škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araba tavsiyelerinizi bekliyorum.

fenomen · 1899 · 654697

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;419218
Destekliyorum hocam...

Hatta bi gaza getirme operasyonu ile hayata geçirebiliriz :rm:
her yiğidin gönlünde bir audi vardır hocam neden olmasın

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fmaka;426616
her yiğidin gönlünde bir audi vardır hocam neden olmasın
bende de var ama almam için arsa satmam gerek
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı mamilee

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar hb fabia almak istiyorum. 2005 model eli yüzü düzgün hanım hanımcık fabia'nın piyasası nedir?

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar  şu octi ne kadar eder bir arkadaşa bakıyoruz,90 ps diyor ben bunları 130 ps biliyorum ama bu eski vw kediler vardı onunla aynı motor sanırım.22.000 tl son olur fiyatı demişler ilk sahibinden ambiante plus paketmiş.77.km de araç.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-ilk-sahibinden-2004-model-skoda-octavia-1.9-tdi-dizel-az-km-132863251/detay

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-fabrikadan-sahsa-ozel-siparis-cikisli-2006-octavia-1,6-elegance-134974497/detay/

Arkadaşlar birde şunu buldum opsiyonlu a5 lpg dahil mpi mi fsi mi bilmem ama telefona cevap veren yok sizce neden bu kadar ucuz olabilir?

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;442458
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-fabrikadan-sahsa-ozel-siparis-cikisli-2006-octavia-1,6-elegance-134974497/detay/

Arkadaşlar birde şunu buldum opsiyonlu a5 lpg dahil mpi mi fsi mi bilmem ama telefona cevap veren yok sizce neden bu kadar ucuz olabilir?

hocam 2-3 parça diye bişey yoktur. ya 2 parçadır yada 3 parçadır. kararsız kelimeler sahtekarlık içerir. fabrikadan şahsa özel imalat nasıl oluyorki. şaseye adının baş harflerini de yazsınlar bari. fiyat fena değil ama bence bit yeniği var.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;442458

Sahibiyle görüştüm araçta 6-7 bin tl hasar kaydı varmış direksiyon airbag patlamış onarılmış.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende diyorum bu işin altında bir çapanoğlu var ama ne diye. O olmasa araç iyiymiş aslında

Zaten 4. resme dikkatli bakınca logonun yanındaki yırtık, onarılmış yeri görebilirsiniz

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alperen;442480
Bende diyorum bu işin altında bir çapanoğlu var ama ne diye. O olmasa araç iyiymiş aslında

Zaten 4. resme dikkatli bakınca logonun yanındaki yırtık, onarılmış yeri görebilirsiniz
ben görünce hemen aradım fsi satıp geceden atlayıp gideyim diyordum.

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aleti gordum gercekten cok temiz... ilgilenenler icin kacirilmaz firsat bence... fiyat konusunda yorum yapmiyorum cunku piyasasini incelemedim..

http://www.dod.com.tr/VehicleCard.aspx?vehicleID=439615&v=ikinciel-SKODA-OCTAVIA-1.6-TOUR-102HP

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;442481

Hocam octiyi küstürdünüz yaw :hanz::kiki::kiki:

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;442481

hocam emin olmadan sakın atlayıp gitme bi yerlere. hele istanbul la konyaya iki kere düşün. temizlik boyası 2 veya 3 parça boyalı gibi şeylere aldanma. biz araba kirlenirse yıkatıyoruz boyatmıyoruz değilmi. boya da ''veya'' kelimesi çok enteresan geliyor bana sende dikkat et. bide airbag patladı ise sigortadan pert kaydı vardır büyük ihtimalle.
« Son Düzenleme: 21 Ağustos 2013, 20:45:56 Gönderen: mdindas »

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: mdindas;442492
hocam emin olmadan sakın atlayıp gitme bi yerlere. hele istanbul la konyaya iki kere düşün. temizlik boyası 2 veya 3 parça boyalı gibi şeylere aldanma. biz araba kirlenirse yıkatıyoruz boyatmıyoruz değilmi. boya da ''veya'' kelimesi çok enteresan geliyor bana sende dikkat et. bide airbag patladı ise sigortadan pert kaydı vardır büyük ihtimalle.

:+1:

Aynen budur piyasanın özeti... Bi yere atlayıp giderken 10 kere düşüneceksin.

Bugün Saxo'yu almaya gelen arkadaş da baya düşünmüş, istanbul dışına hayatta çıkmazdım, ama fotoğraflar güzeldi diyor :) Ben arabanın kusurlarını göstermeye çalışırken de "istanbuldaki çatlak patlak arabaları gördükten sonra seninkisi sıfır hocam" dedi :) Ama %90 risk, fotoğraf bile aldatıyor insanı.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alperen;442485
Hocam octiyi küstürdünüz yaw :hanz::kiki::kiki:
küsmez o beni bilir yamuk yapmayacağımı:xx::xx:

Alıntı yapılan: mdindas;442492

telefon etmeden önce basıp gidiyordum az daha ama bu işte bi bit yeniği var ama dur hele dedim.telefon edince durum değişti.
Alıntı yapılan: turker;442499
:+1:

Aynen budur piyasanın özeti... Bi yere atlayıp giderken 10 kere düşüneceksin.

Bugün Saxo'yu almaya gelen arkadaş da baya düşünmüş, istanbul dışına hayatta çıkmazdım, ama fotoğraflar güzeldi diyor :) Ben arabanın kusurlarını göstermeye çalışırken de "istanbuldaki çatlak patlak arabaları gördükten sonra seninkisi sıfır hocam" dedi :) Ama %90 risk, fotoğraf bile aldatıyor insanı.

İstanbul'dan daha önce 2003 octi col.aldım hemde sorunsuz dört dörtlük bir araçtı.satan eleman çok efendi dürüst biriydi.kişiden kişiye değişiyor durumlar.:syg:

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com