škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araba tavsiyelerinizi bekliyorum.

fenomen · 1899 · 666485

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;240832
Hocam görüşmeyeli nasılsınız :rm::rm::rm: :D o kadar yorum attım bi bunu soramadım(neden acaba) :D
attığınız mesajlar bana gelmedi neredeler acaba?:++::++:ben hmdoslun iyiyim.ayrıca yeni iktidarımızla durmak yok yola devam diyoruz.ben atmasamda yine iktidar oldular hasan.demek ki çoğunluğu ele geçiremedik.skodasevenler partisi kursak seni de genel başkan seçsek buradan epey oy toplarız sanırım.:++:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;240833
attığınız mesajlar bana gelmedi neredeler acaba?:++::++:ben hmdoslun iyiyim.ayrıca yeni iktidarımızla durmak yok yola devam diyoruz.ben atmasamda yine iktidar oldular hasan.demek ki çoğunluğu ele geçiremedik.skodasevenler partisi kursak seni de genel başkan seçsek buradan epey oy toplarız sanırım.:++:
Valla hocam bende ülke için bir ıslık çaldı sandık başında ama nasıl oyları aldığıda belli oluyor adamın. Eczacılar ayakta,memurlar ayakta,öğrenciler ayakta,veliler ayakta nasıl alabiliyor %50 oyu anlamıyorum.Ne olduğu anlaşılıyorda boşverin hocam burası uygun yer değil.Daha çok şey söylenir ama boşverin.

Valla ben hazırım parti kurmaya :D:D hele hele genel başkan olucaksam hiç kaçırmam :rm::rm: %2 alsak bile kar kardır :D
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;240837
Valla hocam bende ülke için bir ıslık çaldı sandık başında ama nasıl oyları aldığıda belli oluyor adamın. Eczacılar ayakta,memurlar ayakta,öğrenciler ayakta,veliler ayakta nasıl alabiliyor %50 oyu anlamıyorum.Ne olduğu anlaşılıyorda boşverin hocam burası uygun yer değil.Daha çok şey söylenir ama boşverin.

Valla ben hazırım parti kurmaya :D:D hele hele genel başkan olucaksam hiç kaçırmam :rm::rm: %2 alsak bile kar kardır :D
numan kurtulmuş bile % 0.7 almış sende alırsın o kadar yaw.:++::rock1:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: skodam_1985;240830
Sorun yok hocam herşey kontrolüm altında :D:D yanlız ben Uğur abime fazla güvenemiyom haberiniz ola :D:D ...
O niyeymiş o?!:hih:
Alıntı yapılan: fenomen;240882
numan kurtulmuş bile % 0.7 almış sende alırsın o kadar yaw.:++::rock1:
Parti batmış Numan kurtulmuş anladığım kadarıyla.:D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;241001
O niyeymiş o?!:hih:

Parti batmış Numan kurtulmuş anladığım kadarıyla.:D
Uğur dediğin gibi numan"kurtulmuş"ama partisi de mevta olmuş Osman beyin partisi gibi:D:D.

:lklk:uğur ve haso'nun tüm çabalarına rağmen topiğimiz mevta olmuştur selasını okumaya gidiyorum.Şu ana kadar tüm "Yandaşlarıma":clap::clap::D çabalarından dolayı
  teşekkür ediyorum.herşeyin sonu vardır benim topiğin sonuda bugünmüş.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;241124
Uğur dediğin gibi numan"kurtulmuş"ama partisi de mevta olmuş Osman beyin partisi gibi:D:D...
Osman Başgan' a bir şey olduğu yok.:hih: Bu ilk çıkış. Startı düzgün yapamadı hepsi o!:kiki:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;241132
Osman Başgan' a bir şey olduğu yok.:hih: Bu ilk çıkış. Startı düzgün yapamadı hepsi o!:kiki:
:++::++::++::knp:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;241235
:++::++::++::knp:
Gülme hocam ya! Çıkışta fazla patinajda kaldı hepsi o.:kiki:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;241266
Gülme hocam ya! Çıkışta fazla patinajda kaldı hepsi o.:kiki:
:syg:acaba bende versem değişirmiydi ki:xx:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;241378
:syg:acaba bende versem değişirmiydi ki:xx:
O kadar dedim sana Yâsin Suresi ' ni oku diye ama okumadın. Ne yapalım?!:uuu:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;241452
O kadar dedim sana Yâsin Suresi ' ni oku diye ama okumadın. Ne yapalım?!:uuu:
:bnn:ben yasin süresini sadece ruhları dirilere okuyorum,biliyorsun bizim melkette yasin suresi ölü kasidesi olmuştur ve acınılası bir durumdur.Biz bu ayetleri kalben ruhları ölmemiş olanlara indirdik ölüler anlamaz diriler anlar diye ayet var yasin de ama insanımız illaki inadına yapar gibi ölülere okuyorlar.Birde şimdi mezarlarda şu yazıyor"mersin değil,yasin"güye çevreyi koruyacak böyle diyerek.çevreyi koruyor ama yasin süresini de ölülere gönderiyor.bir tane ayet bile yoktur yasin de ölüler için,bırakın yasin süresini 3 ihlas bir fatiha bile ölülerle alakası yoktur.ihlas tevhidi anlatır fatiha ise ölmemişler için hidayete yönelmek isteyen ve Allah'a içten yönelişin bir çağrısıdır ki ölüyle yakından uzakdan alakası yoktur.

NOT;Uğur konu epey uzadı ama sayende bazı yanlışlarada temas etmiş olduk.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;241498
:bnn:ben yasin süresini sadece ruhları dirilere okuyorum,biliyorsun bizim melkette yasin suresi ölü kasidesi olmuştur ve acınılası bir durumdur.Biz bu ayetleri kalben ruhları ölmemiş olanlara indirdik ölüler anlamaz diriler anlar diye ayet var yasin de ama insanımız illaki inadına yapar gibi ölülere okuyorlar.Birde şimdi mezarlarda şu yazıyor"mersin değil,yasin"güye çevreyi koruyacak böyle diyerek.çevreyi koruyor ama yasin süresini de ölülere gönderiyor.bir tane ayet bile yoktur yasin de ölüler için,bırakın yasin süresini 3 ihlas bir fatiha bile ölülerle alakası yoktur.ihlas tevhidi anlatır fatiha ise ölmemişler için hidayete yönelmek isteyen ve Allah'a içten yönelişin bir çağrısıdır ki ölüyle yakından uzakdan alakası yoktur.

NOT;Uğur konu epey uzadı ama sayende bazı yanlışlarada temas etmiş olduk.
Kur' an-ı Kerim de ölüler için değil zaten. Dirilere yol göstermek için. Bence tabii. Yanlış mı düşünüyorum ki?:blm:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;241500
Kur' an-ı Kerim de ölüler için değil zaten. Dirilere yol göstermek için. Bence tabii. Yanlış mı düşünüyorum ki?:blm:
yok sen doğrucu davutsun zatende ama sayende konuya el atmışken değinelim dedik,biliyorsun yasin başarya ulaşmak,seçim kazanmak,başbakan olmak için değildir aynı zamanda:++:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;241514
...yasin başarya ulaşmak,seçim kazanmak,başbakan olmak için değildir aynı zamanda:++:
Sen de onlar için olandan okuyaydın Hocam o zaman. Yaktın gül gibi Osman Reyiz' i.:++:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;241633
Sen de onlar için olandan okuyaydın Hocam o zaman. Yaktın gül gibi Osman Reyiz' i.:++:
onlardan bulursan banada haber et okuyayım:++::++::rock1: