škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araba tavsiyelerinizi bekliyorum.

fenomen · 1899 · 653983

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
şu octi beni baya kesti 23 e olur dedi arkadaşlar ne dersiniz,buna cc ve arka park sensörü taktırsak tmmdır.ne dersiniz 23 e değer mi?
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-skoda-octavia-sorunsuz-bi-arac-37130225/detay
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: fenomen;183278
şu octi beni baya kesti 23 e olur dedi arkadaşlar ne dersiniz,buna cc ve arka park sensörü taktırsak tmmdır.ne dersiniz 23 e değer mi?
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-skoda-octavia-sorunsuz-bi-arac-37130225/detay

Hocam kağıt üstünde son derece alınable.

Ama yine fazla ucuz bence. 2007 ve büyük ihtimalle ambiante plus. Jant falan var... MPI...

Sıkıntısı yoksa banko alınır.

Ama tahminimce var bi bit yeniği.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O araba alınmaz..İçime sinmedi..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: mygokhan;183387
O araba alınmaz..İçime sinmedi..

Bence de var bi şey,

Baya da durmuş...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar araç 22 aralıkta ilanı verilmiş bir ay bile olmamış ve telefon numarasını bile koymamış,adamla haberleşmemizde haliyle zor oluyor.dumanla:++:haberleşebiliyoruz,onun için ağır aksak ilerliyor.haliyle birde ambiante olduğu halde 25 fiyat çekmesi birazda bu geciktirmiştir.kırmızı renkli bir a5 vardı ben onu almadım 3 kazası vardı o bile gitti.23 milyara.
Arkadaşlar eğer o ambiante paketi plus versiyonuysa diğer ambiante olanlardan donanım farkı nedir?bana sanki kendisi jant takmış gibi.o jantlar normal bir a5 jantı değil gibi.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;183443
Arkadaşlar araç 22 aralıkta ilanı verilmiş bir ay bile olmamış ve telefon numarasını bile koymamış,adamla haberleşmemizde haliyle zor oluyor.dumanla:++:haberleşebiliyoruz,onun için ağır aksak ilerliyor.haliyle birde ambiante olduğu halde 25 fiyat çekmesi birazda bu geciktirmiştir.kırmızı renkli bir a5 vardı ben onu almadım 3 kazası vardı o bile gitti.23 milyara.
Arkadaşlar eğer o ambiante paketi plus versiyonuysa diğer ambiante olanlardan donanım farkı nedir?bana sanki kendisi jant takmış gibi.o jantlar normal bir a5 jantı değil gibi.
var bişey  :D hocam iyice soruşturun:++:
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;183444
var bişey :D hocam iyice soruşturun:++:
ah hasan bey birde telefonunu verse neler soracağım neler ama adama 10 defa mesaj yazdım bir kere cevap verdi 23 olur nakit olursa dedi,o kadar.Ama peşin olursa 24 olur dedi:++:nekit olursa 23 e olur dedi.bende yuro cinsiden olursa ne olur onu soracağım kendisine:++:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;183452
ah hasan bey birde telefonunu verse neler soracağım neler ama adama 10 defa mesaj yazdım bir kere cevap verdi 23 olur nakit olursa dedi,o kadar.Ama peşin olursa 24 olur dedi:++:nekit olursa 23 e olur dedi.bende yuro cinsiden olursa ne olur onu soracağım kendisine:++:
:++::++: hocam valla böyleleri sizi buluyor ya:haha:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;183452
Enteresan bir çekim alanın var Hocam.:kiki:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;183474
Enteresan bir çekim alanın var Hocam.:kiki:
vallahi anlayamıyorum bende ne iştir.:++::++:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;183545
vallahi anlayamıyorum bende ne iştir.:++::++:
fazla elektrik yüklü olabilir :D:D:D:++:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Adanalı arkadaşlar şu araca bir bakıverseler iyi olacak gibi ön kaputun üstünde dalgalanmalar var gibi geldi bana.kazasız dedi ama şüphelerim var.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-elegance-siyah-octavia-1-6-102-bg-39463526/detay

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;183641
Adanalı arkadaşlar şu araca bir bakıverseler iyi olacak gibi ön kaputun üstünde dalgalanmalar var gibi geldi bana.kazasız dedi ama şüphelerim var.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-elegance-siyah-octavia-1-6-102-bg-39463526/detay
hocam bu araba hakkında bir arkadaş kötü şeyler söylemişti adanalı bir arkadaş aracın kilometresi aslında 200.000 küsür bin kilometredeymiş tabi ne derece doğru bilemem ama kötü şeyler söylemişti araç hakkında dedikleri gibi deilmiş yani

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;183643
hocam bu araba hakkında bir arkadaş kötü şeyler söylemişti adanalı bir arkadaş aracın kilometresi aslında 200.000 küsür bin kilometredeymiş tabi ne derece doğru bilemem ama kötü şeyler söylemişti araç hakkında dedikleri gibi deilmiş yani
Eyvallah Hasan bey kardeşim Allah razı olsun.Bu defa neden gülmedin anlamadım.ciddiyet size yakışmıyor.ben seni gülerken görmek istiyorum ammavelakin yinede ciddi bi durum anlatırken gülmesen iyi olur,yoksa anlattığın şeyin inandırıcılığı kalmaz.:ok:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;183699
Eyvallah Hasan bey kardeşim Allah razı olsun.Bu defa neden gülmedin anlamadım.ciddiyet size yakışmıyor.ben seni gülerken görmek istiyorum ammavelakin yinede ciddi bi durum anlatırken gülmesen iyi olur,yoksa anlattığın şeyin inandırıcılığı kalmaz.:ok:
sağolun hocam allahaşükür nerede ciddi olup nerede ciddi olmıcamı biliyorum :) neden yakışmasın hocam ya bakın şimdiki yorumumdada gülmicem ama gülmedende olmuyor:++::++:. ama o arabaya siz pek takılmayın derim hocam çünkü bir arkadaş öyle bir konu açmıştı adanalıydı linkini bulursam atıcam ama bulamıyorum plakalı aracı almıyındı sanırsam ama bulucam bulucam :D:D:D neyse hocam ben araştırırım