škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araba tavsiyelerinizi bekliyorum.

fenomen · 1899 · 651830

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
"Yaptım Olacak :D:D:D:D dünyada 1 tane bile octi kalmasa gerekirse kendimiz üreticez ama size bulucaz hocam merak etmiyin :)"
:++::++::++::++:EYVALLAH ALLAH RAZI OLSUN,ÖZELLİKLEDE HAKAN'DAN.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;185466
hasan bey ben buna uğursuzluk demiyorum ama herşeyde bir hayır vardır,demek ki yaşayacaklarımız göreceklerimiz var ondandır.Öyle haybeden olmuyor araştırıp soracağız bakacağız olacak yani bunlar.
Başka araçlara gelince mümkün görünmüyor bu segmentte,bu kadar konfor,genişlik,sağlamlık.Araç için ayıracağım fiyat bu kadar.Bundan böyle bir araç alıp sonrada bir arsa var onu satıp daire almayı düşünüyorum.Hanımdan fathiye ölüdeniz yolunda daire var ama birde kendim düşünüyorum.Bir tek çocuk var zaten.Bir araba 2 de daire yeter bana.
hocam geleceğe dair planınız çok iyi:ok: bende öyle düşünüyorum 1-2 ay sonra köye gidince tarla arsa marsa satıcam ümraniyedeki evide satıcam (babamın izniyle tabi:++::++:)bahçeşehire taşıncam en iyisi kafa dinleme yeri :) sonrada octiyi satar daha iyi bişey alırım belki :) tabi octi daha elime geçmedi bakalım çok hayal kuruyom :D:D:D benimde planım bu.konuya dönücek olursak hocam tabikide o fiyata o konforu genişliği bulamassınız ama bişey oluyo yani tarif edemiyorum:++::++: şuan bakıyorum sahibindene bakalım bulacakmıyım :D alt üst edicem siteyi :) hayırlısıyla kavuşun artık octinize :):++::haha:
« Son Düzenleme: 22 Ocak 2011, 21:40:27 Gönderen: skodam_1985 »
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;185467
"Yaptım Olacak :D:D:D:D dünyada 1 tane bile octi kalmasa gerekirse kendimiz üreticez ama size bulucaz hocam merak etmiyin :)"
:++::++::++::++:EYVALLAH ALLAH RAZI OLSUN,ÖZELLİKLEDE HAKAN'DAN.
hocam Ali Ağaoğlunu hiç sevmem :D ama o laf güzelmiş:++::++::++: bir kaç kişiyi güldürebildiysem ne mutlu bana :)

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-2006-model-a5-kasa-brc-lpg-li-octovia-1-6-mpi-39224918/detay

hocam şöyle ilan buldum ama adamın ne yazdığını yada ne yazmak istediğini anlıyamadım :D:D:D:D çok karışık bilmemne maliye bakanlığının önünde filan baya karışık 100 tl dahi inmem diyo :D

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: dgn;185355
Abi prof olmussun sen:ok:

Malesef yrd.doç. bile olamadık daha :) Ama bizim üni'de bana sormadan araba almazlar.

Alıntı yapılan: fenomen;185464
.....Ben Antalya serik'te ki col.23250 ye alacağıma 1-2 milyar daha verip a5 neden olmasın diyorum o kadar.Yoksa çok şeymi istiyorum.Bulana kadar devam.Bu garibana 5-6 yaşında 2.el boşanmışı çok görme hakan.Arayan bulur ama sabır biraz.:):(

Hocam daha topiğin başlarında yazmıştım. düşse düşse kırk yolda bir 26'ya bi temiz elegance düşer. Onu da hem bekleyeceksiniz, hem de kaçırmayacaksınız. Biz gece-gündüz bekledik, 2-3 kere düştü, ilan çıkar çıkmaz hemen çullanıp işi bitiriyorlar. Düşündüğünüz gibi ve düşündüğünüz fiyatta bi elegance (olsa bile) 1-2 saate satılır. 1 gün durmuşsa yaramaz. Ucuz mala ben inanmıyorum. Acı tecrübelerle öğrendim.

Şimdi şu durumda;

Ya Serik'teki arabaya 23'ü verin geçin,

Ya da az daha borç yapıp 27 gibi bir elegance MPI bakın. Düşer düşmez arayın bitirin.

Ya da arkadaşların dediği gibi bi alt segment tertemiz bir araç alın derim.

Alıntı yapılan: skodam_1985;185470
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-2006-model-a5-kasa-brc-lpg-li-octovia-1-6-mpi-39224918/detay

hocam şöyle ilan buldum ama adamın ne yazdığını yada ne yazmak istediğini anlıyamadım :D:D:D:D çok karışık bilmemne maliye bakanlığının önünde filan baya karışık 100 tl dahi inmem diyo :D

Hah işte bu da alınır. Mis gibi araba, lpg hariç 23 küsüre gelmiş olur. Hem de gümüş gri.

Hocam ya bu şekilde donanımdan feragat edeceksiniz, ya da temizliğinden.

Ben donanımdan etmeyi tercih ederim.

Ki ambiante de öyle boş bi araba değil sonuçta.

Yazın şu ilanla ilgilenmiştik fakat alacağımız arkadaş biraz çekinik kaldığı  için kaçırmıştık. 2-3 gün durmadı ilan, belki fiyat açısından fikir verir. Ennnnn son 25500'e veriyordu, muhtemelen o fiyata gitti.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-skoda-octavia-ogretmendenlpg-li-55bin-de-plus-paketli-29554978/detay

Çevrimdışı Şahinbey

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-sahibinden-2007-otomatik-octavia-elegance-39576544/detay

Bacanağım ilandaki aracı bu gün aldı,kaporasını verdi pazartesi işlemlerini yapacak..Fiyat 29.500tl. aracın pazarlığı,servis araştırması,usta kontrolü vs. hepsi üç buçuk-dört saat sürdü...
Şunu anlatmaya çalışıyorum temiz,sorunsuz elegance donanım octiyi bahsi geçen rakamlara biraz zor..(bence) Olanlarda çabucak gidiyor.Benim octi araba pazarında bir saat içinde satılmıştı..
Yeniden...

Çevrimdışı kadtas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;185479
Hah işte bu da alınır. Mis gibi araba, lpg hariç 23 küsüre gelmiş olur. Hem de gümüş gri.

Araç şayet etlik-aşağı eğlence de duruyorsa hırpalanmamıştır.
Öyle dar sokaklar, kaldırıma parkeden sıkışık bir semt değil.. Etlik'e çok yakınım bu bakımdan söyledim..

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam illa temiz elegance octi düşünüyorsanız o zaman masrafsız ve lpg'li bir geçiş arabası alacaksınız. (örneğin yukarıdaki ambiante)

Birikim yapınca da satıp elegance'a geçeceksiniz.

Ha tabi o zaman forum sahipleri IP'nizi mi yasaklarlar, skoda-araba  bölümünü komple mi kapatırlar bilmem :++::++::++:

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;185479

Valla ben de katiliyorum. O butceyle sahsen 2. el kovaliyor olsam ciddi dusunurdum. Ilan gayet doyurucu.
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;185475
Malesef yrd.doç. bile olamadık daha :) Ama bizim üni'de bana sormadan araba almazlar.

Hocam daha topiğin başlarında yazmıştım. düşse düşse kırk yolda bir 26'ya bi temiz elegance düşer. Onu da hem bekleyeceksiniz, hem de kaçırmayacaksınız. Biz gece-gündüz bekledik, 2-3 kere düştü, ilan çıkar çıkmaz hemen çullanıp işi bitiriyorlar. Düşündüğünüz gibi ve düşündüğünüz fiyatta bi elegance (olsa bile) 1-2 saate satılır. 1 gün durmuşsa yaramaz. Ucuz mala ben inanmıyorum. Acı tecrübelerle öğrendim.

