škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araba tavsiyelerinizi bekliyorum.

fenomen · 1899 · 666588

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Hocam hayırlısı olsun.

Görüşmüştünüz sanki daha çnce, ne demişti araçla ilgili?

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
araç karda kaymış kayınca arka sol ile ön sağ çaprazlama tıklamış ciddi bir kazası yokmuş hatta farı bile kırılmamış demiş önceki saahibi.bunu diyen kişiye biz kendisine aracında kaza var dedikten sonra gitmiş durumu anlatmış.sonrada vakumla çekilip boyanmış,parça değişimi sözkonusu değilmiş.
şimdi turker bey ben bu aracı nerde ve nasıl baktırayım diyorum.101 nokta pc kontrolunden geçireceğiz zaten.akabide test sürüşü,akabinde anlaşma sağlanırsa notere.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;182288
araç karda kaymış kayınca arka sol ile ön sağ çaprazlama tıklamış ciddi bir kazası yokmuş hatta farı bile kırılmamış demiş önceki saahibi.bunu diyen kişiye biz kendisine aracında kaza var dedikten sonra gitmiş durumu anlatmış.sonrada vakumla çekilip boyanmış,parça değişimi sözkonusu değilmiş.
şimdi turker bey ben bu aracı nerde ve nasıl baktırayım diyorum.101 nokta pc kontrolunden geçireceğiz zaten.akabide test sürüşü,akabinde anlaşma sağlanırsa notere.
Şimdiden hayırlısı olsun hocam.ama zaten araba almadan gelmicekmişsiniz:++::++::++::++: ya alıcam ya alıcam diyosunuz yani :)
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;182290
Şimdiden hayırlısı olsun hocam.ama zaten araba almadan gelmicekmişsiniz:++::++::++::++: ya alıcam ya alıcam diyosunuz yani :)
Ya illa ki değil ama kısmetse onun için gideceğim.dün ödenecekti kasko ücreti p.tesiye kaydı saat .9 da dediler.inş.bu defa sözünde durarlar.Koyadan gelirken hangi yol güzergahlarından geleceğimide bilmiyorum.acaba navi takıpta mı geleyim diyorum.Eğer dediiği gibi çıkmazsa yetişebilirsem ist.da ambiante 2007 büyülü siyah harika jant takılmış içi krem beji olan bir octi var ama lpg yok,23 e olurmu dedim olur dedi.ama 22 ye bile bitecek gibi.biraz daha asılacağım,ağlayıp sızlayacağız,falan.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-skoda-octavia-sorunsuz-bi-arac-37130225/detay
.bakalım kısmet ne olur.yine konya da birde bora var onun sahibiylede görüştüm yedek olarak octi olmazsa babından,
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-volkswagen-bora-full-orjinal-servis-bakimli-34714637/detay
« Son Düzenleme: 15 Ocak 2011, 18:21:44 Gönderen: fenomen »

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;182304
Ya illa ki değil ama kısmetse onun için gideceğim.dün ödenecekti kasko ücreti p.tesiye kaydı saat .9 da dediler.inş.bu defa sözünde durarlar.Koyadan gelirken hangi yol güzergahlarından geleceğimide bilmiyorum.acaba navi takıpta mı geleyim diyorum.Eğer dediiği gibi çıkmazsa yetişebilirsem ist.da ambiante 2007 büyülü siyah harika jant takılmış içi krem beji olan bir octi var ama lpg yok,23 e olurmu dedim olur dedi.ama 22 ye bile bitecek gibi.biraz daha asılacağım,ağlayıp sızlayacağız,falan.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-skoda-octavia-sorunsuz-bi-arac-37130225/detay
.bakalım kısmet ne olur.yine konya da birde bora var onun sahibiylede görüştüm yedek olarak octi olmazsa babından,
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-volkswagen-bora-full-orjinal-servis-bakimli-34714637/detay
hocam 2007 octi baya temiz ve güzele benziyor fiyat 23.000 tl olursa baya güzel adam zaten evleneceğindne dolayı satıyomuş :++: ama bana sorarsanız 2007 octi güzele benziyor :) bora olsa bile 2001 model octi 2007 model 6 yaş fark var bunuda düşünmek lazım :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;182310
hocam 2007 octi baya temiz ve güzele benziyor fiyat 23.000 tl olursa baya güzel adam zaten evleneceğindne dolayı satıyomuş :++: ama bana sorarsanız 2007 octi güzele benziyor :) bora olsa bile 2001 model octi 2007 model 6 yaş fark var bunuda düşünmek lazım :)
bora için dediklerine katılıyorum fakat 2007 octi km ve temizlik olarak güzel fakat lpg olmayışı,donanım olarak zayıf olması benim çekincelerimdendir.2 arada bir derede kalmaktasa konya'da ki elemanın dedikleri doğruysa ki baktırdığımda memnun kalırsam no problem diyeceğim.22 milyara lpg işlenik a5 full olması beni tatmin eder.12 bin km önce lpg işlenmesi motorun en azından sorunsuz olduğunu düşünüyorum.150 bin km de sorun çıkartacak bir alman motoru olsa olsa istisna olur diyorum.Alt tarafı bir çuval civata:++: bunun düşürken saçlarım kırardı gitti karasızlık kalmak kötü bişi.Hakan'ın dediği gibi hem konfor ve km düşük hem fiyat düşük 2 si bir arada olmuyor.:)

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Çok kıllısını arıyon hocam dediğim gibi, düşür segmenti, onun kıllısını bulursun.

Kilometresi uçmuş arabadan uzak durulmalı.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;182312
Çok kıllısını arıyon hocam dediğim gibi, düşür segmenti, onun kıllısını bulursun.

Kilometresi uçmuş arabadan uzak durulmalı.
km sinden korkum yok hakan'ım,geçenlerde focus buldum 2005 yeni kasa chıa mıdır nedir 25 e eh dedik ama benle konuştuktan 2 saat sonra uçmuş km 143 binde birde dizel yani.ve hakeza 250 bin km yapmış aynı focus 2006 model düşün 4 yaşında 250bin:kork2:bu araca bile 28 milyar yazmış bende telefon ettim mahsustan acaba km yüksek diye düşermi dedim hani,ne dese iyidir
-hadi sen uzaktan geleceksin madem dedi 250 tl almıyayım dedi.
-bende pazarlığa başladım asla almıyacağım belli ama alacakmış gibi kouştum.km si anormal dedim,gece gündüz adam yememiş içmemiş gezmişsin dedim.
-ben gezmiyeceğim aracı süs eşyası olarak almadım ki dedi.işine gelirse dedi.
-E o zaman 27500 olsun dedim .
-kesinlikle bir krş dahada olmaz.dedi.

Şimdi hakan bunu düşününce benim alacak olduğum octi onun yanında çok normal sayılır.sence 150 bin km deki bir arac normal bakımları zamanında yapıldıysa sorun çıkarabilir mi?

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;182318
km sinden korkum yok hakan'ım,geçenlerde focus buldum 2005 yeni kasa chıa mıdır nedir 25 e eh dedik ama benle konuştuktan 2 saat sonra uçmuş km 143 binde birde dizel yani.ve hakeza 250 bin km yapmış aynı focus 2006 model düşün 4 yaşında 250bin:kork2:bu araca bile 28 milyar yazmış bende telefon ettim mahsustan acaba km yüksek diye düşermi dedim hani,ne dese iyidir
-hadi sen uzaktan geleceksin madem dedi 250 tl almıyayım dedi.
-bende pazarlığa başladım asla almıyacağım belli ama alacakmış gibi kouştum.km si anormal dedim,gece gündüz adam yememiş içmemiş gezmişsin dedim.
-ben gezmiyeceğim aracı süs eşyası olarak almadım ki dedi.işine gelirse dedi.
-E o zaman 27500 olsun dedim .
-kesinlikle bir krş dahada olmaz.dedi.

Şimdi hakan bunu düşününce benim alacak olduğum octi onun yanında çok normal sayılır.sence 150 bin km deki bir arac normal bakımları zamanında yapıldıysa sorun çıkarabilir mi?
davşanımın yerine ben cevap veriyim tabi hakan arkadaşım daha detaylı açıklar ama bakımları yapılırsa neden sorun olsun ki :D mercedeslerin eskisi bile 500.000 km yapıyor motor sağlam:++: tabi mercedes kalitesi başka ama olsun bakımları yapılırsa 0 bile sayabiliriz:++::++::++:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;182304
hocam navigasyona gerek yok pda telefonunuz varsa internetten tomtom navigasyonu ücretsiz indirebiliyorsunuz.kendisini güncelliyebiliyor.ben yüklemiştim köye gitme maksadıyla:++: hiç bir sorun olmuyo zaten alacağınız navigasyon 1000 tl filan olmaz 200 tlye alacağınıza hiç almıyın pda telefonunuz varsa yükliyin ona onun sesinden gidersiniz rahatlıkla ekstra bir ücrete gerek yok :) uzak bir yere 1 seferlik gitmek için bence gerekmez onun için 200 tllik filan almayoı düşünürsünüz ama onlarında ekranı çok küçük oluyor :) hiç gerek yok navigasyona atın telefonunuza rahatla gidin gelin :)
« Son Düzenleme: 15 Ocak 2011, 20:39:21 Gönderen: skodam_1985 »

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hasan bey telefonum şundan 4 yıl önce 2.el olarak birinci sahibinden almıştım.sorunsuz bi şekilde kullanıyorum ama navi yüklenmez sanırım.
http://www.66mobile.com/phones/samsung/Samsung-E730.html
ayrıca sadece sırf bu yolculuğa mahsus değil araçta bulunsun amaçlı düşünüyorum.pahalı değil ayrıca hepsiburada.com da 140 kişinin yorumunda 4.5* almış yorumları okudum eleştiren yok.süper diyorlar
http://www.hizlial.com/outdoor/gps-navigasyon-cihazlari/navitech-nav-px115-3-5-yeni-nesil-navigasyon-cihazi81-il-3d-turkiye-haritasi-3d-bina-arazi-grafikleri-igo8-multimedya_22.011.4310.0011.htm?ref=akakce&v=0.44.6#tabs
.ama bu çok önemli değil.zira netten indirebilirim yol güzergahını.bu navi bilahare bişi.almasamda olur.ama yolda eğlence olur.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;182351
Hasan bey telefonum şundan 4 yıl önce 2.el olarak birinci sahibinden almıştım.sorunsuz bi şekilde kullanıyorum ama navi yüklenmez sanırım.
http://www.66mobile.com/phones/samsung/Samsung-E730.html
ayrıca sadece sırf bu yolculuğa mahsus değil araçta bulunsun amaçlı düşünüyorum.pahalı değil ayrıca hepsiburada.com da 140 kişinin yorumunda 4.5* almış yorumları okudum eleştiren yok.süper diyorlar
http://www.hizlial.com/outdoor/gps-navigasyon-cihazlari/navitech-nav-px115-3-5-yeni-nesil-navigasyon-cihazi81-il-3d-turkiye-haritasi-3d-bina-arazi-grafikleri-igo8-multimedya_22.011.4310.0011.htm?ref=akakce&v=0.44.6#tabs
.ama bu çok önemli değil.zira netten indirebilirim yol güzergahını.bu navi bilahare bişi.almasamda olur.ama yolda eğlence olur.
navigasyon iyiye benziyor hocam düşünülebilir aslında. ama navigasyonun eğlencesi dediğiniz gibi süper olur:++: sürekli yol yapıcaksanız değişik yerleri gezip görücekseniz aslında navigasyon iyi birşey.tabi bu sadece illa bir yeri gidip görmenizin anlamına gelmiyor taktırırsınız arabada durur alırsınız sonra evinize :D yaya olarakta kullanılıyor orasıda güzel navigasyon olarak.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yaw hasan bey:++:bu işareti çok kullanıyorsun banada sadece bu işareti kullanmak için bu işarete uygun cümleler kullanmaya çalışıyorsun gibi geldi:p.
yani bende sırf navigasyon aldım diye seyahate çıkmak zorunda değilim tabii ki:rm::rm::rm::D:lklk::lol::kiki:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;182372
yaw hasan bey:++:bu işareti çok kullanıyorsun banada sadece bu işareti kullanmak için bu işarete uygun cümleler kullanmaya çalışıyorsun gibi geldi:p.
yani bende sırf navigasyon aldım diye seyahate çıkmak zorunda değilim tabii ki:rm::rm::rm::D:lklk::lol::kiki:
hocam 1 haftadır çok mutluyum ingilterede söylemesi ayıptır yeni bir kız arkadaş buldum:++: ondan 1 haftadır sürekli bile :++: bu işareti kullanabilirim. yoksa bakın 1 hafta filan önceki yada 1 ay önceki yorumlarıma işaret bulamassınız :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;182377
hocam 1 haftadır çok mutluyum ingilterede söylemesi ayıptır yeni bir kız arkadaş buldum:++: ondan 1 haftadır sürekli bile :++: bu işareti kullanabilirim. yoksa bakın 1 hafta filan önceki yada 1 ay önceki yorumlarıma işaret bulamassınız :)
:++::++::++::++::++::++:Sen beni güldürdünya Allah da seni güldürsün,bende n'oluyor hasan beye diyordum.hatta inan şüphelenmeye bile başlamıştım.:haha: