škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araba tavsiyelerinizi bekliyorum.

fenomen · 1899 · 652933

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: fenomen;188726
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-volkswagen-golf-2004-golf-ilk-sahibinden-full-37455486/detay
şuna ne dersiniz arkadaşlar?
1 aydır bu fiyatla duruyor, alınmaz.

İşlerin en başında sizi KOnya-Ankara'ya karşı uyarmıştım hocam :)

Alıntı yapılan: turker;177056
:++::++::++:

Çukulata falan piyasayı yükseltiyorsun hocam :D Ben Allah rızası için çalışıyorum :D

Bu amcanın arabayı bizim Dursun Ali'ye (Collection ile kaza yapan  arkadaşım) almaya niyetlendik. O zaman etiketi 24 idi. Ve galeride idi.  Galeri, bu amcanın tanıdığı... Biz galericiyi aşamadık. Galerici "sahibi  vazgeçti, araç satılık değil" dedi. 2-3 defa aradık sonuç değişmedi.  Sonra arkadaş avukat olduğu için eli biraz uzun. Plakadan sahibini,  oradan da telefonunu buldu. Bana gönderdi, ben de aradım, bu amca çıktı.  Arabayı oğlum alacak dedi. Ben de "tamam amca ama bi değişiklik olursa  numaramı yazın, biz 23'e talibiz" dedim. Amca 1 ay sonra aradı :++::++::++: Tabi Dursun'a A5 elegance'ı çoktan almıştık. Nasip size mi nedir bilmiyorum.

Şu anki etiketi 24500. Telefonda amcaya kaça bırakırsınız dedim, 23750,  23500 falan olabilir dedi. Yani anlayacağınız 23'e biter. Aşağısı size  kalmış ama zor bence. Ama kuvvetle muhtemel, çok temiz bakılmış,  alıcısını memnun edecek bi araçtır diye düşünüyorum. Acele etmezseniz  Ankara'dan gelir cenazesini kaldırırlar, demedi demeyin. Ankara'da Skoda  piyasası yüksek olduğu için bi kaç kere yaşadım, aradığım araç sahibi  "Ankara (ya da Kırıkkale, Konya)'dan bakmaya gelecekler" der, size de  avucunuzu yalamak kalır...

Not : Dursun'a ilk Collection'u aldığımızda (ki 20'ye almıştık, 90  bindeydi) bi deneme yapalım dedik, 24500'tan lpg'siz iken ilan verdik.  Ankara'dan biri aradı, 23500'a razı oldu, ama Dursun kıyamadı arabaya.  Bunu da alsanız, yaza doğru satsanız mesela, Ankara'ya en az 24'e  gider.
« Son Düzenleme: 30 Ocak 2011, 13:20:59 Gönderen: turker »

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Turker bey dediğiniz doğruda artık a4 den tekrar a4 e binmeyi ina canım istemiyor,alacaksan  sora tekrar sat bir daha ilan ara.Şu ana kadar baktığım ve sorgulamasını yaptırdığım aracın hesabı yok.Yani alım satım ciddi masraf artık telefona bile verdiğim sorgulatmalarla beraber 150tl yi bulmak üzere.Ben bıktım artık,aldığımda satmayı düşünmüyorum.Arayerde giden paranın hesabı belli değil.Serikte ki eleman da kendini çok kastı gerçekten.Ayrıca artık a5 ile a4 arasında 2-3 milyar oynuyor açıkçası o paraları a4 kıyamıyorum.şu aracın sahibiyle 3.kouşmamı şimdi yaptım 25500den aşağı olmaz diyor.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-hatasiz-elegance-104binkm-de-a5-kasa-41327146/detay
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;188742
Turker bey dediğiniz doğruda artık a4 den tekrar a4 e binmeyi ina canım istemiyor,alacaksan  sora tekrar sat bir daha ilan ara.Şu ana kadar baktığım ve sorgulamasını yaptırdığım aracın hesabı yok.Yani alım satım ciddi masraf artık telefona bile verdiğim sorgulatmalarla beraber 150tl yi bulmak üzere.Ben bıktım artık,aldığımda satmayı düşünmüyorum.Arayerde giden paranın hesabı belli değil.Serikte ki eleman da kendini çok kastı gerçekten.Ayrıca artık a5 ile a4 arasında 2-3 milyar oynuyor açıkçası o paraları a4 kıyamıyorum.şu aracın sahibiyle 3.kouşmamı şimdi yaptım 25500den aşağı olmaz diyor.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-hatasiz-elegance-104binkm-de-a5-kasa-41327146/detay

4 nolu fotoda şoför koltuğu fazla yıpranmış görünüyor.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;188743
4 nolu fotoda şoför koltuğu fazla yıpranmış görünüyor.
bu gidişle benim iş baya zor.70.zorluyoruz ama yukarı doğru gidiyor bu gidişle nere varır bilemem.:)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;188762
bu gidişle benim iş baya zor.70.zorluyoruz ama yukarı doğru gidiyor bu gidişle nere varır bilemem.:)

60 direnci kırıldı. Endekse rağmen tavan yaptı topic :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;188773
60 direnci kırıldı. Endekse rağmen tavan yaptı topic :)
:++::++:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hocam 2 sene sürer sizin araba almanız bu gidişle öyle olucak :D:D:D
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;188793
hocam 2 sene sürer sizin araba almanız bu gidişle öyle olucak :D:D:D
izmir detaylıng buluşmasına mesaj yazdım uğramaz oldun diye meğersem burda yazıyormuşsun sağol hasan bey.:ok:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;188795
izmir detaylıng buluşmasına mesaj yazdım uğramaz oldun diye meğersem burda yazıyormuşsun sağol hasan bey.:ok:
:++::++::++::++::++::++: hocam bugün yoktum zaten Türkiye'ye döndüm :) ondan şimdi girebiliyorum :):D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;188798
:++::++::++::++::++::++: hocam bugün yoktum zaten Türkiye'ye döndüm :) ondan şimdi girebiliyorum :):D
evvelde varar kaybolmuştun nere gitti bu hasan bey dediydim.senzi olmuyor bu topikte heyecan kalmamıştı.endeks 60 direncini kırdı ama yatay bir seyir izliyordu.:++:hasan bey birde sadece gülüyorsun yaw arda sırada araç linkiylede katkıda bulun mevzuya
« Son Düzenleme: 30 Ocak 2011, 19:45:17 Gönderen: fenomen »

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;188802
evvelde varar kaybolmuştun nere gitti bu hasan bey dediydim.senzi olmuyor bu topikte heyecan kalmamıştı.endeks 60 direncini kırdı ama yatay bir seyir izliyordu.:++:hasan bey birde sadece gülüyorsun yaw arda sırada araç linkiylede katkıda bulun mevzuya
:++::++: sağolun hocam :D:++:    valla sahibinden.comda ilan kalmadı desem yeridir:++::++::++: ilan bulsam atıcam linki ama yok ki:++:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;188804
:++::++: sağolun hocam :D:++: valla sahibinden.comda ilan kalmadı desem yeridir:++::++::++: ilan bulsam atıcam linki ama yok ki:++:
:ok::+1::++::++:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;188818
hocam km yüksek biraz ama bu nasıl
http://www.araba.com/3479575/Skoda%20Octavia%20Elegance%201.6%20MPI
bide bu var
http://www.araba.com/3365843/Skoda%20Octavia
ömer bey çok sağol adana'da ki güzel km fena sayılmaz idare eder ama çok uzak birde aracın hasar durumuyla ilgili bilgi verilmemiş.sormak lazım yarın.
Hatta hemen telefon ettim,skoda bayisiymiş kendileri.148bin km de bir tanede sağ veya sol çamurlukta boya varmış.25250 tl den aşağı olmaz dedi.lastikler yeni hiçbir sorunu yokmuş ve atiker lpg varmış.km beni kaygılandırıyor?
« Son Düzenleme: 30 Ocak 2011, 21:06:35 Gönderen: fenomen »

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hocam teklif hala geçerli bak çift esozda yaptım:++::++::++: