škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araba tavsiyelerinizi bekliyorum.

fenomen · 1899 · 652566

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: archaeologist;175068
25 bini 2 ile çarpma imkanın varsa sana bir adet octavia 1.6 dizel elegance 2011 tavsiye edeceğim.
piyango vurmadığı sürece olanaksız,piyangoda vurmıyacağına göre,almayınca çıkmazmış zaten:++::knp:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
SEAHAWK kardeş,sahbn.com.da 2-3 adet özelik.var diyenlerden mesaj aldım birisi galeri diğeri vatandaşdan aldım.birisi hatta ikisidemi bilmem rider donaımında ve birisinde de açılır tavan var.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: SEAHAWK;175058
4000'ler 5000'ler neşeyle dönüyor şimdi.:++:

Yaşa be bacanak, güzel yorum :D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;175236
Yaşa be bacanak, güzel yorum :D
yae hakan sen bana bi ara lpg ile işim olmaz demiştin:bnn:,yanlışmı biliyorum yoksa?

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
FSI triptonik a5 elegans randıman verirmi acaba bu motor ve şanzımanda aklıma takılmıyor değil yani.hem mpi den daha az yakıt diyorum,hemde benzin 5-6-7 tl bandını zorlamaya başlarsa canıma tak etmeye başlarsa da takılmaya başlamış fsı ye lpg.bütün sorun o kasayı triptonik şanzıman kaldırır mı?

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;175237
yae hakan sen bana bi ara lpg ile işim olmaz demiştin:bnn:,yanlışmı biliyorum yoksa?

Yav hocam Allah'tan daha ne istiyon ben anlamadım ki, alt tarafı bi araba devirdin forum kırmızı alarm sana araba arıyor.

Sence işim var mı LPG ile??? Yok... Bak; arabam dizel, 12 kuruş yakıyor, bir depoyla cehennemin dibine kadar gidiyor, az yakıyor çok şükür.

Diyon ki bu kadar param var, benzin pahalı diyede ağlıyoruz. Diyom git ufak dizel al rahat rahat bin, aman yok diyon Octavia konforu olacak illa ki, hani popmuz yumuşak seviyor belli. Git 1.9 TDI al, haaa hem parası hem vergisi yemedi çok, sağlamıda zor. İyide mal seçiyon, pek titiziz.

Madem gelirin ve paran belli, fakat beklentilerin bunlardan daha büyük ve titizliğin bir Ali Ağaoğlu edasıyla Bentley seçercesine taşkın, gider paşa paşa büyük, az eski ve LPG'li araba alır binersin.

La valla kadın seçsem senin araba seçtiğin kadar incelemem. Yani biz konforu olmayan küçük segmente binen insanların LPG ile işi hâla olmamakta çünkü gelirimizi, hesabımızı bilmekte ve atı kaşırken boku düşürmeme gibi gayretimiz yok, senin var, bu yüzden LPG ile işin olabilir.
« Son Düzenleme: 31 Aralık 2010, 00:09:59 Gönderen: hakanerdogan »

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yaw hakan bi dövmediğin kaldı:sopa:,ya iyide burası sohbet yeri:(,muhabbetin kaynadığı ama aynı zamanda insanların kafasında ki şüphelerini giderdiği yerlerdir:blm:.Mesela fsı triptonik hakkında bilgim yok bunla ilgili bilgi almak suç değil ki.Haaa akşam akşam kafayı çektinde benle kafa buluyorsan onu bilmem:D.sen motor konusunda uzman adamsın:blg:.senden bilgi alırsak ne ala,alamazsakda sorun yok:hanz::hanz:.bilirkişi olarak senden istifade ettik sağolasın:ok:.ama ben bu minvalde bir cevabın ağır olduğu kanaatindeyim:huh:.sorularıma lütfedipde cevap veren herkeslere minnettarım,teşekkürlerimi suuyorum:kat:.Ama cevap vermiyenlerede neden yazmıyorsunuz demedim.zaten buna hakkımda yok.
Ben doğrusu esefle ve hayretle okudum mesajını.:(

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Yooo ben muhabbet etmeyelim tartışmayalım veya sana fikir vermeyelim demedim ki sevgili hocam, diyanetim, ilmihalim... Lütfen yanlış anlaşılma olmasın.

Benim fikrim o :D İnadımda inat, mesele bu :)

Yoksa kimseye sus demek haddimiz değil, icabında.

Saygılar.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Hö :eek:

Muhabbet yine kaynamış :)

Cordoba'da ben de duymadım ESP olduğunu. Anlattığınız şartlarda Cordoba'yı eliyoruz o zaman.

Ben size şunu öneriyorum:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-skoda-octavia-sahibinden-satilik-skoda-octavia-elegance-mpi-36889409/detay

Eskiden Zonguldan'tan hocamızdır sahibi. Arabası temiz, gayet alınable... Sıfır almıştı ben master yaparken. Şu an Düzce'de görev yapıyor, bazen de Sakarya'da oluyor.

Ya da perpadas :) Ali daskorbas :D

Ya da şöyle bi şey:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-skoda-octavia-80-000-km-de-tdi-wolksvagen-motor-skoda-octavia-37341228/detay

TDI Ambiante...

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;175263
Hö :eek:

Muhabbet yine kaynamış :)

Cordoba'da ben de duymadım ESP olduğunu. Anlattığınız şartlarda Cordoba'yı eliyoruz o zaman.

