škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araba tavsiyelerinizi bekliyorum.

fenomen · 1899 · 653978

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;183701
sağolun hocam allahaşükür nerede ciddi olup nerede ciddi olmıcamı biliyorum :) neden yakışmasın hocam ya bakın şimdiki yorumumdada gülmicem ama gülmedende olmuyor:++::++:. ama o arabaya siz pek takılmayın derim hocam çünkü bir arkadaş öyle bir konu açmıştı adanalıydı linkini bulursam atıcam ama bulamıyorum plakalı aracı almıyındı sanırsam ama bulucam bulucam :D:D:D neyse hocam ben araştırırım
Hasan bey Allah razı olsun inceliğiniz için.çok centilmensiniz gerçekten.:ok:
Şu forumda ki emir bekmezci arkadaşımızda aynı şeyleri söylemiş,istihbaratınız doğru yani.

http://www.turkiyeotoforum.com/tr/index.php?topic=2863.60

Yalnız şu aracıda takip ediyorum epeyden beri.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-skoda-octavia-sorunsuz-bi-arac-37130225/detay
Sanırım plus paket.Teknik detaylar bölümüne baktığımda,küçük deri paketi,ön kol dayamadan bahsediliyor.15 inc jant var.
Yalnız vatandaşla bir türlü irtibat sağlayamıyorum.telefonunuda yazmıyor istememe rağmen.23milyara olur demişti bende 22 olsun be abi :++:dedim galiba ondan kızdı.Ama plus paketse bu işe el koymam gerek 23 e razı oldum.keşke çıksada konuşsam ama fena küstü bana.:(:(:(
"Eyy ambiante sahibi mustafa bey nerdeysen çık ortaya,razıyım tüm cilvelerine" diyeceğim.Ama ahanda yazıyorum 3 vakte kadar çıkmazsa ses vermezse bende buraya yazdım vazgeçiyom işte.
« Son Düzenleme: 18 Ocak 2011, 20:21:14 Gönderen: fenomen »
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;183714
Hasan bey Allah razı olsun inceliğiniz için.çok centilmensiniz gerçekten.:ok:
Şu forumda ki emir bekmezci arkadaşımızda aynı şeyleri söylemiş,istihbaratınız doğru yani.

http://www.turkiyeotoforum.com/tr/index.php?topic=2863.60

Yalnız şu aracıda takip ediyorum epeyden beri.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-skoda-octavia-sorunsuz-bi-arac-37130225/detay
Sanırım plus paket.Teknik detaylar bölümüne baktığımda,küçük deri paketi,ön kol dayamadan bahsediliyor.15 inc jant var.
Yalnız vatandaşla bir türlü irtibat sağlayamıyorum.telefonunuda yazmıyor istememe rağmen.23milyara olur demişti bende 22 olsun be abi :++:dedim galiba ondan kızdı.Ama plus paketse bu işe el koymam gerek 23 e razı oldum.keşke çıksada konuşsam ama fena küstü bana.:(:(:(
"Eyy ambiante sahibi mustafa bey nerdeysen çık ortaya,razıyım tüm cilvelerine" diyeceğim.Ama ahanda yazıyorum 3 vakte kadar çıkmazsa ses vermezse bende buraya yazdım vazgeçiyom işte.
hocam bende mesaj atıyım bakıyım bana nediyecek:++::++: bende 21 olur mu abi diyim adamı kalpten götürelim:++::++::++:   istihbaratım sağlamdır :bnn::bnn:  ama hocam 22 demişsiniz adamın ne karı olcak:++: bende mesaj atıyımda 21 olur mu diyecem bakıyım o zaman anlaşılır :D
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;183715
hocam bende mesaj atıyım bakıyım bana nediyecek:++::++: bende 21 olur mu abi diyim adamı kalpten götürelim:++::++::++: istihbaratım sağlamdır :bnn::bnn: ama hocam 22 demişsiniz adamın ne karı olcak:++: bende mesaj atıyımda 21 olur mu diyecem bakıyım o zaman anlaşılır :D
Hasan bey kalpten gitmesin adamcağız ayıp olur zaten etik olmak lazım.satan pahalı satmak ister alıcıda ucuz almak ister.Arkası darbeli olan octi lpg li ama jantları kapaklı olanından.ama benim dediğim siyah octi plus paketli eğer dediği doğruysa,alaşım jantmı pahalıdır,lpg mi*
mesela ben alaşım jantı kaça bulabilirim orjınal skoda jantıı onuda hesap etmem gerek.ayrıca ön kol dayamada mevcutmuş siyah octide.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;183746
Hasan bey kalpten gitmesin adamcağız ayıp olur zaten etik olmak lazım.satan pahalı satmak ister alıcıda ucuz almak ister.Arkası darbeli olan octi lpg li ama jantları kapaklı olanından.ama benim dediğim siyah octi plus paketli eğer dediği doğruysa,alaşım jantmı pahalıdır,lpg mi*
mesela ben alaşım jantı kaça bulabilirim orjınal skoda jantıı onuda hesap etmem gerek.ayrıca ön kol dayamada mevcutmuş siyah octide.
lpg pahalı hocam:++: ama alaşım jant en iyisini 600 tlye bulursunuz tabi en iyisini 1.000 tlye kadar çıkar skoda jantları tabi daha pahalılarıda vardır ama 600 e güzel bulursunuz zevkinize göre :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;183752
lpg pahalı hocam:++: ama alaşım jant en iyisini 600 tlye bulursunuz tabi en iyisini 1.000 tlye kadar çıkar skoda jantları tabi daha pahalılarıda vardır ama 600 e güzel bulursunuz zevkinize göre :)
Hasan bey,siyah octiden 3 vakte kadar ses gelmezse:++:arkası göçük octiye el atmam gerek.ben bu octi olayını sonlandırana kadar onlara benden rahat yok.:bnn:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;183774
Hasan bey,siyah octiden 3 vakte kadar ses gelmezse:++:arkası göçük octiye el atmam gerek.ben bu octi olayını sonlandırana kadar onlara benden rahat yok.:bnn:
sahibindende ilan kalmıcak :D

hasan

• Ziyaretçi
Peki neden makyajsız kasa?makyajlı kasa daha iyi değil mi?

