škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araba tavsiyelerinizi bekliyorum.

fenomen · 1899 · 654059

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;178968
ilanda arabamizda ön kaput değişmiş olup çiziklerden dolayi sağ ön ile sol ön çamurluk lokal boyalidir. yazıyor buna kısaca önden kazalı diyoruz:d
başka ilanlarada bakiyorum yazmiştim ama neyse dğeişsin değişmesin o muhammet abimize kalmiş iş ama bazilarida kazali araba almaktan hoşlanir temiz kazali araba bulsamda alsam diyen çok kişi var  :D:D
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;178962
hocam bi ilan buldum ama bütçeniz neydi tam olarak hatırlamıyorum 21.500 tl yazmıştınız sanırım ondan sonra kaskoyla filan durumlar karışıktı ama buda düşünülebilir.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-sahibinden-ilk-el-otomatik-full-donanimli-38770191/detay bana pahalı geldi diğer ilanlarada bakıyorum. eee nede olsa size araba almadan arabasını satan skodacılara rahat yok :D:++:
:ok::++::++::knp:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;178966
hocam hiç girmeyin böyle meselelere borçluymuş rehinliymiş boşverin siz.adam kaçıp gitse bulunur.ama para nolur bilemem :D başka ilanlara bakın derim ben :)
hocam aslında temiz km si güzel ama kaza sorgusu yapmadım(3.5 tl:++:)ama rehin işini kaldırsa fena olmaz aslında ama dediğimiz gibi hadi bana eyvallah deme riskide var.:(

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;178968
ilanda ARABAMIZDA ÖN KAPUT DEĞİŞMİŞ OLUP ÇİZİKLERDEN DOLAYI SAĞ ÖN İLE SOL ÖN ÇAMURLUK LOKAL BOYALIDIR. yazıyor buna kısaca önden kazalı diyoruz:D
adam zaten oraya insan gibi yazmış bazılarının ağızını bıçak açmıyo öylesi daha kötü.böyle söyleyenler kaza yapsa bile adam itina ile yaptırıyodur :D

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;178979
hocam aslında temiz km si güzel ama kaza sorgusu yapmadım(3.5 tl:++:)ama rehin işini kaldırsa fena olmaz aslında ama dediğimiz gibi hadi bana eyvallah deme riskide var.:(
:D bu plaka sorgusundan çektiğiniz nedir be hocam :D daha geçen seneye kadar netten ücretsiz bakılıyodu şimdi mesajla bilmemneyle uğraş dur :D

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;178979
kaldırsın rehini arıyın konuşun detaylı bir şekilde o zaman alırım diyin :D işinizi garantiye alın hocam

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;178983
kaldırsın rehini arıyın konuşun detaylı bir şekilde o zaman alırım diyin :D işinizi garantiye alın hocam
:ok::ok::+1:km sinin az olması güzel ama dediğin gibi1 saatliğine 25 milyar bulup  1 saat sonra ödeyeceğim diye birisinden alabilir aslında.yoksa durum vahim olabilir.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Hocam sıkıntılı işler boşverin.

Sahibinden'de sahte ilan ile kaparo alıp ortadan kaybolan bi kullanıcı türü mevcut. Rehin işi daha sakat. Ben aldım gerçi o şekilde, hatta parayı verip rehini kaldırdık, arabayı da üstüme almadan (banka halloldu fakat trafikteki rehin kaldırma işini yapmadan akşam olduğu için) Karabük'e gelmiştim. Üstelik İstanbul'dan :D Tabi sahibine güvenmiştim o zaman için. Eski bi Ülker yöneticisiydi.

Ama tavsiye etmiyorum...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;179013
Hocam sıkıntılı işler boşverin.

Sahibinden'de sahte ilan ile kaparo alıp ortadan kaybolan bi kullanıcı türü mevcut. Rehin işi daha sakat. Ben aldım gerçi o şekilde, hatta parayı verip rehini kaldırdık, arabayı da üstüme almadan (banka halloldu fakat trafikteki rehin kaldırma işini yapmadan akşam olduğu için) Karabük'e gelmiştim. Üstelik İstanbul'dan :D Tabi sahibine güvenmiştim o zaman için. Eski bi Ülker yöneticisiydi.

Ama tavsiye etmiyorum...
:ok:adamın söyediği gibi değilde normal koşullarla gerçekleşmesi halinde araçda sorunsuzsa anca o şekilde alınabilitesi olabilir aksi halde zaten düşünmem,riski girmem.o şekilde ki aracı mutlaka bir alıcısı olabilir.ama kumar gibi bişi bi nevi.ya tutarsa hani.burda dalaman havalimanında bir lokatada çalışan komşum vardı,çok samimi tanıdığıydı galerici arkadaşına veriyor 2008 model dizel dynamic 27 milyara ama galerici battığını söylüyor 2yıldan bu yana hergün vereceğini söylüyor.epey kişinin aracını satmış ama para yok :sopa::sopa::sopa:elde.o lokantada çalışan komşumuz 14 milyar kredi çekmişte almıştı,sonra eşiyle ciddi krizler yaşadı.normale döndü ama gide parası gelmedi.umudum yok hcm bir bardak su içtim dedi.İnsan düşünmek bile istemiyor.:(

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu isler birazda güven meselesi.Ben 2004 yılında bir tane emlakçıdan hyundai accent almıştım.İlk arabamdi.Dayimla beraber gitmiştik.Dayımda kendini tanitinca(emekli binbaşı) adam güven duymuş belliki.Adama cek vermiştik hemde %80 kısmına.1-2 hafta sonrasına hemde.Adam güven duymuştu ve arabayı vermişti bize.:)

Kayseri'den Roomiyi almaya gittiğimde satan kisiye kanım ısınmıştı.Satıcı havaci subaydi. Aracı ilk önce gidiP üstüme almıştım :) sonra parayı çekip adama vermiştim :) Guzel bir alisveristi.Hala haberlesiriz bayramlarda vs...
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;179018
Bu isler birazda güven meselesi.Ben 2004 yılında bir tane emlakçıdan hyundai accent almıştım.İlk arabamdi.Dayimla beraber gitmiştik.Dayımda kendini tanitinca(emekli binbaşı) adam güven duymuş belliki.Adama cek vermiştik hemde %80 kısmına.1-2 hafta sonrasına hemde.Adam güven duymuştu ve arabayı vermişti bize.:)

Kayseri'den Roomiyi almaya gittiğimde satan kisiye kanım ısınmıştı.Satıcı havaci subaydi. Aracı ilk önce gidiP üstüme almıştım :) sonra parayı çekip adama vermiştim :) Guzel bir alisveristi.Hala haberlesiriz bayramlarda vs...
gökhan o zaman bende öyle yapayım madem adam bana güvenmesi gerek tabii.yaw devletin imamıyız,imam yamuk yapacak hali yokya.önce üzerime kaydını alış satışını yapıp sonrada bankaya buda mümkündür.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yaw bu topik 26 sayfaya çevrildi aldı başını gidiyor.ben arabayı alana kadar 50 sayfayı rahat geçecek gibi.bereketli bir topikmiş.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yüce expertiz rezaletini okumuştum ama antalya da kileri okumamıştım alın size bir skoda servisi rezaleti daha.demek ki güvenmemek gerek servislere.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-skoda-octavia-bu-fiyata-yok-bu-konfor-36482104/detay

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam; sen araba alda en temizinden, 50 sayfa Olsun varsın :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;178875
Hayırlı olsun, midline iyi seçim.

Km, model, renk vs nedir?

:)Tesekkurler, 80000 km, 2005 model, gri renk, ilk sahibinden, degisen islem oynanma yok, iki parca lokal boya var sadece. motorda iyi. 4 lastik yeni. simdilik bi sileceklerini degistirdim ;-)