škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araba tavsiyelerinizi bekliyorum.

fenomen · 1899 · 662961

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;409992
ben anlaştığınız kısmını kaçırmışım, hayırlı olsun diyelim... Bu arada kanun gibi gördüğüm bi kuralı da test edelim bakalım, kaparosuz işler bozulmaya mahkum mudur, istisnaları var mıdır?

Topic canlandı hadi hayırlısı... Baki abiye haber ulaştırın...
:kiki::kiki:topiğin canlanması güzel olmasına güzelde 3-5 katılım anca var buna da şükür.Katılımcı arkadaşlara sonsuz:eyv.:teşekkürler.
Son dak.gelişmesi olmazsa gidecek octi.Ama gelipte noterde imza basılmadığı sürece gitmiş sayılmaz.

Ama ben şimdiden gidecek gibi harıl harıl çalışıyorum.İzmir karşıyaka'da 2004 model golf V 2004 fsi var comfortlıne 24000 e olur dedi.80 bin km de 2.sahibi ondan telefon aldım biraz önce gelmiyormusun dedi.N'apsam bilmem ki.WV grubu bana çok cazip geliyor ama benzine her zam gelişinde emeği geçenlere dua:hanz::kafa: etmekten de gına geldim.Dizele geçeyim diyorum.dizel torku yaşamak istiyorum.C4 bana çok sempatik gelmeye başladı.hadi hayırlısı.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı berhan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;410023
:kiki::kiki:topiğin canlanması güzel olmasına güzelde 3-5 katılım anca var buna da şükür.Katılımcı arkadaşlara sonsuz:eyv.:teşekkürler.
Son dak.gelişmesi olmazsa gidecek octi.Ama gelipte noterde imza basılmadığı sürece gitmiş sayılmaz.

Ama ben şimdiden gidecek gibi harıl harıl çalışıyorum.İzmir karşıyaka'da 2004 model golf V 2004 fsi var comfortlıne 24000 e olur dedi.80 bin km de 2.sahibi ondan telefon aldım biraz önce gelmiyormusun dedi.N'apsam bilmem ki.WV grubu bana çok cazip geliyor ama benzine her zam gelişinde emeği geçenlere dua:hanz::kafa: etmekten de gına geldim.Dizele geçeyim diyorum.dizel torku yaşamak istiyorum.C4 bana çok sempatik gelmeye başladı.hadi hayırlısı.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2004-model-golf-comfortline-81000-km..orjinal-ve-temizdir-105023975/detay
araç bu galiba Muhammet abi güzel temiz baya düzgün araba benzinde mpi motordan az yakar yan komşumda var laciverti 2004te aldı sıfır hala kullanıyo çok memnun gerek donanımı gerek konforuyla yakıtıda çok değil bence ideal bi araba fiyatıda gayet iyi

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: berhan;410040
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2004-model-golf-comfortline-81000-km..orjinal-ve-temizdir-105023975/detay
araç bu galiba Muhammet abi güzel temiz baya düzgün araba benzinde mpi motordan az yakar yan komşumda var laciverti 2004te aldı sıfır hala kullanıyo çok memnun gerek donanımı gerek konforuyla yakıtıda çok değil bence ideal bi araba fiyatıda gayet iyi
şunlarda epey cazip geliyor

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-bazi-seyler-vazgecilmezdir-tipki-efsane-focus-gibi-104802073/detay

golf mü bu focus mu sence/sizce?

Çevrimdışı berhan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;410041
şunlarda epey cazip geliyor

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-bazi-seyler-vazgecilmezdir-tipki-efsane-focus-gibi-104802073/detay

golf mü bu focus mu sence/sizce?

yok Muhammet abi bn bi arkadaşıma baktım ford focus öyle 100000kmyi geçmemiş 2007 üstü dizel ghia focuslar 30000den aşağı değil bu arabayı sorguladığında kesin bi boyası felan çıkar yani sana sadece şöyle diyim Golf alan eğer bigün arabasını değiştiricekse tek tercihi yine Golf olur sınıfının standartlarını belirleyen araba hemde snn attığın araba full olanıki yemede yanında yat daha ne istiyon 1.6fsi 115bg 6ileri
:D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: berhan;410042
yok Muhammet abi bn bi arkadaşıma baktım ford focus öyle 100000kmyi geçmemiş 2007 üstü dizel ghia focuslar 30000den aşağı değil bu arabayı sorguladığında kesin bi boyası felan çıkar yani sana sadece şöyle diyim Golf alan eğer bigün arabasını değiştiricekse tek tercihi yine Golf olur sınıfının standartlarını belirleyen araba hemde snn attığın araba full olanıki yemede yanında yat daha ne istiyon 1.6fsi 115bg 6ileri
:D
segment olarak aynı sınıftalar aslında.FSİ motordan bende memnunum ama satışta handikaplı.focus dizellerin cıa mod.de 26500 tl ye ist.da 2 tane sahbdn buldum sorunsuz dediler.Az beklesem mi acaba diyom.

Çevrimdışı berhan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;410048
segment olarak aynı sınıftalar aslında.FSİ motordan bende memnunum ama satışta handikaplı.focus dizellerin cıa mod.de 26500 tl ye ist.da 2 tane sahbdn buldum sorunsuz dediler.Az beklesem mi acaba diyom.

Bekleyim tam kafama uyan araba bu dediğin aracı almak en iyisi biz roomsterin boş donanımlısını aldık 2 gün sonra nette aynı paraya comfortunu görünce deli olmuştum

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hocam fsı golf alacaksan neden fsı octaviayı satıyorsun.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;410053
hocam fsı golf alacaksan neden fsı octaviayı satıyorsun.

önce dizel,fsi golf wv olduğundan ayrıca octi 121000km de golf 80 bin km 'de.değişiklik iyidir.:D
c4 var,focus var değişiklikte fayda vardır.

Alıntı yapılan: berhan;410052
Bekleyim tam kafama uyan araba bu dediğin aracı almak en iyisi biz roomsterin boş donanımlısını aldık 2 gün sonra nette aynı paraya comfortunu görünce deli olmuştum
nasipten ötesi yok berhan,sağlık olsun.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Hocam fsi falan alacaksanız topiğe uğramam haberiniz ola :rm:

madem satıyoruz, dizel alalım...

Focus olur, C4 olur, Cerato olur, ama dizelde ucuza kaçmayın. Rayici neyse o civarda bakın derim...

Aracın ne zamandır o kişide olduğu da dizelde önemli...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;410065
Hocam fsi falan alacaksanız topiğe uğramam haberiniz ola :rm:

madem satıyoruz, dizel alalım...

Focus olur, C4 olur, Cerato olur, ama dizelde ucuza kaçmayın. Rayici neyse o civarda bakın derim...

Aracın ne zamandır o kişide olduğu da dizelde önemli...
son satırı acarmısınız bunun ne gibi önemi vardır,turbosundan dolayımı dediniz.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yok hocam, alan vatandaş bi dizi sorun görünce yaptırmak yerine satışa geçiyor. O yüzden bi kaç aydır ya da 1 seneden az zamandır o kişideyse iyi düşünmek lazım...

Bence boya/değişen'den daha önemlisi adamın kaç senedir kullandığı... İkinci elde dizelde biraz sağlam oynamak lazım. Ben saxo'yu neredeyse en pahalısını seçip aldım ve tertemiz çok memnunum. Araba temiz olsun, parası 1-2 fazla da olsa önemli değil dizelde...

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Focus'u seçeneklerinin arasına alman gerçekten isabet olur hocam. Octaviadan sonra konfor biraz düşebilir ama kendi sınıfında en iyi yakıt değerinden biri Focusundur. İkinci eli canlıdır, iç mekan bagaj hacmi falanda gayet yeterli. Focus 2 tdci motor piyasada 90 ve 109 hp olarak bulunuyor buna dikkat etmek lazım. Aceleye gerek yoksa eğer bütçeye uygun bulunur bence.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;410075
Yok hocam, alan vatandaş bi dizi sorun görünce yaptırmak yerine satışa geçiyor. O yüzden bi kaç aydır ya da 1 seneden az zamandır o kişideyse iyi düşünmek lazım...

Bence boya/değişen'den daha önemlisi adamın kaç senedir kullandığı... İkinci elde dizelde biraz sağlam oynamak lazım. Ben saxo'yu neredeyse en pahalısını seçip aldım ve tertemiz çok memnunum. Araba temiz olsun, parası 1-2 fazla da olsa önemli değil dizelde...
anladım teşekkürler.katılıyorum ank.dakinde 6yılmı 4 yıl mı ne dedi epeyden beri ondaymış.

Alıntı yapılan: GÖKHAN06;410082
Focus'u seçeneklerinin arasına alman gerçekten isabet olur hocam. Octaviadan sonra konfor biraz düşebilir ama kendi sınıfında en iyi yakıt değerinden biri Focusundur. İkinci eli canlıdır, iç mekan bagaj hacmi falanda gayet yeterli. Focus 2 tdci motor piyasada 90 ve 109 hp olarak bulunuyor buna dikkat etmek lazım. Aceleye gerek yoksa eğer bütçeye uygun bulunur bence.
109 hp olan motor c4 ile aynı motoru kullanıyormuş zaten.focus hb daha çok hoş duruyor. bakalım ne çıkar.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadasta comfort focus var, sıfır almıştı. Bi jant patlattı altına, oldu mu sana titanium :) üzerine koymayı düsünmüyorsanız trend focus düsünülebiiir. İçi c4'ten daha güzel en azindan. Trend'lerde de sirket/filo olayina dikkat etmek lazim. Temizse, km oynanmamissa ok.