škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araba tavsiyelerinizi bekliyorum.

fenomen · 1899 · 653166

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;184589
Ağzımın suları aktı resmen..Hocam bundan alın kurtulun :D

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-elagance-1-4-tsi-40893497/detay

aaaaaaahhhhh gökhan ahhhhhhhh yapılır mı bu bana,:spr::spr::spr:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;184546
Arkadaşlar şu aracı kaçırsam mı kaçırmasam mı bilemedim,sorunu olmıyan bir araç dedi.Bende para işlerini topladım koydum çuvala 25 milyarı.Pazartesi gününe kadar satılmazsa p.tesi saat 17.00 ist.yolcusuyuz.Ümraniyede vw servis müdürünün aracıymış.Bakımlarıda yapıldı dedi zaten irsaliye faturasıda görünüyor dedi.Sadece iç rengi siyah bunun birde bej olsaydı diyorum ama bir yansanda siyah olması daha iyi kullanım açısından.Görsellik açıdan bej renk daha güzel.Ama keşke bu araca yakın yerde bir üyemiz olsada birde alıcı gözle baktırabilseydik.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-temiz-servis-bakimli-fsi-octavia-40082999/detay
hocam ben şuan İngilteredeyim ama babama söyliyebilirim bakması için alıcı gözüyle bi baksın bakalım :++: ben sizi bilgirendireceğim hocam.
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;184601
hocam ben şuan İngilteredeyim ama babama söyliyebilirim bakması için alıcı gözüyle bi baksın bakalım :++: ben sizi bilgirendireceğim hocam.
:ok:Allah razı olsun derim ne diyeyimki.birde şimdi şu arac sahibinden geldi telefon çorumdan gele esnaf ile noterde sorun çıkmış,aracı başkasından aldığında üzerine kaydetmemiş adamda saat 17.00 de expertiz raporunu çıkarmışlar sorunsuz bi şekilde konya yolu üzerinde ki skoda servisin de yaptırmışlar 120 tl ye alacak ola kişi vermiş ücretini bu defa noterde sorun çıkınca alacak olan kişi be yarın çorumda olacağım illaki deyince ücretini geri istemiş onlarda vermemiş yarın sabahı bekliyelim demişler.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-boyazsiz-tamamen-orjinal-40779474/detay

Velhasıl octi kaldı bana alırmısın diye soruyor ne yapayım bilemedim bende çarşambayı bekle rüyaya yatayım dedim.rüyamda ne çıkarsa artık dedim.:++::++:
velhasıl 2 octi arasında kaldım.nedir bu benim octilerden çektiğim,başımın tatlı belaları....
« Son Düzenleme: 20 Ocak 2011, 18:26:28 Gönderen: fenomen »

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;184617
:ok:Allah razı olsun derim ne diyeyimki.birde şimdi şu arac sahibinden geldi telefon çorumdan gele esnaf ile noterde sorun çıkmış,aracı başkasından aldığında üzerine kaydetmemiş adamda saat 17.00 de expertiz raporunu çıkarmışlar sorunsuz bi şekilde konya yolu üzerinde ki skoda servisin de yaptırmışlar 120 tl ye alacak ola kişi vermiş ücretini bu defa noterde sorun çıkınca alacak olan kişi be yarın çorumda olacağım illaki deyince ücretini geri istemiş onlarda vermemiş yarın sabahı bekliyelim demişler.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-boyazsiz-tamamen-orjinal-40779474/detay

Velhasıl octi kaldı bana alırmısın diye soruyor ne yapayım bilemedim bende çarşambayı bekle rüyaya yatayım dedim.rüyamda ne çıkarsa artık dedim.:++::++:
velhasıl 2 octi arasında kaldım.nedir bu benim octilerden çektiğim,başımın tatlı belaları....
ayıp ettiniz hocam :) yarın ararım babamı.Babamın eşyası Ümraniyede kalmış onları almaya gitçekti zaten geçerkende şöyle göz ucuyla bakar :) ordan geçiyodum zaten genellikle babam olmadı arkadaşım tam o yerde oturuyor ona söylerim :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;184644
ayıp ettiniz hocam :) yarın ararım babamı.Babamın eşyası Ümraniyede kalmış onları almaya gitçekti zaten geçerkende şöyle göz ucuyla bakar :) ordan geçiyodum zaten genellikle babam olmadı arkadaşım tam o yerde oturuyor ona söylerim :)
:ok::ok::+1::oly:

Çevrimdışı ernur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;184617birde şimdi şu arac sahibinden geldi telefon
[URL
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-boyazsiz-tamamen-orjinal-40779474/detay[/URL]

Hocam bu arabayı sen almazsan bi de ben mi baksam acaba. Dizel Toyota veya Focus arıyorum da, forum sayesinde Octi merakı da başladı.  Ama benzin masrafı yüzünden kendi aracımı değiştirmeyi düşünüyorum ben, buna LPG takmak lazım kullanmak için.

Bu aracı benzinle mi kullanmayı düşünüyorsun, yoksa LPG takılabiliyor mu bu modele ?

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ernur;184798
Hocam bu arabayı sen almazsan bi de ben mi baksam acaba. Dizel Toyota veya Focus arıyorum da, forum sayesinde Octi merakı da başladı. Ama benzin masrafı yüzünden kendi aracımı değiştirmeyi düşünüyorum ben, buna LPG takmak lazım kullanmak için.

Bu aracı benzinle mi kullanmayı düşünüyorsun, yoksa LPG takılabiliyor mu bu modele ?
ben benzin 5 tl ye kadar dayanayım:++:ondan sonrada hala devam ediyorsa benzin zulmu/zammı eh o zaman:sopa: bir hal çaresine bakacağım.yani lpg ye devam.hakan duymasın ama:kork1:eh o zamana kadar 1500tl ye kadar düşer fsı motorlara takılan lpg kiti.
Ayrıca bu aracın trafıkteki sorgulamasını yaptırdım temiz çıktı.birde şasi numarasından yaptıracağım hasar sorgusu.şu anda arkadan tıklama varmış zaten.Ama tıklama olduğu kesinde değişmişmi yoksa vakumla çekilip boyanmışmı.Erya yetkili skoda servisine sorsak söylerlermi acaba?
« Son Düzenleme: 21 Ocak 2011, 11:08:42 Gönderen: fenomen »

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar ist.ki aracı bıraktım arka bagaj kapağı değişmiş iyi bir motosiklet kazasından sonra,ama arka bagaj kapağı boyalı yazmışlar.insan erya servisini bir arar ne gibi işlem oldu diye.ben aradım öğrendim hemen.3 adet çarpışması  var,birisi bagaj,ama ikisi belli değil yalnız birisi ayna kapağından 160 tl.birisinin akıbeti bilinmiyor.birde stop yapmış arızasında siboplarında sorun çıkmış onuda halletmişler.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar tramerden sorgulama yaparken plaka ve şase no dan sonuç şöyle yazıyor;
"006YFV08 plaka ve TMBBB61Z358020030 şasi numarası ile yapılan sorgulama sonucunda TRAMER sisteminde uygun kayıt bulunamamıştır. Lütfen aşağıdaki kriterler doğrultusunda tekrar sorgulama yapınız"
bu aracın hasarı bulunamadığı anlamına mı geliyor?

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: fenomen;185058
Arkadaşlar tramerden sorgulama yaparken plaka ve şase no dan sonuç şöyle yazıyor;
"006YFV08 plaka ve TMBBB61Z358020030 şasi numarası ile yapılan sorgulama sonucunda TRAMER sisteminde uygun kayıt bulunamamıştır. Lütfen aşağıdaki kriterler doğrultusunda tekrar sorgulama yapınız"
bu aracın hasarı bulunamadığı anlamına mı geliyor?

En azından sigorta kanalı ile onarılmış bir kazası olmadığını gösteriyor.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;185019
Arkadaşlar ist.ki aracı bıraktım arka bagaj kapağı değişmiş iyi bir motosiklet kazasından sonra,ama arka bagaj kapağı boyalı yazmışlar.insan erya servisini bir arar ne gibi işlem oldu diye.ben aradım öğrendim hemen.3 adet çarpışması var,birisi bagaj,ama ikisi belli değil yalnız birisi ayna kapağından 160 tl.birisinin akıbeti bilinmiyor.birde stop yapmış arızasında siboplarında sorun çıkmış onuda halletmişler.
hocam bende dün arkadaşa söylemiştim bugün bakmış kim alcaksa almasın araba temiz görünse bile kaza yapılmış gibi gözüküyor diyo zaten sizde 3 kazası olduğu bilgisine ulaşmışsınız :)

nice octilere...:++::++::++:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;185300
hocam bende dün arkadaşa söylemiştim bugün bakmış kim alcaksa almasın araba temiz görünse bile kaza yapılmış gibi gözüküyor diyo zaten sizde 3 kazası olduğu bilgisine ulaşmışsınız :)

nice octilere...:++::++::++:
Hasan bey daha önce şu araca bakıtmıştım 3 hasar çıkmıştı ama dün şase no'dan bakıttım bu defada 2003 yılından buyana hiçbir hasara rastlanmamıştır diyor.Dünde expertix yapılmış and skoda yetkili servisinde sorunsuz bi şekilde geçmiş.Hakan'da bakıverecek ben gelene kadar ,hakan'ın vereceği rapora göre(araç sahibide hakan,inş.hakana rüşvet teklifi yapmaz:++::++::++:)kararı vereceğim.Salı ya bu hasret biter inş.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;185318
Hasan bey daha önce şu araca bakıtmıştım 3 hasar çıkmıştı ama dün şase no'dan bakıttım bu defada 2003 yılından buyana hiçbir hasara rastlanmamıştır diyor.Dünde expertix yapılmış and skoda yetkili servisinde sorunsuz bi şekilde geçmiş.Hakan'da bakıverecek ben gelene kadar ,hakan'ın vereceği rapora göre(araç sahibide hakan,inş.hakana rüşvet teklifi yapmaz:++::++::++:)kararı vereceğim.Salı ya bu hasret biter inş.
hocam hangisi doğru yaw ben kafayı yerdim:++::++: ama araç temize benziyor.temiz diyede aldanmayalım ama :D:D:D:D:D:D:D:D ümraniyedeki araba yamuk duruyomuş zaten arkadaş dedi :D insanın hemen dikkatini çekiyomuş ben arkadaşımın yalancısıyım vallahi :)

hakanerdogan

• Ziyaretçi

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Umarım telefon edip adama söylemedin Muhammed Hocam, zink diye ani gidecem, zira beklerken gidersem hazırlıklı gösterirler arabayı.

Fotoğraflarda dikkatimi çeken, bir karede arabanın arkasında satılık bir Ford var. Acaba o resimler galericide mi çekildi?

Plakalar sökük, hani kıllanmak için erken bi durum ama galericiyse plakayı göstermiyor yine. Velev ki bizim satıcı dürüst, o nerden almış arabayı? Galeriden mi? Bunlar önemli.

Farın içinde buğulanma var. Ya arkadan kapağı kırık ya da önden hava alıyor.