škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araba tavsiyelerinizi bekliyorum.

fenomen · 1899 · 665418

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;176002
:ok:hakan sana güvenerek halkbank a yatırdım gitti 20 milyarı ne dersin:)

Basit örnekler bunlar ;)

Çok daha deliceleri var :D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;176032
Basit örnekler bunlar ;)

Çok daha deliceleri var :D
mesela:kork1:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;176038
Tarihe bak say kaç senede 12-13 kat ;)

http://www.turkishbulls.com/StockPage.asp?CompanyTicker=GUBRF&MarketTicker=Chemical&TYP=S

http://www.turkishbulls.com/StockPage.asp?CompanyTicker=NETAS&MarketTicker=Technology&TYP=S

(Netaş favorim şu an bu kağıdı bekliyorum)
dehşet bi rakam gerçekten,ama sürekli takip etmek ve nereye yatırım yapacağını bilmek gerek dediğin gibi.yükselen ve düşen hisseleri bilmek lazım.bu konuya tamamen fransızım.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hocam araba bu gidip görmedim hiç bişi bilmiyorum ararsın sorarsın öğrenirsin beğenirsen gelirsin gider beraber alırız.

Marka:           SKODA                               Tip:           COLLECTION           Model:           2004                             Türü:           SEDAN           Renk:           MAVI MET                             Kilometre:           105000                               Özellikler:           DIGITAL  KLIMA...ABS...ESP...4 HAVA YASTIGI...4 CAM OTOMATIGI...YOL  BİLGİSAYARI...ÇELİK JANT...PARK SENSÖRÜ...XENON FAR...HAFIZALI ISITMALI  KOLTUKLAR...SİS LAMBASI...HIZ SABİTLEYICI...FAR  SENSÖRÜ...SUNROOF...ORJINAL SERVİS BAKIMLI...ILK EL...                               Tutar:           22750
« Son Düzenleme: 02 Ocak 2011, 20:58:40 Gönderen: demir_01 »

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aman hocam araba parasini borsaya yatirmayin sakin. ihtiyaciniz olmayan unuttugunuz parayla ufak ufak olsun.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;176070
Bu arabanın Allah'ı şaşmış.

ortak nerden kıl kaptın?

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: demir_01;176077
ortak nerden kıl kaptın?

Apaçi arabası.

(bkz. ızgara, boyanmaya çalışılmış tampon şeritleri,tuningçi tayfa ACT stickerı, kopmuş far yıkayıcı, taş izli kaput falan filan :D tek resim bu ha :))

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;176079
Apaçi arabası.

(bkz. ızgara, boyanmaya çalışılmış tampon şeritleri,tuningçi tayfa ACT stickerı, kopmuş far yıkayıcı, taş izli kaput falan filan :D tek resim bu ha :))

eyvallah ortak.bende ilk baktıgımda kaputta taş izi ve sticker görmüştüm.ha bu özgen sırf bu sebeblerden de araba alıp satmaz hacı kötü olsa almazlardı.ama her malın alıcıısı takiği uyguluyorlarsa o ayrı,ama allah var nerde mersin plaka görsem o vilayetn arabasını almam kesin kazası vardır.adamlar araba kullanmaı bilmiyorlar.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Cihangir benim söyliyeceklerimi hakan benden önce söylemiş,gereçkten çok şaşkın bir araç benim octide bir adet çizik bile yoktu,kardeşim bu ne yaw resmen araba kevgire dönmüş gibi.dişi çekilmiş yaşlı amcalara dönmüş sol taraf far yıkama olmayınca.epeyde taş izleri var,boya zaten gitmiş.ben cillop gibi sıfıra yakın bişi düşünüyorum.3-5 krş fazla olsun ama aldığımda sanayi yolunu tutmıyayım.aldığımda 1 yıl içinde sanayie uğramamam lazım.cihangir dediğim gibi aramaya devam.feleği şaşkın olmasın.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Muhammet hocam bi haber geldi,

Daha önce avukat arkadaşım için alacak olduğumuz fakat sahibi olan amcanın arabayı oğluna vermeye karar vermesi sonucu alamadığımız bi 2004 collection plus (amiral mavisi ve lpg'li, yaklaşık 70 binde, 1 parça boyalı) aracın sahibi beni aradı ve tekrar satmaya karar verdiklerini söyledi. 24 diyor ama 23'e biter. Çok temizdi araç hatırlıyorum bunu alalım derim!!!

Edit : İlanı varmış

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-skoda-octavia-birinci-el-hic-hatasiz-cok-temiz-bir-araba-37498486/detay?

Sadece arkadan bi sivri cisim teması olmuş, bagaj mı tam anlamadım, orayı da amca yaptırmış. 23'e bitecek bence.
« Son Düzenleme: 03 Ocak 2011, 11:58:08 Gönderen: turker »

Ugur A.

• Ziyaretçi
"Benim Favorit' i satsam kim alacak" derdim hep; ancak bundan sonra "Türker' e havale ettim olacak".:kiki:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;176241
Muhammet hocam bi haber geldi,

Daha önce avukat arkadaşım için alacak olduğumuz fakat sahibi olan amcanın arabayı oğluna vermeye karar vermesi sonucu alamadığımız bi 2004 collection plus (amiral mavisi ve lpg'li, yaklaşık 70 binde, 1 parça boyalı) aracın sahibi beni aradı ve tekrar satmaya karar verdiklerini söyledi. 24 diyor ama 23'e biter. Çok temizdi araç hatırlıyorum bunu alalım derim!!!

Edit : İlanı varmış

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-skoda-octavia-birinci-el-hic-hatasiz-cok-temiz-bir-araba-37498486/detay?

Sadece arkadan bi sivri cisim teması olmuş, bagaj mı tam anlamadım, orayı da amca yaptırmış. 23'e bitecek bence.
turker bey şu günlerde sabrım gerçekten tükenme noktasıına geldi.rabbim bana bu birlik kasko pisliğinden arındırsın ve bir daha bulaşmamak üzere yaklaştırmasın diyorum.ne kadar utanmaz çalışanları var anlıyamadım.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;176320
"Benim Favorit' i satsam kim alacak" derdim hep; ancak bundan sonra "Türker' e havale ettim olacak".:kiki:

Ayıpsın Uğur abi, hemen birleştiririm 2 tarafı :)

Alıntı yapılan: fenomen;176327
turker bey şu günlerde sabrım gerçekten tükenme noktasıına geldi.rabbim bana bu birlik kasko pisliğinden arındırsın ve bir daha bulaşmamak üzere yaklaştırmasın diyorum.ne kadar utanmaz çalışanları var anlıyamadım.

Hayırlısı olsun, muhtemelen işleri hep bu şekilde yürütüyorlar... Tecrübeliler yani.