škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araba tavsiyelerinizi bekliyorum.

fenomen · 1899 · 653946

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam bu topic güzel gidiyor :) Size araba bulacağız diye octaviaların piyasasını öğrendim iyice :D ilerde oktay'a geçiş yaparsam yardımcı olacak :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Hayırlısı olsun,

En azından hasar sorgusu diye bi şey var artık, medeniyetin gözünü seveyim...

Ben Fabia'yı sattığımda bu servis yoktu. Ama alıcı her şeyini bilerek uygun fiyata aldı. Şimdi satacak olsa hasar sorgusunda : Çarpma/çarpışma 5150 TL çıkacak :D Satan için cidden sıkıntı. Ama mesela şu da var, kazayı bizzat yapan kişi olarak o 5150 TL harcanmış arabayı gözü kapalı alırım başka kazası yoksa. Tertemizdi gerçekten. Bi araba 4 değişen 2 boyalı parça ile aslında hasarsız kadar temiz de olabiliyor.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;177934
Hocam bu topic güzel gidiyor :) Size araba bulacağız diye octaviaların piyasasını öğrendim iyice :D ilerde oktay'a geçiş yaparsam yardımcı olacak :)
:++::++::ok:Şu an itibariyle 20 sayfayı geçmek üzere.katılım güzel gayetde hızlı gidiyor ama irfan hocamın katkılarını göremiyorum:(,detaylıng dan başı ermiyor sanırım.:knp:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;177938
Hayırlısı olsun,

En azından hasar sorgusu diye bi şey var artık, medeniyetin gözünü seveyim...

Ben Fabia'yı sattığımda bu servis yoktu. Ama alıcı her şeyini bilerek uygun fiyata aldı. Şimdi satacak olsa hasar sorgusunda : Çarpma/çarpışma 5150 TL çıkacak :D Satan için cidden sıkıntı. Ama mesela şu da var, kazayı bizzat yapan kişi olarak o 5150 TL harcanmış arabayı gözü kapalı alırım başka kazası yoksa. Tertemizdi gerçekten. Bi araba 4 değişen 2 boyalı parça ile aslında hasarsız kadar temiz de olabiliyor.
akşamdan bu yana sorunsuz boyasız denen octilerde en az 2 hasar veya 4 hasar/kaza çıktı.kazasız olanlar böyleyse kazalıları varın siz düşünün.yaw hiçmi kazasız octi olmaz.yada octiler nazara mı çok geliyor acaba?inanırmısın turker bey trabzon da bi octi vardı lacivert 23750 mi ne yazıyordu a5 mpi adamla görüşmeden önce araştırdım 1 çarpışması sözkonusuymuş sonra elemanı aradım aracınızda kaza varmı diye,
-kesinlikle hocam zaten servis kayıtları mevcut dedi.
-ama ben araştırdım aracınız kazalı dedim,gün tarih verdim,şoke oldu.
-yahu olurmu kardeşim ben bunu servise soktum sorunsuz dediler bende öyle aldım dedi.
-wallahi bilmem öyle dedi tramer abi dedim.
-ben burda büyük bir gazetede gazetecilik yapıyorum dedi,yarın araştırıp bakacağım eğer dediğin doğruysa bu servisi süründürmezsem şerefsizim dedi.gazeteye vereceğim onları dedi.
-bende büyük bir sorunlu kazası yoksa ben yine talibim aracınıza dedim.yarın haber edeek bana bakalım sonuçtan haberdar edecek.banada teşekkür etti.aracı aladan buyana öğrenmedim ama bana kötü sürpriz oldu ben bu gece yatamam dedi.belki geceden bile servisin yolunu tutmuştur.yaw arkadaşlar bu servislere gidipte bunlara para veriyoruz,güveniyoruz,araç alıyoruz düşünün.hiçmi bu dünyada sağlam adam çıkmaz yaw.
iyi ki böyle bir teknolojı var.:ok:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
İyide kazayı yapıp arabayı dağıtan adam öküz evladı değilse araçtan kurtulmak için gidip serviste yaptırmaz heralde, o zamanda serviste kaydı çıkmaz, servisin suçu ne?

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yüce'nin verdiği çürük ekspertiz hakkında başlık açmıştım.

Mümkündür...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;177997
İyide kazayı yapıp arabayı dağıtan adam öküz evladı değilse araçtan kurtulmak için gidip serviste yaptırmaz heralde, o zamanda serviste kaydı çıkmaz, servisin suçu ne?
hakan o bağlamda servise suç bulmuyor zaten,servise bu araçda kaza bela,vuruk kırık varmı diye soruyor servisde no problem diyor,ve servise para ödemiş bunun için.sorunsuz kazasız bir araç demiş.:(

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;178030
Yüce'nin verdiği çürük ekspertiz hakkında başlık açmıştım.

Mümkündür...
turker hcm iş başa düşüyor o zaman,kendimiz bakacağız ama anlamamız lazım,kapı kenarlarını tırnaklamamız gerek,bağlantı yerlerini falan ama bana fransız bu işler.:(

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Muhtemelen geçen gün kaçan 26250'lik Elegance sağlamdı ve göreceğiniz minimal rakamdır bence (yüksek km olmamak şartıyla). Daha aşağısından bi şey beklemeyin derken, baktıklarınız gibi altından mutlaka bi şey çıkıyor, kimse kimseye bi şeyler hediye etme heveslisi değil sonuçta, her kes 3 aşağı 5 yukarı işini biliyor.

O yüzden öyle 26 küsür gibi bi rakam görürseniz acele davranmanızı tavsiye ederim. 120-150 bin km gibi bi Elegance için de 25 gibi bi rakam görürseniz hemen aşağı asılın derim. İkinci üçüncü aramaya bırakırsanız vatandaşın numara hep meşgul çalmaya başlar, açtığında iş bitmiştir :D O yüzden bi avantaj varsa hemen önceliği istemek lazım bi süreliğine.

At - Üsküdar mevzuları.
« Son Düzenleme: 07 Ocak 2011, 00:06:29 Gönderen: turker »

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;178048
Muhtemelen geçen gün kaçan 26250'lik Elegance sağlamdı ve göreceğiniz minimal rakamdır bence (yüksek km olmamak şartıyla). Daha aşağısından bi şey beklemeyin derken, baktıklarınız gibi altından mutlaka bi şey çıkıyor, kimse kimseye bi şeyler hediye etme heveslisi değil sonuçta, her kes 3 aşağı 5 yukarı işini biliyor.

O yüzden öyle 26 küsür gibi bi rakam görürseniz acele davranmanızı tavsiye ederim. 120-150 bin km gibi bi Elegance için de 25 gibi bi rakam görürseniz hemen aşağı asılın derim. İkinci üçüncü aramaya bırakırsanız vatandaşın numara hep meşgul çalmaya başlar, açtığında iş bitmiştir :D O yüzden bi avantaj varsa hemen önceliği istemek lazım bi süreliğine.

At - Üsküdar mevzuları.
aynen dediğin gibi turker katılıyorum.bir tane antepte var 27500 diyor mesaj gönderdim 26 olur dedi,73bn km civarında bej renk ama bayan kullanmış odan dolayı soğuk bakıyorum,motorun içine etmiştir diye düşünüyorum.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;178129
aynen dediğin gibi turker katılıyorum.bir tane antepte var 27500 diyor mesaj gönderdim 26 olur dedi,73bn km civarında bej renk ama bayan kullanmış odan dolayı soğuk bakıyorum,motorun içine etmiştir diye düşünüyorum.
En fazla baskı-balata seti değişilir onda.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;178133
En fazla baskı-balata seti değişilir onda.
Uğurcuğum peki motora bir zarar vermezmi devirsiz kullanım,yüksek vites düşük gaz.?

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Antep düşünülebilir 25500'e. Gerçi koltuklar baya pis görünüyor ama mekaniği iyiyse alınır. Bi 500 tl insin alın ama oralarda bi tanıdık falan varsa o baktırsa daha iyi olur.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;178184
Uğurcuğum peki motora bir zarar vermezmi devirsiz kullanım,yüksek vites düşük gaz.?
Tabii ki etkiler ama 200.000 km' de bitecek motor 190.000 km' de biter o olur yani.

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;178129

nedir bu bayanların bizden çektiği:++::++: