škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araba tavsiyelerinizi bekliyorum.

fenomen · 1899 · 653551

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;177247
Demedi deme hocam :)
oğluyla görüştüm turker bey,eleman burnundan kıl aldırmıyor resmen.bende hayırlı olsun dedim.22500 galerici verdi diyor inamam abartıyor.ne yaw altın mı bu.:sopa:
bugün düşmüş nete sanırım bu da güzel gibi başka sorunu yoksa.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-hic-bir-eksigi-yok-38187165/detay
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2011, 14:59:44 Gönderen: fenomen »
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: fenomen;177284
21 den 22500 e çıktım olmadı,ama dün şu octiye mesaj çektim ne şans bea dün satılmış dü ilanda görmüştüm 24 saatte gitti.skoda cidden gözde araçlardan oldu be.tutubilene aşkolsun.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-skoda-octavia-sahibinden-kazasiz-cok-temiz-37996369/detay

Evet fırsatmış...

Alıntı yapılan: fenomen;177285
oğluyla görüştüm turker bey,eleman burnundan kıl aldırmıyor resmen.bende hayırlı olsun dedim.22500 galerici verdi diyor inamam abartıyor.ne yaw altın mı bu.:sopa:
bugün düşmüş nete sanırım bu da güzel gibi başka sorunu yoksa.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-hic-bir-eksigi-yok-38187165/detay

Alınable diyorum. Görüşmekte fayda var, lpg yeni takılmış, empiay motora bu km bi şeetmez.

Bu arada Antalyadaki araba 23 eder diyorum. Sonra üzülmeyin.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İlker hocam maşallahın var, iyi biliyorsun bu işleri :D

Vay be! octavia cidden başarılı çıktı 2. el de..Renault gibi oldu çıktı..Oldukça şaşırtıcı bir piyasası var :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;177294
Evet fırsatmış...

Alınable diyorum. Görüşmekte fayda var, lpg yeni takılmış, empiay motora bu km bi şeetmez.

konya'da ki  a5 lpg li daha mantıklı,o km o motorlara bişi değiştirmez sorun olmaz gibi geliyor bana.23 a4 octi içi baa azıcık tuzlu geldi.sırf lpg ve km den dolayı o kadar fiyat teklif ettim,yazık olur diye düşünüyorum.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;177294
Evet fırsatmış...

Aynen bence de 23 eder, ve sıkıntı olmaz güzel kullanılır bu taş gibi motorla..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: fenomen;177301
konya'da ki  a5 lpg li daha mantıklı,o km o motorlara bişi değiştirmez sorun olmaz gibi geliyor bana.23 a4 octi içi baa azıcık tuzlu geldi.sırf lpg ve km den dolayı o kadar fiyat teklif ettim,yazık olur diye düşünüyorum.

Evvela Konya'dakine bi davranın bence. Sağlamsa zaten saklamazlar yarına.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;177307
Evvela Konya'dakine bi davranın bence. Sağlamsa zaten saklamazlar yarına.
kaç kere aradım ama ulaşılamıyor diyor her defasında,galiba o da uçtu gitti gibi.ama acele etmediği sürece yanında paranda varsa illa ki bi düşeş geliyor,ama kısmetten öteside olmaz diyorum.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;177502
Son durum ne oldu???
akşam saatlerinde görüştüm 4 yerinde küçük boylarda bir karış,10 cm falan ebadlarında dedi.ama tramerde nasıl soruşturma yapacağımı bilmiyorum.23 e olur dedi.sorunsuz dedi.atiker marka lpg var dedi.konya ankara arasında 180 km hızla 20 krş yaktığını söyledi.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;177521
konya ankara arasında 180 km hızla 20 krş yaktığını söyledi.

:++::++::++::++::++::++:

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;177522
:++::++::++::++::++::++:

Anlık tüketimdir abi anlık :++::++:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;177523
Anlık tüketimdir abi anlık :++::++:
hayır yaw lpg ile km de yakıt dedi.bana göre normaldi hatta biraz fazla gibi.ama 90 km hızla 17-18 krş olabilir.lpg li.
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2011, 23:37:50 Gönderen: fenomen »

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;177536
hayır yaw lpg ile km de yakıt dedi.bana göre normaldi hatta biraz fazla gibi.ama 90 km hızla 17-18 krş olabilir.lpg li.

Normal ha :++:

Hocam sen hiç 180 km'ye sabitleyebildin mi, MPI motorla kaç yokuş aşağı 180 görür o araba :D :D :D

Bak tamam sana göre normal. Gel idrağımızı geliştirelim. LPG'de MPI gibi neandertal bi makine ile o araba genel ortalamada 9-10 litre yer, genel bu, yardırma değil.

Gaz kaç kuruş? 2.30 mu ne. Sadece bu hesapla bile 20 kuruşu rahatça geçti.

Gaz yerde gitse o araba 16-17 litre LPG yakar. 35-40 kuruş arası gezeler.

Hayır o değilde, 180 km'ye kadar dayanan LPG enjektörü iyi enjektördür, bizim eleman bastığında enjektör devreden çıkıp benzinden yediyse ve yavaşladığında tekrar LPG'ye döndüyse, o hesapla 20 kuruş bulmuş olmasın sivri biber :D :D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;177541
Normal ha :++:

Hocam sen hiç 180 km'ye sabitleyebildin mi, MPI motorla kaç yokuş aşağı 180 görür o araba :D :D :D

Bak tamam sana göre normal. Gel idrağımızı geliştirelim. LPG'de MPI gibi neandertal bi makine ile o araba genel ortalamada 9-10 litre yer, genel bu, yardırma değil.

Gaz kaç kuruş? 2.30 mu ne. Sadece bu hesapla bile 20 kuruşu rahatça geçti.

Gaz yerde gitse o araba 16-17 litre LPG yakar. 35-40 kuruş arası gezeler.

Hayır o değilde, 180 km'ye kadar dayanan LPG enjektörü iyi enjektördür, bizim eleman bastığında enjektör devreden çıkıp benzinden yediyse ve yavaşladığında tekrar LPG'ye döndüyse, o hesapla 20 kuruş bulmuş olmasın sivri biber :D :D
burda benim tanıdğım bir opel vectra sahibi birisi vardı aynen dediğin gibi araçda 180 i geçtiğinde ototmatikmen benzine geçiyormuş dediğin gibi altına indiğide lpg ye geçiyormuş.normaldir ama eleman farketmemiştir o ayrı.yalnız ben octi col.ile 195km hız yapmıştım benzinle.yalnız tabii kide o aracı alacak olursak o zamana kadar satılmazsa konyada tanıdıklarım var bakıtmayı düşünüyorum.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hakan abi bi gun beklerim:D o hizlarda lpg enjektoru dayanir hic sorun degil ama su varki su an ki lpg fiyati ile o araba 20 kr yakamaz uzun yolda sakin kullanimda belki diyorum biz bile bu gun gaz aldik 54 lirayla 235 km gitmisiz 230 kr felan yapar heleki havalar sogudu bu dahada artar :)

Bu arada o adama sormak isterim bu guzel ulkemizin hangi yolunda 180 e sabitleyip basmis?:D