Ben size şunu öneriyorum:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-skoda-octavia-sahibinden-satilik-skoda-octavia-elegance-mpi-36889409/detay

Eskiden Zonguldan'tan hocamızdır sahibi. Arabası temiz, gayet alınable... Sıfır almıştı ben master yaparken. Şu an Düzce'de görev yapıyor, bazen de Sakarya'da oluyor.

Ya da perpadas :) Ali daskorbas :D

Ya da şöyle bi şey:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-skoda-octavia-80-000-km-de-tdi-wolksvagen-motor-skoda-octavia-37341228/detay

TDI Ambiante...

Hocanın arabası hoş görünüyor..Fiyat yüksek gibi ama araç güzel gibi...
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: mygokhan;175289
Hocanın arabası hoş görünüyor..Fiyat yüksek gibi ama araç güzel gibi...

LPG'li olduğu için normal bence fiyat. Muhammed hocam bi düşünsün derim.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
turker hcm o fiyat epey yüksek 25tl geçmemem gerek bütçe o kadar.ayrıca ambiante 1.9 almam yıllık 1000tl bandrol bana zor gelir.
lpg işine gelirsek ambiante tercihlerimden şunun olma ihtimali yüksek,
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-skoda-octavia-a5-kasa-octavia-full-orjinal-srali-lpg-li-celik-jant-li-xzenon-32109219/detay

Alıntı yapılan: turker;175308
turker hcm bana eğer elegans tercih edecek olursam fsı trıptonik randıman verir mi,aylık 500km gideceğime 450km yaparım ama arac performans verirmi 115 ps ile triptonik şanzımand:)

Alıntı yapılan: hakanerdogan;175257
Yooo ben muhabbet etmeyelim tartışmayalım veya sana fikir vermeyelim demedim ki sevgili hocam, diyanetim, ilmihalim... Lütfen yanlış anlaşılma olmasın.

Benim fikrim o :D İnadımda inat, mesele bu :)

Yoksa kimseye sus demek haddimiz değil, icabında.

Saygılar.
Hakan bu forumda sana ayrı bir gözle bakmışımdır,ama gençlikten kaynaklanan bişimidir nedir bazen vuracağım derken öldürebiliyorsun.yoksa kötü birisi asla değilsin,senin muhabbetine doymak ne mümkün.ama alacaksan al arabayı başıma ağrıtma babından giriyorsun olaya.Tamamda her yıl araç değiştirme şansım yok.alacak  olduğum araç 4.ncü olacak ben alıp satmayı sevmiyorum aldımmı benimle beraber gitsin öbür düyaya diyorum.onun içinde içime iyice sinen bi araç düşünüyorum herşeyiyle.yoksa burada iş olsun diye sorgulamıyorum.:ok:

Çevrimdışı mc pherson

• ............
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;175317
turker hcm o fiyat epey yüksek 25tl geçmemem gerek bütçe o kadar.ayrıca ambiante 1.9 almam yıllık 1000tl bandrol bana zor gelir.
lpg işine gelirsek ambiante tercihlerimden şunun olma ihtimali yüksek,
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-skoda-octavia-a5-kasa-octavia-full-orjinal-srali-lpg-li-celik-jant-li-xzenon-32109219/detay

Adam öğretmenden satılık diyor,ayrıca astarı macunu her haltı da biliyor. Bir öğretmenin boyada çıkacak macunu astarı boya kalınlığını bilmesi ilginç. Onu geçtim asıl olay bu aracın daha önce Kırıkkale Üniversitesi'nin rektöründe olduğunu söylüyor,öyle birşey kesinlikle yok. KÜ rektörü Murat Hocamıoz hem hondadan müşterim hem de oturduğumuz siteden komşumuzdur. Kendisi okula 71 AA .. plakalı 2.0 siyah bir megane II ile gider gelir. Özel olarak da turbolu bir civic.i ve BMW 5.20'si vardır. İlanın biraz şişirilmiş bir ilan olduğunu düşünüyorum. Aracı temizdir belki orasını bilemem ama ilan sahibi önce doğru düzgün bilgi versin.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mc pherson;175337
Adam öğretmenden satılık diyor,ayrıca astarı macunu her haltı da biliyor. Bir öğretmenin boyada çıkacak macunu astarı boya kalınlığını bilmesi ilginç. Onu geçtim asıl olay bu aracın daha önce Kırıkkale Üniversitesi'nin rektöründe olduğunu söylüyor,öyle birşey kesinlikle yok. KÜ rektörü Murat Hocamıoz hem hondadan müşterim hem de oturduğumuz siteden komşumuzdur. Kendisi okula 71 AA .. plakalı 2.0 siyah bir megane II ile gider gelir. Özel olarak da turbolu bir civic.i ve BMW 5.20'si vardır. İlanın biraz şişirilmiş bir ilan olduğunu düşünüyorum. Aracı temizdir belki orasını bilemem ama ilan sahibi önce doğru düzgün bilgi versin.
yani yalancının mumu yatsıya kadar misali mi diyorsunuz?
belkide doğrudur başka hocadan da bahsetmiş olamaz mı sence?
senin dediğinde doğrudur ama burdan kouşmak da doğru olur mu bilemem ki.ama bu ilan tarihi o kadar eski olması ve o kadarda ucuz olması vede satılmaması beni ürküttü.

Alıntı yapılan: turker;175308
peki turker bey triptonik fsı yakıt/performans açısından bakarsak ne dersin*

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam ben sana çözümü buldum madem konforlu araba istiyorsun bankaya koy paranı zamanla üstüne eklersin biraz arabasız kalırsın ama değer kaldığına.Yoksa istediğin paraya istediğin araç yok.