Torrrent Siteleri

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı puZZle

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Skoda dostları,

Aranızda türk torrent sitelerinde üyeliği olan arkadaşlar bana davetiye gönderebilirler mi?

Limitsize geçtik malum :)

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Niye Türk torrent :D Ben hep üyelik istemeyen jart diye girilip canın ne isterse indirip defolduğun yabancı siteleri tercih ediyorum, tasasız :)

Çevrimdışı puZZle

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hakan yabancı torent siteleri dediğin gibi üyelik, davetiye istemiyorlar bu yönüyle büyük kolaylık, bende genellikle yabancı torrent sitelerini kullanıyorum fakat türkçe içerik bulmakta zorlanıyorum onun için türk torrent sitelerine de üye olmak istiyorum. arena ve bitturk içerik bakımından zenginmiş duyduğum kadarıyla.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;162614
Niye Türk torrent :D Ben hep üyelik istemeyen jart diye girilip canın ne isterse indirip defolduğun yabancı siteleri tercih ediyorum, tasasız :)

Bir keresinde en okkalısından virüs yemiş biri olarak o siteleri tavsiye etmem içerikleri hiçte temiz değil. .

Alıntı yapılan: puZZle;162637
Hakan yabancı torent siteleri dediğin gibi üyelik, davetiye istemiyorlar bu yönüyle büyük kolaylık, bende genellikle yabancı torrent sitelerini kullanıyorum fakat türkçe içerik bulmakta zorlanıyorum onun için türk torrent sitelerine de üye olmak istiyorum. arena ve bitturk içerik bakımından zenginmiş duyduğum kadarıyla.

Arena da bir süre takıldım ama hiçte güncel değil güncel olsa bile seed eden kimse yok torrentlar genelde 1 hafta güncel kalıyor en iyisi zamunda ve torrentleech özellikle zamunda verim konusunda tartışmasız en başta diyebilirim :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben zamunda kullanıyorum.Türk dizilerini filmlerinide internetten online izliyorum

Çevrimdışı takara34

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arena-tr sürekli güncellenen bir site tavsiye ederim.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arena tr için davetiye kodu yollarmısınız :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI