škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araba tavsiyelerinizi bekliyorum.

fenomen · 1899 · 654510

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.illerarasimesafe.com/?nereden=konya-meram&nereye=mugla-koycegiz&tab=guzergah konya beyşehir serik antalya güzergahı
http://www.illerarasimesafe.com/?nereden=konya-meram&nereye=mugla-fethiye&tab=guzergahbu
şu yolların hangisi daha sorunsuz ve bölünmüş yolu daha fazladır.
Hasan bey bunda gülecek bişi bulabilecekmisin bakalım.
« Son Düzenleme: 15 Ocak 2011, 22:31:00 Gönderen: fenomen »
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;182392
http://www.illerarasimesafe.com/?nereden=konya-meram&nereye=mugla-koycegiz&tab=guzergah konya beyşehir serik antalya güzergahı
http://www.illerarasimesafe.com/?nereden=konya-meram&nereye=mugla-fethiye&tab=guzergahbu
şu yolların hangisi daha sorunsuz ve bölünmüş yolu daha fazladır.
Hasan bey bunda gülecek bişi bulabilecekmisin bakalım.
hocam hiç bilmem ki :D ayrıca yok demeye şuan gülücem:++: ama tahmin olarak 2.sinden gidin (şu an salladım hiç bir kanıtım yok):D bence konyalı bir arkadaşa sorun konyaya arabayla gitmemiştim ne yalan söyliyim ama 6. hissime güvenerek 2. yoldan gidin :)
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
32. sayfa itibariyle Muhammet hocamın araba işi sulanmaya başladı. E belliydi böyle olacağı :++::++::++::++::++::++:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;182558
32. sayfa itibariyle Muhammet hocamın araba işi sulanmaya başladı. E belliydi böyle olacağı :++::++::++::++::++::++:
sulandırmayalım arkadaşlar:++: işi ciddiye alalım,yüzdük yüzdük iş kuyruğuna kadar geldi,olumsuz bir mesaj beni her an caydırabilir,gaz verirseniz o hızla ben konya'yı bulurum.:knp:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;182551
hocam hiç bilmem ki :D ayrıca yok demeye şuan gülücem:++: ama tahmin olarak 2.sinden gidin (şu an salladım hiç bir kanıtım yok):D bence konyalı bir arkadaşa sorun konyaya arabayla gitmemiştim ne yalan söyliyim ama 6. hissime güvenerek 2. yoldan gidin :)
şu an salladım demen gülmek için yeterli bir sebeb ahanda buna gülerim işte.:++::++::++::++::++::haha:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar konya'da ki aracın sahibine telefon ettim yedek anahtarı varmı,immo kodlu dedim.Ohooooo dedi sen ammada inceliyorsun ve türkiyenin en ucuz aracına sahip olmak istiyorsun dedi.yok bende yedek anahtar dedi.ayrıca beni hep uyurken yakalıyorsun dedi.şu ana kadar 3 defa konuşmuşuz ve bana istediğin her an konuşabilirsin demişti.Gel konya'ya bana hiç bişi sormadan al git dedi.2 gün önce böyle dememişti.Zannedersem kafa kıyak olsa gerek gerçi ben hiç içmedim mereti içince nasıl oluyor bilmem.Ama konya macerası burda bitti.Hadi sana iyi günler,Allah sana yedek anahtarı sormıyan müşteri versin dedim.
« Son Düzenleme: 16 Ocak 2011, 13:44:02 Gönderen: fenomen »

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;182586
Arkadaşlar konya'da ki aracın sahibine telefon ettim yedek anahtarı varmı,immo kodlu dedim.Ohooooo dedi sen ammada inceliyorsun ve türkiyenin en ucuz aracına sahip olmak istiyorsun dedi.yok bende yedek anahtar dedi.ayrıca beni hep uyurken yakalıyorsun dedi.şu ana kadar 3 defa konuşmuşuz ve bana istediğin her an konuşabilirsin demişti.Gel konya'ya bana hiç bişi sormadan al git dedi.2 gün önce böyle dememişti.Zannedersem kafa kıyak olsa gerek gerçi ben hiç içmedim mereti içince nasıl oluyor bilmem.Ama konya macerası burda bitti.Hadi sana iyi günler,Allah sana yedek anahtarı sormıyan müşteri versin dedim.

Demek öyle...

Nice 30 sayfalara :D :D :D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yaw turker bey yedek anahtar işini çözdüm hallettik yani,fethiye skoda özel servisini aradım o kolay dedi.fethiye de yapılıyor dedi 250 tl verince dedi.hadi neyse onu hallettik dedim.bu defa tekrar aradım elemanı bu defa da şöyle dedi,
-bu araç 10-15 bin km sonra ağır bakıma girmesi gerek zamanı geldi dedi.bujı falan,termostat da değişecek dedi.
-araçta ayrı ayrı 4 yerde çizik var dedi birde sol ön çamurlukta avuçiçi kadar hafif göçük var,benbunları burda yaptıracaktım ama usta bir kaç günününüzü alır dedi,dedi.
bende vazgeçtim,bu şekilde alacaksan al ama masarafları düşeriz dedi.
bende dürüst davrandı diye teşekkür ettim.zira o kadar çok kafa karıştıracak ifadelerde bulunuyor ki,
- abi arabam da yürüyende motor da sorun yok saat gibi diyor,ama dönüp dolaşıp bu defada 150 bin km yapmış bu araca ben senin yerinde olsam binmem diyor.yani kafa hala kıyak adamda.yani yedek anahtar krizini çözdük ama başka şeyler çıktı bu defa.ama istersen gel beğenmezsen konya'yı gezmiş olursun mevlanayı ziyaret edersin diyor.
velhasıl zoraki süreç burda noktalandı başka octilere yelken için vira bismillah.nice 30 sayfalara:++::++:...
ya turker bey şu antalya serikte ki amcayı birde sen arasana benim yerime ben sana kontur atayım.ne dersin?
22750 ye eyvallah diyeyim ben.
« Son Düzenleme: 16 Ocak 2011, 17:17:36 Gönderen: fenomen »

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;182586
geceden kalma sarhoştur :++: bidaha arıyın bu seferde araba hakkında önden arabayı çarptım yaptırcaksan gel demesin :++::++:

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;182657
yaw turker bey yedek anahtar işini çözdüm hallettik yani,fethiye skoda özel servisini aradım o kolay dedi.fethiye de yapılıyor dedi 250 tl verince dedi.hadi neyse onu hallettik dedim.bu defa tekrar aradım elemanı bu defa da şöyle dedi,
-bu araç 10-15 bin km sonra ağır bakıma girmesi gerek zamanı geldi dedi.bujı falan,termostat da değişecek dedi.
-araçta ayrı ayrı 4 yerde çizik var dedi birde sol ön çamurlukta avuçiçi kadar hafif göçük var,benbunları burda yaptıracaktım ama usta bir kaç günününüzü alır dedi,dedi.
bende vazgeçtim,bu şekilde alacaksan al ama masarafları düşeriz dedi.
bende dürüst davrandı diye teşekkür ettim.zira o kadar çok kafa karıştıracak ifadelerde bulunuyor ki,
- abi arabam da yürüyende motor da sorun yok saat gibi diyor,ama dönüp dolaşıp bu defada 150 bin km yapmış bu araca ben senin yerinde olsam binmem diyor.yani kafa hala kıyak adamda.yani yedek anahtar krizini çözdük ama başka şeyler çıktı bu defa.ama istersen gel beğenmezsen konya'yı gezmiş olursun mevlanayı ziyaret edersin diyor.
velhasıl zoraki süreç burda noktalandı başka octilere yelken için vira bismillah.nice 30 sayfalara:++::++:...
ya turker bey şu antalya serikte ki amcayı birde sen arasana benim yerime ben sana kontur atayım.ne dersin?
22750 ye eyvallah diyeyim ben.

Hocam ne kontoru canım ararım ama siz arasanız daha faydalı olur. O zaten tavına gelmiştir, o paraya iş biter. En kötü 23'e biter. Hatta şöyle yapın, vergiyi onlar ödesin, siz 23 verin.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;182679
Hocam ne kontoru canım ararım ama siz arasanız daha faydalı olur. O zaten tavına gelmiştir, o paraya iş biter. En kötü 23'e biter. Hatta şöyle yapın, vergiyi onlar ödesin, siz 23 verin.
evet bende aradım 15 dk kadar konuştum çenesi çok düşük bi arkadaş hemen arabayı kim kaç tl verdilerde vermedimdi,galerici bile hergün arıyorda.yahu dur bi dk hele bi sen şu makine için ennnnnnn sonnnnnn n'olur bu dedim:++:son bi babamın arkadaşı 23250 dedi babamda oğlum kaldır şu ilanıda kurtulak kulaklarım kurudu:++:iyicene yeter gayrı beaaa demiş.velhasıl 23250 olur madem dedi.bende en son 22950 olur dedim.eğer düşünecek olursanız bana çağrı atın dedim.:haha:300tl kaldı aramızda.yaw yeter be yaw dedim bulunmaz hint kumasımı bu yaw.ammmada mıymıntılık yaptı bende ona yaptım.yaw bu satıcılar ammada kıl kuyruk oluyor.hakan sen istisnasın kardeşim:knp:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;182678
geceden kalma sarhoştur :++: bidaha arıyın bu seferde araba hakkında önden arabayı çarptım yaptırcaksan gel demesin :++::++:
hasan bey gülmek için bahanen hazır wallahi.bizde bu cümbüş olduğu sürece senin midenede kramp girecek bu gisişle.kız arkadaşına anlatıyormusun bari bunları:)

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;182739
hasan bey gülmek için bahanen hazır wallahi.bizde bu cümbüş olduğu sürece senin midenede kramp girecek bu gisişle.kız arkadaşına anlatıyormusun bari bunları:)
Türkçeyi iyice bi öğretiyim gerisi basit :++:  ama gülmekten ölürsem diye korkuyorum:++:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;182740
Türkçeyi iyice bi öğretiyim gerisi basit :++: ama gülmekten ölürsem diye korkuyorum:++:
duryaw ne ölmesi yaşın daha genç.hazır imamı bulmuşken cenaze işlerini beleşe getirek deme,daha tam iyileşmedim alimallah.:++:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;182743
duryaw ne ölmesi yaşın daha genç.hazır imamı bulmuşken cenaze işlerini beleşe getirek deme,daha tam iyileşmedim alimallah.:++:
genciz genç olmasına hocam ama gülmekten olmasa bile stresten ölücem:++::++: dil kursu diye geldik   1 kelime eklediysem hafızama yada yeni bişey öğrendiysem namerdim sadece geliştirdim o kadar .kızla tanıştığımdan beri yani 1haftadır işler yolunda gibi 1 ay daha kalabilirim ama octim gelecek:++::++: octi daha güzel:bnn: Türkiyeye gelincede burdakine güle güle octiye hoşgeldin :D:D:D:++: