škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araba tavsiyelerinizi bekliyorum.

fenomen · 1899 · 652909

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
şikayetvar.com adlı foruma yazdım uzuunca,bakalım ne diyecekler,ama pişki suratlı oldukları için bulurlar herşeye kulp.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: fenomen;176367
şikayetvar.com adlı foruma yazdım uzuunca,bakalım ne diyecekler,ama pişki suratlı oldukları için bulurlar herşeye kulp.

Hocam iyi yapmışsınız...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Rezalet hala devam ediyor,şimdi de sigortanın anlaşmalı olduğu müşavirlik burosu yetkilisi benden aracın plakasını istiyor,denizli batıotomotiv ise hayır olmaz sadece benim bağlı olduğum bölge trafiğe gönderirim aksi mümkün değil diyor.
bu defa müşavirlik bürosunu aradım hayır bana verecek diyor.İlk defamı benim araçmı pert oluyor anlamış değilim.Bunları Allah bana sayı ilemi verdi anlamıyorum nedir bu yaw.kitap yazsam roman olur bu pert olayı.
şimdi müşavirlikle batıoto arasında trafik devam ediyorlar arada banada danışıyorlar topu taca atıyorum banada pas verip kayboluyorlar.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Anlaşılan imtihan oluyorsunuz :)

Bir nevi sabır testi. Yoksa bu kadarı olmazdı yani.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;176538
Anlaşılan imtihan oluyorsunuz :)

Bir nevi sabır testi. Yoksa bu kadarı olmazdı yani.
valla ya adamı ne hale soktular :D :+1: müşteri memnuniyeti için sabır testi oluyo heralde muhammet bey :D yoksa bu kadarı fazla
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar adamlar o kadar pişkinler ki gel beni öldür diyor resmen yalvarıyor.bu memlekette neden mafya tarzı insan öldürülüyor şimdi aklım kesmeye başladı.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
160 bin km olmuşlar peeeeh :)

Küçüğünden temiz az km'li dizel alır yoluma bakarım 22 milyarı dünyanın çevresini 4 kere dolaşmış bu arabalara vereceğime :)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;176574
160 bin km olmuşlar peeeeh :)

Küçüğünden temiz az km'li dizel alır yoluma bakarım 22 milyarı dünyanın çevresini 4 kere dolaşmış bu arabalara vereceğime :)

:++::++::++:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam Hakan çok haklı, şu araba varken başkasına ben olsam bakmam.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-skoda-octavia-birinci-el-hic-hatasiz-cok-temiz-bir-araba-37498486/detay?

23'e biter. LPG'yi çıkarın 21500. Hem de 65 binde ve ilk sahibi emekli amcadan. Sadece 1 parça boyası var. Rengi az bulunan güzel bi renk (Amiral mavisi). Direk alıp geçilir.

İnternetten satsalar gitmeden alırım :D Şaka bi yana bu araba ile ilgili hislerim olumlu.

Çevrimdışı Şahinbey

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;176173
Cihangir benim söyliyeceklerimi hakan benden önce söylemiş,gereçkten çok şaşkın bir araç benim octide bir adet çizik bile yoktu,kardeşim bu ne yaw resmen araba kevgire dönmüş gibi.dişi çekilmiş yaşlı amcalara dönmüş sol taraf far yıkama olmayınca.epeyde taş izleri var,boya zaten gitmiş.ben cillop gibi sıfıra yakın bişi düşünüyorum.3-5 krş fazla olsun ama aldığımda sanayi yolunu tutmıyayım.aldığımda 1 yıl içinde sanayie uğramamam lazım.cihangir dediğim gibi aramaya devam.feleği şaşkın olmasın.
:++::++::haha::++::haha:
Benzetmeye bakarmısın...
Muhammed abi koparttın beni akşam akşam sağ olasın..
Yeniden...

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İlker hocam haklı..O araba güzele benziyor.Muhammed hocam ilgilen bence o araçla..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-skoda-octavia-birinci-el-hic-hatasiz-cok-temiz-bir-araba-37498486/detay?
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Muhammet hocam mis gibi kokuyu alıyor musun?

Amca iyi bakmış besbelli. Vites topuzu falan mis gibi. Koltuk örtülerini bi kaldırınca muhtemelen beyaz-gri dokumalı koltuğun beyaz kısımları kirlenmemiş duruyordur :)

Bizim Dursun olsa "ne pert edilir bu" diye de takılırdım ama size demiyorum :D Henüz sıcak malum...
« Son Düzenleme: 04 Ocak 2011, 00:35:00 Gönderen: turker »

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
turker hcm sana katılıyorum gerçekten güzel ama ben col.olarak en fazla 21 taş çatlasın veririm onuda hanımın haberi olmamsı lazım yoksa dayak yerim.yani 21 den sonra 2-3 daha vererek a5 düşünürüm elegansından hemde.21 olsa bile bana 23 e malolacak.1 milyar kasko 1 milyar git-gel üzerine alma  falan.yani şu aşamada 2 seçeneğim var ya col.esp ve asr dahil olsun,yada a5 elegans.bursa da ki 160binkm ama çok temiz içim istemesede burda hakana katılıyorum.arkadaşlar ben 280-300bin km yapıp 30 milyardan bahseden octavia a5 ve süperbler var.benzinlinin160bin km olması açıkçası çok korkutmuyor.yeterki zamanında iyi bakılmış olsun.
turker hcm senin iqtiyarın aracı çok mükemmel ama fiyat kabarık doğrusu.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;176650
turker hcm sana katılıyorum gerçekten güzel ama ben col.olarak en fazla 21 taş çatlasın veririm onuda hanımın haberi olmamsı lazım yoksa dayak yerim.yani 21 den sonra 2-3 daha vererek a5 düşünürüm elegansından hemde.21 olsa bile bana 23 e malolacak.1 milyar kasko 1 milyar git-gel üzerine alma  falan.yani şu aşamada 2 seçeneğim var ya col.esp ve asr dahil olsun,yada a5 elegans.bursa da ki 160binkm ama çok temiz içim istemesede burda hakana katılıyorum.arkadaşlar ben 280-300bin km yapıp 30 milyardan bahseden octavia a5 ve süperbler var.benzinlinin160bin km olması açıkçası çok korkutmuyor.yeterki zamanında iyi bakılmış olsun.
turker hcm senin iqtiyarın aracı çok mükemmel ama fiyat kabarık doğrusu.

Tüpsüz hali 21.5 gibi düşünün. Ve 65 binde... Bence makul.

A5 elegance alacaksanız 25'e bulunur ama tat vermez bence. 27'ye çıkmak lazım.

Hangisi derseniz 27'ye çıkamayacaksam bu Collection'u kaçırmam. 27'ye çıkabiliyorsam da A5 patlatırım.