škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araba tavsiyelerinizi bekliyorum.

fenomen · 1899 · 654520

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;182751
genciz genç olmasına hocam ama gülmekten olmasa bile stresten ölücem:++::++: dil kursu diye geldik 1 kelime eklediysem hafızama yada yeni bişey öğrendiysem namerdim sadece geliştirdim o kadar .kızla tanıştığımdan beri yani 1haftadır işler yolunda gibi 1 ay daha kalabilirim ama octim gelecek:++::++: octi daha güzel:bnn: Türkiyeye gelincede burdakine güle güle octiye hoşgeldin :D:D:D:++:
:kyf::rm::D:lol::hanz:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: fenomen;182738
evet bende aradım 15 dk kadar konuştum çenesi çok düşük bi arkadaş hemen arabayı kim kaç tl verdilerde vermedimdi,galerici bile hergün arıyorda.yahu dur bi dk hele bi sen şu makine için ennnnnnn sonnnnnn n'olur bu dedim:++:son bi babamın arkadaşı 23250 dedi babamda oğlum kaldır şu ilanıda kurtulak kulaklarım kurudu:++:iyicene yeter gayrı beaaa demiş.velhasıl 23250 olur madem dedi.bende en son 22950 olur dedim.eğer düşünecek olursanız bana çağrı atın dedim.:haha:300tl kaldı aramızda.yaw yeter be yaw dedim bulunmaz hint kumasımı bu yaw.ammmada mıymıntılık yaptı bende ona yaptım.yaw bu satıcılar ammada kıl kuyruk oluyor.hakan sen istisnasın kardeşim:knp:

Hocam şimdi eğri oturup doğru konuşalım.

A5 elegance için 26-27'ye (ve de sabretmek şartıyla) çıkma durumunuz var mı?

Olmaz diyorsanız bu collection'u kaçırmayın. Düşük km, lpg, ilk sahibi, daha ne istiyonuz? 23 deyin, vergiyi yükleyin.

Bitirin işi hocam,

Aslolan arabadır, yemişim küsüratları.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;182821
Hocam şimdi eğri oturup doğru konuşalım.

A5 elegance için 26-27'ye (ve de sabretmek şartıyla) çıkma durumunuz var mı?

Olmaz diyorsanız bu collection'u kaçırmayın. Düşük km, lpg, ilk sahibi, daha ne istiyonuz? 23 deyin, vergiyi yükleyin.

Bitirin işi hocam,

Aslolan arabadır, yemişim küsüratları.
maalesef turker bey hem vergiyi ben ödeyecekmişim hemde 23250tl den bir krş aşağı olmıcakmış bende vazgeçtim bu kadarda kasıntı çok fazla.:sopa::sopa:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;182863
maalesef turker bey hem vergiyi ben ödeyecekmişim hemde 23250tl den bir krş aşağı olmıcakmış bende vazgeçtim bu kadarda kasıntı çok fazla.:sopa::sopa:
o zaman turker beyin dediği gibi nice 300 lü sayfalara olsun bari :D:D:D:++: 70 filanda kurtarmaz 300 zor keser :D
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam 2004-2005 Vectralara baktınızmı?
2003 Elegance bulmak mümkün 23.000 lere kadar.
2004-2005 Comfort hatta Edition var bu civarlara.
Edition doludur,diğer Vectralardan farklı görünür.

Düşünmezmisin?:)

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;183030
Hocam 2004-2005 Vectralara baktınızmı?
2003 Elegance bulmak mümkün 23.000 lere kadar.
2004-2005 Comfort hatta Edition var bu civarlara.
Edition doludur,diğer Vectralardan farklı görünür.

Düşünmezmisin?:)
can arkadaşım yazınca aklıma geldi benimde vectrada düşünülebilir aslında octilerden rahat yok muhammet abimize :D:D:D hangi ilanı bulsa ya 3 gün içinde satılıyor yada sahibi avanak biri çıkıyo yada araba arızalı :D:D:D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Vectralara sıcak bakmıyorum zira süspansiyon aşırı sert ve direksiyon arızası kronik diyorlar,sadece yakın tanıdıklarımda çıktı  bu arızalar ve dikin tutmadı ama kasalarını beğeniyorum.

octi bulana kadar devam ama a5 kasaya niyetlendim,ama ambiante ama elegans ne çıkarsa bahtıma.Ayrıca bugün sigortaya sövdüm bir kaç kez sonunda yarım saat önce hesaba geçtiler.lanet olasılar,son ödedikleri olur inş da batarlar bu milletde kurtulur.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ya Hasan bey seni a5 yazıyor profilde ama vectra tavsiye ediyorsun ne iş.gene gülecek mevzu buldun hadi.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;183061
Vectralara sıcak bakmıyorum zira süspansiyon aşırı sert ve direksiyon arızası kronik diyorlar,sadece yakın tanıdıklarımda çıktı bu arızalar ve dikin tutmadı ama kasalarını beğeniyorum.

octi bulana kadar devam ama a5 kasaya niyetlendim,ama ambiante ama elegans ne çıkarsa bahtıma.Ayrıca bugün sigortaya sövdüm bir kaç kez sonunda yarım saat önce hesaba geçtiler.lanet olasılar,son ödedikleri olur inş da batarlar bu milletde kurtulur.
karar sizin :D:D

kısacası demek istediğiniz   :ben octi sevdalısıyım ne octiden nede skodadan vazgeçmem :++:

Alıntı yapılan: fenomen;183063
Ya Hasan bey seni a5 yazıyor profilde ama vectra tavsiye ediyorsun ne iş.gene gülecek mevzu buldun hadi.
arabalar kalitelerine göre ayrılır ama octininde o civarlarda dolusu pahalı modlei yüksek vectrada tercih edilebilir çünkü hangi octiye baktıysanız ya satılıyor ya sahini avanak:++: yada araba arızalı octiden yana şansınız yok gibi ama siz bilirsiniz.başka arabalara yönelin derim.octiye lafım yok çok konforlu araba vectradan dahi ama şansınız yok gibi :D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hasan bey bekle,gör,sabret politikası uygulayacağız.sanki a5 almazsam içimde bir uhde olacak gibi geliyor. bu fakirin bu kadarcık zevki olsun be yaw hasan kardeşim.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;183133
Hasan bey bekle,gör,sabret politikası uygulayacağız.sanki a5 almazsam içimde bir uhde olacak gibi geliyor. bu fakirin bu kadarcık zevki olsun be yaw hasan kardeşim.
hocam zevk sizin tabi ama valla birisi büyü filan yaptı size galiba :D hangi ilana baksanız tam buldum demişken satılıyor yada sahibi içip içip arabamı alma diyor :D:D korkmaya başladım walla:++:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;183136
hocam zevk sizin tabi ama valla birisi büyü filan yaptı size galiba :D hangi ilana baksanız tam buldum demişken satılıyor yada sahibi içip içip arabamı alma diyor :D:D korkmaya başladım walla:++:
:++::++::++::ok:ne şans be yeaw,hakan'ın aracına yazdığım mesajı okurmusun hasan bey.:++::++:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;183151
:++::++::++::ok:ne şans be yeaw,hakan'ın aracına yazdığım mesajı okurmusun hasan bey.:++::++:
ayıpsınız hocam :D:++: anında okudum :D cevap bile yazdım :D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ya Hakan'ın sayfaları benden hızlı gidiyor 9 sayfa oldu 2 günde.3 gün sonra beni geçti gitti.En iyisi ben oraya yazmıyayım bari:bnn:.az yavaşlasın hakan'ın topiği.:++:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;183156
ya Hakan'ın sayfaları benden hızlı gidiyor 9 sayfa oldu 2 günde.3 gün sonra beni geçti gitti.En iyisi ben oraya yazmıyayım bari:bnn:.az yavaşlasın hakan'ın topiği.:++:
:++: bişey olmaz 1 kişiden yaw :D  zaten sizin topikten ümit kesildi:++: