škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araba tavsiyelerinizi bekliyorum.

fenomen · 1899 · 652937

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Hocam bu araba yazdığı gibiyse, öyle kazası da yoksa zaten 27 çok iyi fiyat, lpg de varmış. Kaza durumunu öğrenmek lazım.

Ama 11 ocak'tan beri bu fiyatla satılmamış olması enteresan geldi.

Hem de ekstraları var eleganc'a göre.

Tahminimce bu arabanın tramer kaydı kabarık (plaka gizli). O yüzden satılmamış. Yine de kabul edilebilir bir kaza ise alınabilir.
« Son Düzenleme: 31 Ocak 2011, 08:32:27 Gönderen: turker »

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;188953
Hocam bu araba yazdığı gibiyse, öyle kazası da yoksa zaten 27 çok iyi fiyat, lpg de varmış. Kaza durumunu öğrenmek lazım.

Ama 11 ocak'tan beri bu fiyatla satılmamış olması enteresan geldi.

Hem de ekstraları var eleganc'a göre.

Tahminimce bu arabanın tramer kaydı kabarık (plaka gizli). O yüzden satılmamış. Yine de kabul edilebilir bir kaza ise alınabilir.
Taramer sorgulaması beni batıracak yaw,adana da bir octi vardı abi bana sorgulatıver be hayrına diyor galerici:++::++:o da anlamış ücretli olduğunu:++:
27 olur son fiyat dedi.26 da bastırıyorum.birde kocaeli'n de ki fsı vardı koltuk döşemesi yıpranık demiştin 25+bandrol olur dedi.
« Son Düzenleme: 31 Ocak 2011, 10:06:30 Gönderen: fenomen »
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar şu an izmirdeyim,yarın akşam üzeri kocaeli'ndeyim.izmitli arkadaşlar aracı expertiz yaptıracağım skoda servisi hangisidir.ayrıca salı akşamı yani yarın 23.00de izmirden bineceğiz arkadaşla aracı alırsak hava ve yol durumu nasıldır buzlama olma ihtimali varmı.alırsak çarşamba günü çıkacağız.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı yolculuklar hocam, İnşallah işlerin rast gider :ok:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;189280
Arkadaşlar şu an izmirdeyim,yarın akşam üzeri kocaeli'ndeyim.izmitli arkadaşlar aracı expertiz yaptıracağım skoda servisi hangisidir.ayrıca salı akşamı yani yarın 23.00de izmirden bineceğiz arkadaşla aracı alırsak hava ve yol durumu nasıldır buzlama olma ihtimali varmı.alırsak çarşamba günü çıkacağız.

Hayırlısı olsun hocam, Izmit Skoda yetkili servisi eskiden Eksiogullarıydı, simdi Ozdag otomotiv, eskiden beri Citroen servisi idi, son birkac yıldır Skoda yetkililigide aldı. Otogardan carsıya dogru gelirken, E-5 e baglandıktan 100 metre sonra sagda, yani E-5 üzerinde, karsı caprazında Toyota Yetkili servis showroom u var.
hava durumu ise, su an hava acık, bazı yerlerde kar var su anda, 4 derece, buzlanma deniz kenarı oldugu icin burada yoktur, ama dönüs yolunuzda Kütahya Afyon civarı karlı-buzlu olabilir, gelirken yollara iyi bakin,

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam yola çıkmadan İzmit-Sakarya-İstanbul civarı için alternatif bir liste hazırlayın.

Gittiğiniz araç olmazsa ne yapacağınızı bilin en azından, o kadar yol geliyorsunuz.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;189307
Hocam yola çıkmadan İzmit-Sakarya-İstanbul civarı için alternatif bir liste hazırlayın.

Gittiğiniz araç olmazsa ne yapacağınızı bilin en azından, o kadar yol geliyorsunuz.
turker bey araç sahibi eğer araçta expertiz sonrası anormal bişi çıkarsa ben karışmam baştan söyliyeyim dedi.bende kabbullenerek çıktım.olursa olur olmazsa da ver elini serik.ama gelmişken dediğin gibi bakmak gerek,yalnız bu güzergahta alabileceğim başka octi maalesef yok:(,olayı akışına bıraktım.izmir de kadim bir dostumun evinde kahvaltı yapmak üzere erkenden kalktım.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam geçerken Bursa'da ki galeri sitesini falan dolasabilirsiniz.Belki düzgün bir araç denk gelebilir.Hem kolay bir yerde Bursa'da ..

İlker hocam doğru diyor alternatif seçenekler yapsanız iyi olurdu sanki.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-1-6-collection-plus-lpg-li-41693104/detay

arkadaşlar bu araçda yeni düşmüş nete ama 114 bin km de 22 tlserikte ki ne göre 50 bin km fark vr gerekde yok sanırım değil mi?

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;189316
Hocam geçerken Bursa'da ki galeri sitesini falan dolasabilirsiniz.Belki düzgün bir araç denk gelebilir.Hem kolay bir yerde Bursa'da ..

İlker hocam doğru diyor alternatif seçenekler yapsanız iyi olurdu sanki.
seçeneğim octi ile golf e indirgedim.Arkadaşlar kocaelin dekini alamazsam bile hiç üzülmem doooooğru serik.Kocaelini izmiri ziyaret etmiş gezmiş olurum onun için kafaya takmam.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam gelin, basımızın üstünde yeriniz vardır, elimizden geldigi kadar yardımcı olmaya calısırız, isterseniz tüm ustalarının eski yetkilinin ustaları olan özel servis dostlarımızda var, aracı onlarada gösteririz, is yogunlugundan ben size katılamasam bile bahsettigim özel servisteki arkadaslar size yardımcı olacaklardır,
siz Ilker hocamın söyledigi gibi internetten bu güzergah da 5 alternatif bulun derim, bu is internet artık, galericiler bile internetten alıp, dükkanında satıyorlar,

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam geldigin zaman birkac alternatif olsun diye sana biseyler buldum Kocaelinden, nette ilanları yok,
ilki, sana bahsettigim özel servis müdürünün babasının arabası, sadece 30 bin km de, orijinal bir arac, tüp bile taktırmamıslar, 2005 A5, bordo renk, mpi, fiyat 28

ikincisi, yine bu servisin baktığı araba, 82 bin km de 2005 A5 Elegance Otomatik FSI motor, fiyat 27

bunuda nette gördüm simdi,
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-orjinal-scoda-octavai-acilllllll-full-full-40820393/detay

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam Hayırlı Yolculuklar :D:D:D ne ara gittiniz yaw :D
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam kocaeli olmazsa bir seçenek de karabük'te çıktı :) 27 bin eçıkma şansınız olursa tabi.

İlanı henüz yok, buradan bir tanıdığım 2006 focus tdci ghia 113 bin'deki gümüş gri araç satacak.

Çevrimdışı ernur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;189367
Hocam kocaeli olmazsa bir seçenek de karabük'te çıktı :) 27 bin eçıkma şansınız olursa tabi.

İlanı henüz yok, buradan bir tanıdığım 2006 focus tdci ghia 113 bin'deki gümüş gri araç satacak.

Merhaba,

Ben de dizel araç arıyorum. 2008 focus tdci sedan ghia arıyorum aslında. Bahsettiğiniz araç sedan mı, temiz mi, önerir misiniz ?