škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araba tavsiyelerinizi bekliyorum.

fenomen · 1899 · 653250

0 Üye ve 13 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;188345
Baboç, hocam, ne alaka allasen ki.

Biz istiyoz ki Muhammed Hoca temiz arabaya binsin, aldıktan sonra pişman olmasın. Bunun zenginlik garibanlıkla zerre alakası yoktur. Diyom ki, o paraya elegancelar ölü. Gel vazcay. Tertemiz ışıl ışıl, kilometresi güzel, muntazam eli yüzü düzgün bir araba alalım sana.

Sevda vallahi seninki hocam. Ben istiyom ki, alıp sonradan patlak olduğunu anlarsan, babasının evine götürüp patlak bu diyemezsinde, için cız eder, yongadır. Gittik baktık işte, en aşşa 300.000 km idi o elegance sonradan düşündümde.

Biz senin iyiliğini istemekten başka bişi yapmıyoz. 3 kişilik ne güzel ailesin, az yakan bir cıncık gibi dizel alırsın, hemde donanımlı olur az paran yok ki.

Hala ruhunu teslim edeyazmış elegancelar, sen üzülme diye.
eyvallah Hakancım ne demek Allah senden razı olsun.Temennilerine katılmamak mümkün değil.Ama gel görki gönül elegans a5 istiyor az da olsa keyfe keder binek diyor kendimede söz dinletemiyorum inan.Birde şappadanak hemen atlamıyoruz zaten hakan incığini cıncığını cemaziyelevveline kadar soruyoruz.İlk defa bu araçdan hasar çıkmadı.Şu anakadar ank daki gibi çıkan bir kaç tane oldu ama diğerleride zaten pahalı olduğu için alamadım.sınırda yani.İst.da ki sorunlu olursa expertizde zaten direkmen octiyi bırakacağım yada antalya serik.
Hakan bana cıncık gibi dizel nasıl olur ALLAH aşkına 25 milyara cıncık gibi dizel c sınınıfını bırak b sınıf bilene zor.Birde octiye binen birisi için albea gibi bir araç eşşek gibi olur yaw.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben olsam yüksek model octi classic alırdım.Sonradan jant, sis farı ve aynaları falan boyattığımda süper olur.Plastik kalitesi beni ilgilendirmez.Aracın dışı aynı sonuçta..Donanımda ölü ama makul, ABS çift hava yastığı,Elektrikli ayna, CD çalar otomatik ön cam,uzaktan kumanda vs vs...Daha ne olsun bundan fazlasını zaten ne kadar kullanıyoruz ki?Hem yüksek model, hemde gıcır gıcır araba..İlerde baktın para geçti eline, satarsın elegance octi alırsın..

Benim şahsi görüşüm böyledir..100.000'deki aşınmış elegance bakacağıma daha düşük donanımlı tertemiz, düşük km'li classic alırım..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Hocam bugün aklıma geldi, benim kia'yı aldığım kişi (ilk sahibiydi) sıfır yeni cerato aldı, şu makina:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-3000km-de-2011-kia-cerato-41609776/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-kia-cerato-2011-model-kia-cerato-comfort-38282199/detay

Tabi üst donanım tuzlu olur ama şöyle 2010-2011 baz donanım alınabilir diyorum. Benzinli 126 hp. 6 ileri, bazılarında fabrikasyon lpg var.
« Son Düzenleme: 29 Ocak 2011, 11:16:29 Gönderen: turker »

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
10 numara araba.. Hocam bundan da düşünebilirsin..

Benim arkadaşta eski modeli vardı.Taş gibi diyor.Vede bayağı iyi donanımı vardı..Şahsen ben bu arabadan düşünrüdüm.Eskisine göre tipide güzel.Bir tek kötü yanı KİA logosu :)

Siyah olan bence süper..Tam alınası araç olmuş.

Bir önceki kasa ama dizel..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-sahibinden-dizel-cerato-doktordan-degil-hastasindan-orjinal-41137007/detay
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tavsiyeleriiz için teşekkürler arkadaşlar bunlar benim tanımadığım araçlar ve bulunduğum yer itibariyle de test sürüşü yapmam olanaksız.Ama herkes bakıyorum da octiye sırtını dönmüş bir ihanet:++:çemberi içinde görüyorum hemide skoda forumunda:knp:.Octi beni en kötü günümde baeni sırtlamış benim burnumun bile kanamasına izin vermemişken:bnn: kore araçlarını tavsiye:hhh:olacak şey değil.Kallavi alman malı dururken...
Arkadaşlar seçeneğimi 2 ye indirdim hatta 3 e diyebilirim.Octi,golf5,corolla 2004 sonrası.İçime sinmiyecek bir araca binemem.Eğreti gelin gibi hissederim kendimi:++::++:.Bildiğim araçdan şaşmak istemiyorum.Ama octi bana tat vermezse 1 sene sonra 1 milyar zararına satarım ama en azından bindim derim.
Hakan fiat punto'ya gelince en son alacak olduğum araçlardan biridir.fiatın araçlarına gıcıklığım clio hb lere olan sempatim kadardır:++:.Çok yavan bir araç.kalite namına bişi yok.Burda alan birini gördümde 1 yıllık aracın sıfır direklerde ki döşemeler salmış kendini.
Cerota'ya gelince bana kaliteden uzak araç geliyor ama suv segmentide ki sorento o başka bişi.
Corolla ve golf en azından piyasası geçen bir araç,octi o kadar olmasada ben bile bulamıyorum görüyorsunuz.2005 model ambiante a5 fsi 120bin km de 24500 diyor.Yani düştüğü gün ya gidiyor yada fiyatından zırnık inmiyor adam.
« Son Düzenleme: 29 Ocak 2011, 13:18:45 Gönderen: fenomen »

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;188346
Hdi hayırlısı diyelim.

60 direncini kırmak üzereyiz. 60 alış baskısıyla yukarı kırarsa ilk hedef 78, sonra 100 evvelallah...
60 a bastık ve direnç aşılmak üzere günü nasıl toparlıyacağımıza bağlı:++::++:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
100. sayfayıda geçer bu gidişle :D:D:D hocam ceratoya gelince düşünülebilir ama tabi octinin yeri bambaşka zaten siz octiden vazgeçmessiniz gibime geliyor :)
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;188436
100. sayfayıda geçer bu gidişle :D:D:D hocam ceratoya gelince düşünülebilir ama tabi octinin yeri bambaşka zaten siz octiden vazgeçmessiniz gibime geliyor :)
Yok hasan o benim gözağrım yaw,şimdi sıcacık nete yeni düşmüş onunla diyalog kurdum hasar sorgulaması yaptırdım hasarsız çıktı,

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-2006-octavia-elegance-41644309/mega-foto/?photo=3

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: fenomen;188459
Yok hasan o benim gözağrım yaw,şimdi sıcacık nete yeni düşmüş onunla diyalog kurdum hasar sorgulaması yaptırdım hasarsız çıktı,

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-2006-octavia-elegance-41644309/mega-foto/?photo=3

Hocam efesay alacaksan iyi görünüyor. Size de yakın sayılır.

Alıntı yapılan: mygokhan;188404
10 numara araba.. Hocam bundan da düşünebilirsin..

Benim arkadaşta eski modeli vardı.Taş gibi diyor.Vede bayağı iyi donanımı vardı..Şahsen ben bu arabadan düşünrüdüm.Eskisine göre tipide güzel.Bir tek kötü yanı KİA logosu :)

Siyah olan bence süper..Tam alınası araç olmuş.

Bir önceki kasa ama dizel..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-sahibinden-dizel-cerato-doktordan-degil-hastasindan-orjinal-41137007/detay

Önceki kasa dizeller de mantıklı araçlar, yeni kasanın da albenisi yüksek.

Yeni kasada dizel getirmemişler, hunday'ı kesmesin diye mi bilmem.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Hocam acele et ve bu aracı iyice incelettir..:ok:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

hocam bu araba kaçmaz :D:D:D gerçekten süper temize benziyor arayın derim.valla ben şahsen beğendim aracı 25.000 TL ye biter iş :D 24.500 TL de olur ama neyse bunları konuşmayalım şimdiden :)

hocam lafın kısası bu araba baya güzel bi soruşturun iyice ama adamıda aramayı ihmal etmiyin :)
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;188474
hocam bu araba kaçmaz :D:D:D gerçekten süper temize benziyor arayın derim.valla ben şahsen beğendim aracı 25.000 TL ye biter iş :D 24.500 TL de olur ama neyse bunları konuşmayalım şimdiden :)

hocam lafın kısası bu araba baya güzel bi soruşturun iyice ama adamıda aramayı ihmal etmiyin :)
Arkadaşlar aracı sorgulattım hasarsız çıktı araç ısparatada bi profunmuş.çok temiz dedi eğer sorun çıkarsa yol ücretini ödeyeceğim dedi.Bir tane leke deforme görürsen öderim yol ücretini dedi bende ıspartadan bir arkadaş bakacak,ondan sonra gideceğim.25200 den aşağı ıııııı olmaz dedi.tmm dedim.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;188517
Arkadaşlar aracı sorgulattım hasarsız çıktı araç ısparatada bi profunmuş.çok temiz dedi eğer sorun çıkarsa yol ücretini ödeyeceğim dedi.Bir tane leke deforme görürsen öderim yol ücretini dedi bende ıspartadan bir arkadaş bakacak,ondan sonra gideceğim.25200 den aşağı ıııııı olmaz dedi.tmm dedim.

İlk sahibimi? 25'e biter o iş..Isparta'da Hasan abi var.O bakmaz mı ki?
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Iıspartadaki olmassa ki inşallah olur collectiondan devam et hocam.serikte iyi duruyor.