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
üstad makyajlı octi olayı tamamen duygusal:++::++:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;183776
sahibindende ilan kalmıcak :D
hasan bey 2003 2008 arası ezberlemediğim octi,eksiği ile artısı ile ne var ne yok ezberlemişem.artık sadece yeni gelmişmi gelmemişmi ona bakıyorum ezbere artık sana söyliyebilirim.nerde ne var ne yok donanım:ok::++::++:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;183800
hasan bey 2003 2008 arası ezberlemediğim octi,eksiği ile artısı ile ne var ne yok ezberlemişem.artık sadece yeni gelmişmi gelmemişmi ona bakıyorum ezbere artık sana söyliyebilirim.nerde ne var ne yok donanım:ok::++::++:
yok kalsın hocam:++::++: valla helal olsun ya:++: kendinizide geliştirmiş oldunuz bu arada :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gökhan van'da ki iyi güzelde hem yeşil olmasından hemde uzak olmasından kaybediyor.Hadi gelirken iran benzininden fullesek birde yedek 2 tane 20 lt lik bidona doldursak yakıttan faydalanırız ama ordan gelirken 2 kişi getirebiliriz.yani yüzü astarını geçer be gökhan.haaa ist.ki siyah octi ambianteye gelecek olursak o da çamurdan görünmüyor mübarek.yıkasada ne var ne yok bi görsek fena olmaz.ama değerledirmeye alacağım.teşekkür ederim benim için vakit ayırdığın için.

"Hocam bunun rengide sizin mesleğe uygun :++: "
Gökhan biz yeşil renk boya imalatı yapmıyoruz yaw,alaka kuramadım.ha cübbeden bahsediyorsan önceleri siyah renk olurdu şimdi beyaz veya krem.Sarık desen zaten yeşil olmaz dışı beyaz içi kırmızı olur.Yeşil renkli elbise zaten giymem:bnn:.sadece doğada severim ve yeşili birde inekler çok sever.:haha:

Alıntı yapılan: mygokhan;183852
Hocam Van'a gidermisiniz almaya ? :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-ihtiyactan-a5-kasa-full-skoda-octavia-elegance-1-6-40708077/detay?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-satilik-skoda-octavia-2007-model-88-000-km-cok-temiz-40690077/detay?

Hocam bunun rengide sizin mesleğe uygun :++:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-on-numara-bi-araccc-40771643/detay?
Gökhan olmaz ya bu kadar hadi şu siyah octi güzel şunu kaçırmıyayım dedim ve bu defa kesin alacağım artık dedim ve hemen aradım 1 dk oldu,eleman dedi ki aracı sattım şu an noterde satışını veriyorum dedi.:(:(düşünün dün ilan kouyor bugün satılıyor benden hızlı octiciler var.:(yaw ben dedim ki akşam aramıyayım rahatsız etmiyeyim dedim sabah ararım dedim sabaha kadar gitmiş.:uve::uve:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam gördün mü 277 kişi bakmış ve hemen satılıvermiş..Kısmet artık ne diyelim..Gördükçe paylaşırım hemen bu tip ilanları..

Km yüksek gibi görünsede benzinli için normal..Sıkıntı olmaz..FSI olması LPG takılamaması düşündürebilir..Fiyatta indirim yaparsa düşünülebilir..Boya yok diyor..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-boyazsiz-tamamen-orjinal-40779474/detay
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
şu ilanın sahibini aradım,anaaaa öyle sesler geliyordu ki taverna müziği geliyordu arif susam çalıyordu zannedersem 2 kelime konuşana kadar akla karayı seçtik,levent kırca haltetmiş valla.nedir bu benim çektiğim yaw,hiçmi ayık adam yok memlekette.Önceki octiyi alacağımda hiç kıyak adama rastlamamıştım yav.Neyse eleman 110bin km yazmış ama 150bin km deymiş şu an.boyası varmış 3 tane ama onlarda yıkamacıda boyası kalkmış ondan boyatmış:++::++:
dedim bu nasıl olur,
-dedi ki tazyikli su sıkıldığında boyası kalkmış,halbuki yıkamacıya tazyikli sıkma dedim ama dinlemedi eşşoğlu dedi.:++::rock1:
yav hasan bey gelde kopma yaw.ama bunları derken öbür tarafa gidip geliyordu.Abiii abiiiiiii ben seni çok sevdim sen bunu al götür dedi.kaça dedim ne verisen ver dedi bende 21 dedim tamam dedi.al götür ama yarın gelirsen vermem dedi.dedimki bu gün gelemem uçak yok dedim.yaw sen hangi caddede oturuyorsun dedi.bende muğla'nın ortaca ilçesi kancalar mah.oturuyorum dedim.haaaaa taaaammmm o zamn dedi.ve film koptu.