škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araba tavsiyelerinizi bekliyorum.

fenomen · 1899 · 653187

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
turker hcm o ihtiyarın aracı güzel ama nede olsa eski kasa ve o kadar paraya a5 varken yazık değil mi,yeni kasa,daha fazla donanım,deri koltuklu şu octi sahibiyle görüştük ama,pert octinin evraklarını şimdi gönderdim,noter vekaletnamesinin de faturasını sigortaya gönderdim nihayet onu kabul ettirebildim 57tl tuttu.19500 kasko üzerinede 3800 ilave ederek şu octiyle el sıkışacağım gibi.100tl cam açma kapama butonu birde lastik değişikliği olacak 700tl de öyle olacak.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-skoda-octavia-sahibinden-skoda-octavia-1-6-mpi-elegance-ful-ful-33397855/detay/
« Son Düzenleme: 04 Ocak 2011, 14:52:23 Gönderen: fenomen »
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: fenomen;176831
turker hcm o ihtiyarın aracı güzel ama nede olsa eski kasa ve o kadar paraya a5 varken yazık değil mi,yeni kasa,daha fazla donanım,deri koltuklu şu octi sahibiyle görüştük ama,pert octinin evraklarını şimdi gönderdim,noter vekaletnamesinin de faturasını sigortaya gönderdim nihayet onu kabul ettirebildim 57tl tuttu.19500 kasko üzerinede 3800 ilave ederek şu octiyle el sıkışacağım gibi.100tl cam açma kapama butonu birde lastik değişikliği olacak 700tl de öyle olacak.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-skoda-octavia-sahibinden-skoda-octavia-1-6-mpi-elegance-ful-ful-33397855/detay/

Hocam tamam fiyat çok güzel ama fazla güzel değil mi? FSI mı araç? Fotolar da sanayide çekilmiş.

Bir de vatandaş plakayı gizlemiş özellikle, plakayı isteyip 5664'ten sorgulattınız mı? 2-3 ay önce o muhitlerde sürekli ilana çıkan kazalı bi bordo elegance vardı, onu elden geçirip mi satıyorlar acaba? diye düşünüyorum.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;176588
Hocam Hakan çok haklı, şu araba varken başkasına ben olsam bakmam.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-skoda-octavia-birinci-el-hic-hatasiz-cok-temiz-bir-araba-37498486/detay?

23'e biter. LPG'yi çıkarın 21500. Hem de 65 binde ve ilk sahibi emekli amcadan. Sadece 1 parça boyası var. Rengi az bulunan güzel bi renk (Amiral mavisi). Direk alıp geçilir.

İnternetten satsalar gitmeden alırım :D Şaka bi yana bu araba ile ilgili hislerim olumlu.
turker bey internetten satıyorlar zaten.kendisine mesaj gönderdim bakalım 21500 dedim,ne diyecek.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;176650
turker hcm sana katılıyorum gerçekten güzel ama ben col.olarak en fazla 21 taş çatlasın veririm onuda hanımın haberi olmamsı lazım yoksa dayak yerim.yani 21 den sonra 2-3 daha vererek a5 düşünürüm elegansından hemde.21 olsa bile bana 23 e malolacak.1 milyar kasko 1 milyar git-gel üzerine alma falan.yani şu aşamada 2 seçeneğim var ya col.esp ve asr dahil olsun,yada a5 elegans.bursa da ki 160binkm ama çok temiz içim istemesede burda hakana katılıyorum.arkadaşlar ben 280-300bin km yapıp 30 milyardan bahseden octavia a5 ve süperbler var.benzinlinin160bin km olması açıkçası çok korkutmuyor.yeterki zamanında iyi bakılmış olsun.
turker hcm senin iqtiyarın aracı çok mükemmel ama fiyat kabarık doğrusu.
hocam bence alcağınız arabayı kasko yaptırmayın bu sefer kalp krizi geçirtirler adama yada iyice soruşturun güvenilir bi sigortadan olsun :)
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;176838
Hocam tamam fiyat çok güzel ama fazla güzel değil mi? FSI mı araç? Fotolar da sanayide çekilmiş.

