škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araba tavsiyelerinizi bekliyorum.

fenomen · 1899 · 653914

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir arkadaşa araç bakıyoruz gözüme şu ilişti ve tavsiye ettim,fiyatına göre özellikleri gayet güzel sizce alınabilitesi varmıdır,arkadaş binici satmayı düşünmüyor.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-orjinal-kazasiz-degisensiz-full-42006238/detay?source=promotion_chva
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;200884
Bir arkadaşa araç bakıyoruz gözüme şu ilişti ve tavsiye ettim,fiyatına göre özellikleri gayet güzel sizce alınabilitesi varmıdır,arkadaş binici satmayı düşünmüyor.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-orjinal-kazasiz-degisensiz-full-42006238/detay?source=promotion_chva
Hocam hiç kullanmadım :D:D.

Ama araç temize benziyor.

''Güneş yanıklarından komple boyalı''

diyor ama 97 model bir araba için normal :)

Bu arada satan adam arabasını baya övmüş :rm::rm::rm::rm: gören ferrari satılıyo der :D:D
« Son Düzenleme: 26 Şubat 2011, 18:26:50 Gönderen: skodam_1985 »
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;200884

Arkadaşınızın durumu varsa çeksin krediyi alsın adam akıllı bir şey hocam.Bana bu tür araçlar hiç mantıklı gelmiyor eğer imkan yoksa bir kuş serisi bile bu araçtan daha iyi bir tercih olabilir.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;200888
Hocam hiç kullanmadım :D:D.

Ama araç temize benziyor.

''Güneş yanıklarından komple boyalı''

diyor ama 97 model bir araba için normal :)

Bu arada satan adam arabasını baya övmüş :rm::rm::rm::rm: gören ferrari satılıyo der :D:D
hasan bey ne kadar boya olsada alt tarafı toros veya şahin parası,ama bu kadar donanım vede performans ne şahinde nede doğanda bulabilirler ayrıca o kadar donanımda çabası,perte çıksa bile 10 milyar gtmiş olur bindiği yanına kar kalır.

Alıntı yapılan: dgn;200901
Arkadaşınızın durumu varsa çeksin krediyi alsın adam akıllı bir şey hocam.Bana bu tür araçlar hiç mantıklı gelmiyor eğer imkan yoksa bir kuş serisi bile bu araçtan daha iyi bir tercih olabilir.
:ok:10 milyar parası var felica alacağına bunu al dedim dolu dolu fyll bi araca bin dedim.şahin mi alsın bomboş.

Vatandaş makina mühendisiymiş arkadaş adına konuşuverdim.7 milyar masraf yapmış sorunsuz binecek diyor.Ama motor terleme yapıyormuş bu ne anlama geliyor bilemiyorum,anlıyan arkadaşlar yorumda bulunurlar herhalde.Ama işin enterasan yanı yarın bakmaya geleceklermiş sanırım bunuda alamadan gidecek gibi.arkadaş satılmazsa dönerim size dedi.Octi gibi olacak bu cıtroen de.:++::++::++:

hasan bey gitmez oldu tıkandı sanırım olacağı bu kadar fazla zorlamamak gerek,95 ile idare edeceğiz.zaten turker,sen,mustışahin beraber gidiyordu onlarda borsayla iştigal ediyor,borsanın durumuda kaddafi gitmediği sürece randıman vermicek gibi.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
:D:D:D:D:D Hocam biz daha ölmedik yaw :D:D:D  Azcık daha yolu var, hissedebiliyorum :D:D:D:D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
durmak yok yola devam,her daim netekim.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;201701
durmak yok yola devam,her daim netekim.
Hocam şu sloganı yapmasanız çok makbule geçer :++::bnn:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;201702
Hocam şu sloganı yapmasanız çok makbule geçer :++::bnn:
:++::++::++::ok:pardon o zaman vazgeçtim :knp:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;201754
:++::++::++::ok:pardon o zaman vazgeçtim :knp:
:D:D:D:D:D:D:++: yanlış anlamıyın hocam ya :(:(:( sorunum size değil slogana :++::++:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;201790
:D:D:D:D:D:D:++: yanlış anlamıyın hocam ya :(:(:( sorunum size değil slogana :++::++:
anladım hasan seni gıcıklığın şu benzin zammını yapanlar sanırım:ok::++::++:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;201794
anladım hasan seni gıcıklığın şu benzin zammını yapanlar sanırım:ok::++::++:
Ta kendileri hocam :++::++::++:

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: fenomen;201119
hasan bey ne kadar boya olsada alt tarafı toros veya şahin parası,ama bu kadar donanım vede performans ne şahinde nede doğanda bulabilirler ayrıca o kadar donanımda çabası,perte çıksa bile 10 milyar gtmiş olur bindiği yanına kar kalır.

:ok:10 milyar parası var felica alacağına bunu al dedim dolu dolu fyll bi araca bin dedim.şahin mi alsın bomboş.

Vatandaş makina mühendisiymiş arkadaş adına konuşuverdim.7 milyar masraf yapmış sorunsuz binecek diyor.Ama motor terleme yapıyormuş bu ne anlama geliyor bilemiyorum,anlıyan arkadaşlar yorumda bulunurlar herhalde.Ama işin enterasan yanı yarın bakmaya geleceklermiş sanırım bunuda alamadan gidecek gibi.arkadaş satılmazsa dönerim size dedi.Octi gibi olacak bu cıtroen de.:++::++::++:

hasan bey gitmez oldu tıkandı sanırım olacağı bu kadar fazla zorlamamak gerek,95 ile idare edeceğiz.zaten turker,sen,mustışahin beraber gidiyordu onlarda borsayla iştigal ediyor,borsanın durumuda kaddafi gitmediği sürece randıman vermicek gibi.

Hakan'dan da ses yok, o da mı kaddafiye takıldı acaba :D

Bizimki yoğunluktan hocam, borsaya da pek vakit ayırmıyorum bu aralar. Zaten böyle havalarda hiç bakmamak daha iyi :D

Ama topic'in biraz daha yolu var. 100'ü göreceğinden şüphem yok. Arada uğrar itekleriz olmazsa...

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;201815

Bizimki yoğunluktan hocam, borsaya da pek vakit ayırmıyorum bu aralar. Zaten böyle havalarda hiç bakmamak daha iyi :D

Ama topic'in biraz daha yolu var. 100'ü göreceğinden şüphem yok. Arada uğrar itekleriz olmazsa...
Ahanında tamamdır şimdi :D:D:D.Turker Bey de geldiğine göre 100 ü rahat görürüz :rm::rm::rm::rm::++::ok:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;201815

yaw iyide bu kadarda boşlanmaz ki turker bey:++:

Alıntı yapılan: skodam_1985;201816
Ahanında tamamdır şimdi :D:D:D.Turker Bey de geldiğine göre 100 ü rahat görürüz :rm::rm::rm::rm::++::ok:
:ok::+1::++::++:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
« Son Düzenleme: 01 Mart 2011, 13:12:11 Gönderen: fenomen »