Şimdi şu durumda;

Ya Serik'teki arabaya 23'ü verin geçin,

Ya da az daha borç yapıp 27 gibi bir elegance MPI bakın. Düşer düşmez arayın bitirin.

Ya da arkadaşların dediği gibi bi alt segment tertemiz bir araç alın derim.
yaw arkadaşlar ben acele etmiyorum,bakarız bi olmadı doğan görünümlü şahini alır geçeriz:(
geçenlerde burda linki bile verildi herhalde 21500 e ist.da 2004 veya 2003 col vardı lpg li ona telefon ettim  eleman yarın saat 11.00 a kadar 20 milyar bulmam gerek ilk gelene veririm dedi.bende hayırlı olsun dedim alacaktım ama ben ist.a varana kadar gider dedim 2 saat içinde satılmış.mesela onu alacaktım.Ama ben 23250 a4 octiye o kadar para vermem.Ha g.gri verilen yukarda ki linkteki aracın sahibine mesaj attım kesinlikle o fiyattan aşağı olmaz dedi.Eh yani ben napayım ki.Aramaya devam.Ölmek var dönmek yok.Bulana kadar devam.
« Son Düzenleme: 22 Ocak 2011, 22:58:08 Gönderen: fenomen »

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;185510
Hocam illa temiz elegance octi düşünüyorsanız o zaman masrafsız ve lpg'li bir geçiş arabası alacaksınız. (örneğin yukarıdaki ambiante)

Birikim yapınca da satıp elegance'a geçeceksiniz.

Ha tabi o zaman forum sahipleri IP'nizi mi yasaklarlar, skoda-araba bölümünü komple mi kapatırlar bilmem :++::++::++:
:++:neden yasaklansın turker bey araç aramak yasakmı yoksa?

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;185521
:++:neden yasaklansın turker bey araç aramak yasakmı yoksa?

Topik Konya Çimentoyu geçti...

2011'in topiği oldu şimdiden.

Gri'den kastınız o ambiante ise aşağısını hiç beklemeyin. O paraya alınır.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;185523
Topik Konya Çimentoyu geçti...

2011'in topiği oldu şimdiden.

Gri'den kastınız o ambiante ise aşağısını hiç beklemeyin. O paraya alınır.
Vallahi turker bey 25 milyar param var,onun 1 milyarı alım satım ıvır zıvır masrafları,git-gel masrafları.Bu fiyatın dışına asla çıkmak istemiyorum.Ha şöyle olur bana o octiyi 24 verse hemen gider 2-3 ay sonra hemen bir octi jantı devam ederim.Ooctiye o jant hiç yakışmıyor şahin kapağı gibi yaw:++:

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;185535
Vallahi turker bey 25 milyar param var,onun 1 milyarı alım satım ıvır zıvır masrafları,git-gel masrafları.Bu fiyatın dışına asla çıkmak istemiyorum.Ha şöyle olur bana o octiyi 24 verse hemen gider 2-3 ay sonra hemen bir octi jantı devam ederim.Ooctiye o jant hiç yakışmıyor şahin kapağı gibi yaw:++:

Orası doğru, jant şart.

Aslında 1 ihtimal daha var....
Parayı (bu pazartesi için) Kerevitaş'a gömün (72.75) :) Farklı bi bakış açısı tabi.
Yok Hakan gibi gübre alayım derseniz (yine pazartesi için) Ege gübreye (124.50) gömün :D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;185542
Orası doğru, jant şart.

Aslında 1 ihtimal daha var....
Parayı (bu pazartesi için) Kerevitaş'a gömün (72.75) :) Farklı bi bakış açısı tabi.
Yok Hakan gibi gübre alayım derseniz (yine pazartesi için) Ege gübreye (124.50) gömün :D
Gübre getirisi ne kadar olur ki bir ay bekletsem ne olur ki*