škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araba tavsiyelerinizi bekliyorum.

fenomen · 1899 · 653533

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;183925
şu ilanın sahibini aradım,anaaaa öyle sesler geliyordu ki taverna müziği geliyordu arif susam çalıyordu zannedersem 2 kelime konuşana kadar akla karayı seçtik,levent kırca haltetmiş valla.nedir bu benim çektiğim yaw,hiçmi ayık adam yok memlekette.Önceki octiyi alacağımda hiç kıyak adama rastlamamıştım yav.Neyse eleman 110bin km yazmış ama 150bin km deymiş şu an.boyası varmış 3 tane ama onlarda yıkamacıda boyası kalkmış ondan boyatmış:++::++:
dedim bu nasıl olur,
-dedi ki tazyikli su sıkıldığında boyası kalkmış,halbuki yıkamacıya tazyikli sıkma dedim ama dinlemedi eşşoğlu dedi.:++::rock1:
yav hasan bey gelde kopma yaw.ama bunları derken öbür tarafa gidip geliyordu.Abiii abiiiiiii ben seni çok sevdim sen bunu al götür dedi.kaça dedim ne verisen ver dedi bende 21 dedim tamam dedi.al götür ama yarın gelirsen vermem dedi.dedimki bu gün gelemem uçak yok dedim.yaw sen hangi caddede oturuyorsun dedi.bende muğla'nın ortaca ilçesi kancalar mah.oturuyorum dedim.haaaaa taaaammmm o zamn dedi.ve film koptu.
Bu diyalogları bir yere not et hocam. Sağlam stand-up malzemesi çıkar bunlardan.:kiki::++:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;183924
Hocam gördün mü 277 kişi bakmış ve hemen satılıvermiş..Kısmet artık ne diyelim..Gördükçe paylaşırım hemen bu tip ilanları..

Km yüksek gibi görünsede benzinli için normal..Sıkıntı olmaz..FSI olması LPG takılamaması düşündürebilir..Fiyatta indirim yaparsa düşünülebilir..Boya yok diyor..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-boyazsiz-tamamen-orjinal-40779474/detay
 gökhan geçenlerdefethiye de bir yere sordum skoda özel servisiydi sanırım fsi motorlara 2 milyara takıyoruz ve taktıranlarda çok memun dedi.tavsiye ederim dedi.ama bu çok tartışıldı burda kafam karışık yani.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı @lp@RSl@n

• bedevi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
muhammed abi bana düsmez abi ama tavsiye olarak hakanerdoğan kardeşin arabasını al geç derim basını agrıtacak araba değil.pazarlıgınızı yapın.hakan seni kırmaz diye düsünüyom ben kanaatim bu

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Hem Hakan taksit de yapar, KK'a 48 ay vade, çek de olur. 200 ile gazlarsın Akyaka yolunda  :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;183947
Hem Hakan taksit de yapar, KK'a 48 ay vade, çek de olur. 200 ile gazlarsın Akyaka yolunda :)
hocam akyaka'yı 200 ile gazlamak işte o biraz zor:kart::) ama kk ya taksit yapacağına şüphem yok:ok:ama bana a4 octi bile dar geliyor kafam tavana değiyordu ama cam tavan olunca yırtıyordum.:++:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;183936
Bu diyalogları bir yere not et hocam. Sağlam stand-up malzemesi çıkar bunlardan.:kiki::++:
cem yılmaz da bile yoktur bu kadar malzeme vallahi
 :++::++::haha:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;183976
a4 octi bile dar geliyor kafam tavana değiyordu ama cam tavan olunca yırtıyordum.:++:

Kafayı sunroof'tan mı çıkarıp sürüyordun Hocam? :confused: :hmm:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;183976
...bana a4 octi bile dar geliyor kafam tavana değiyordu ama cam tavan olunca yırtıyordum.:++:

Alıntı yapılan: lrfan;184003
Vallahi "periskop" diye adın çıkar, demedi deme Hocam.:utan::kiki::lol:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam hakkaten nasıl kafan değiyor tavana anlamadım.Koltuğu yüksekte tutma sende :)

Tavan yüksek olsun dersen Roomi al :D İstesende değdiremezsin :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;184003
yok camı açtığım zaman haliyle temas sözkonusu olmuyordu döşeme+tavan+cam bunlar olmayınca hliyle rahat oluyordu.:++:
Ayrıca arkadaşlar şu araca baktım
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-boyazsiz-tamamen-orjinal-40779474/detay
 fsı motor,sahibiyle konuştum 24 en son olur dedi.sorunsuz daire karşılığı almışlar şimdi nakite çevireceğiz dediler.sorunsuz dedi.Ama kafamı karıştıran bişi oldu.ş.d km de şu an 28 krş,ş.i 33 krş falan yakıyor dedi.skoda özel servisi tanıdığıma sordum fsı motorlar mpı den daha fazla yakar diyor.ben fsı daha az yakar diye biliyorum bunun hangisi doğrudur?ayrıca satıcı fsı araçlara 1500-1800 tl arası takılıyor dedi,servisçi elemanda 2500tl den aşağı dedğil dedi.Çok çelişkili sözler.ne dersiniz.?

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;184054
yok camı açtığım zaman haliyle temas sözkonusu olmuyordu döşeme+tavan+cam bunlar olmayınca hliyle rahat oluyordu.:++:
Ayrıca arkadaşlar şu araca baktım
fsı motor,sahibiyle konuştum 24 en son olur dedi.sorunsuz daire karşılığı almışlar şimdi nakite çevireceğiz dediler.sorunsuz dedi.Ama kafamı karıştıran bişi oldu.ş.d km de şu an 28 krş,ş.i 33 krş falan yakıyor dedi.skoda özel servisi tanıdığıma sordum fsı motorlar mpı den daha fazla yakar diyor.ben fsı daha az yakar diye biliyorum bunun hangisi doğrudur?ayrıca satıcı fsı araçlara 1500-1800 tl arası takılıyor dedi,servisçi elemanda 2500tl den aşağı dedğil dedi.Çok çelişkili sözler.ne dersiniz.?
hocam mpi daha az yakar yani fsi daha fazla yakar. tanıdığınız doğru demiş fsiler daha fazla yakar.ama indirimle filan takılıyo olabilir:++::++: araba temize benziyor bence bunda karar kılın sahibide caymazsa :D:D oldu diyin ama 2000 tl diye biliyorum bende fsilera 1800 e de takarlar :)
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;184058
hocam mpi daha az yakar yani fsi daha fazla yakar. tanıdığınız doğru demiş fsiler daha fazla yakar.ama indirimle filan takılıyo olabilir:++::++: araba temize benziyor bence bunda karar kılın sahibide caymazsa :D:D oldu diyin ama 2000 tl diye biliyorum bende fsilera 1800 e de takarlar :)
yaw hasan bey bende hep fsı 100kmde yakıt daha az olduğu için tercih ediliyorda yakıt normalken daha sonraları fsı motorlara lpg takılmıyor diye avatajdan düşmüştü diye biliyorum sen eminmisin fsı daha fazla yaktığından.bunun delili varmıdır?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
MPI ve FSI motorun katalog verilerine bak Hocam, aynı şartlarda test ediliyor, güzel kıyas olur  ;)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;184094
MPI ve FSI motorun katalog verilerine bak Hocam, aynı şartlarda test ediliyor, güzel kıyas olur ;)
bulsam bakacağım ama nerde olduğunu bilemiyorum.:(

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar diğer sitede bir fsı kullanıcının yazdıklarını kopyalıyorum benim dediğim gibi çıktı.hasan bey seni yanılttı bu arkadaş.Bu veriler bana ilginç geldi yani gayet güzel eğer böyleyse ben lpg düşünmem,aylık ortalamam 350-500km.yıllık 6000km.yazın 500-600km yapıyorum.
2006 1.6 FSI octi kullanicisiyim, arac icine sindiyse uce bese bakma al derim.
1.6 FSI yakit tuketim degerleri (katalog verileri)
sehir ici: 8.7 lt/100km, karma 6.6lt/100km, uzun yol 5.4 lt/100km
linki;
http://www.skodam.com/octavia-a5/27000tl-ye-2006-a5-kasa-elegance-octavia-fsi-t22987.html
« Son Düzenleme: 19 Ocak 2011, 16:27:33 Gönderen: fenomen »