Bir de vatandaş plakayı gizlemiş özellikle, plakayı isteyip 5664'ten sorgulattınız mı? 2-3 ay önce o muhitlerde sürekli ilana çıkan kazalı bi bordo elegance vardı, onu elden geçirip mi satıyorlar acaba? diye düşünüyorum.
3 yerinde boya varmış,skoda atikden almış aracı,expertiz yaptırın dedi.bilmemki.ama plakayı bir sorgulatmam gerek.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;176842
hocam bence alcağınız arabayı kasko yaptırmayın bu sefer kalp krizi geçirtirler adama yada iyice soruşturun güvenilir bi sigortadan olsun :)
kaskoyu bu defa araca binmeden hemen aldığım yerde düşünüyorum.kasko yaptırdığım şirkete noter tasdikli sözleşme düşüneceğim ruh ve sinir hastalıkları hastanesie yatmamam için.:++:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;176845
kaskoyu bu defa araca binmeden hemen aldığım yerde düşünüyorum.kasko yaptırdığım şirkete noter tasdikli sözleşme düşüneceğim ruh ve sinir hastalıkları hastanesie yatmamam için.:++:
:+1::+1: valla hocam aldınız mı parayı merak ettim yoksa yanınıza doktor filan gezmek zorunda kalırsınız kasko yaptırmaya giderken adamlara iyice sordurtun nolur nolmaz :D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;176846
:+1::+1: valla hocam aldınız mı parayı merak ettim yoksa yanınıza doktor filan gezmek zorunda kalırsınız kasko yaptırmaya giderken adamlara iyice sordurtun nolur nolmaz :D
yok:++:almadım henüz,gerek sigortanın anlaşmalı olduğu müşavirliğe ve gerekse sigortaya faturayı gönderirken kargo ücretini yatırmadım,karşı taraf yatıracak dedim bakalım nolur.:sopa:olsa olsa benim yatacak olan hesaptan keserler herhalde.
« Son Düzenleme: 04 Ocak 2011, 15:15:55 Gönderen: fenomen »

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;176853
yok:++:almadım henüz,gerek sigortanın anlaşmalı olduğu müşavirliğe ve gerekse sigortaya faturayı gönderirken kargo ücretini yatırmadım,kariı tarag yatıracak dedim bakalım nolur.:sopa:
:++::++:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yukarda link verdiğim elemana telefon ettim ne dese iyi,araba aynı  yerden 3 defa kaza yapmış,3 tanede boyanan yer var dedi.plakasını aldım.34 zl 5877.sorgulatmama gerek kalmadı bu aşkda bitti başlamadan.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;176860
yukarda link verdiğim elemana telefon ettim ne dese iyi,araba aynı yerden 3 defa kaza yapmış,3 tanede boyanan yer var dedi.plakasını aldım.34 zl 5877.sorgulatmama gerek kalmadı bu aşkda bitti başlamadan.
hocam bide söylemese daha kötü olucak bazıları var hiç bişey söylemiyor ağızlarını bıçak açmıyor adeta

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Aynı yerden 3 kazanın Türkçesi:

Tramer'de 3 kaza kaydı çıkıyor. Baya bi yerinde oynama var aslında ama "aynı yerden" dersem 3 parça boyaya inandırabilirim. Başka türlü zor :D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;176868
Aynı yerden 3 kazanın Türkçesi:

Tramer'de 3 kaza kaydı çıkıyor. Baya bi yerinde oynama var aslında ama "aynı yerden" dersem 3 parça boyaya inandırabilirim. Başka türlü zor :D
peki üstad alırnırmı bu araç,rengie iç döşemesie,mpi oluşuna verilirmi sence o para.birde aribaglerin patlamaması darbenin o kadarda ağır olmadığına hüküm verilirmi*

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;176865
hocam bide söylemese daha kötü olucak bazıları var hiç bişey söylemiyor ağızlarını bıçak açmıyor adeta
:ok::ok:aynen dediği gibi.geçenlerde bu elemanla 18 dk görüşmüşüm tlfon kayıtları var elimde:++:o zaman ısrarla sormama rağmen söylememişti.şimdi baktı gördü ben aracın plakasını sorunca abi ben sana söyliyeyim 3 kazası var ama şiddetli değil,muğla gibi yerden geleceksin ayıp olması dedi.helal olsun sıkışınca yinede doğruyu söyledi.:ok:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;176881
:ok::ok:aynen dediği gibi.geçenlerde bu elemanla 18 dk görüşmüşüm tlfon kayıtları var elimde:++:o zaman ısrarla sormama rağmen söylememişti.şimdi baktı gördü ben aracın plakasını sorunca abi ben sana söyliyeyim 3 kazası var ama şiddetli değil,muğla gibi yerden geleceksin ayıp olması dedi.helal olsun sıkışınca yinede doğruyu söyledi.:ok:
keşke herkes o adam gibi olsa :++: