škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araba tavsiyelerinizi bekliyorum.

fenomen · 1899 · 666690

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;192267
teşekkürler mustafa bey ama senle görüşmeyi çok isterdim.çok centilmen bir dostsunuz.burada ki kardeşlik bambaşka bişi gerçekten.telefon açıp ilgilenmemn bile beni son derece memnun etti.:ok:
Ayrıca bu arac aiçin açtığım topiği sıkı sıkıya takip edip yorumda bulunan tüm forum dostlarına teşekkürlerimi sunuyorum.
Araın a4 den epey farkı var,özellikle iç hacim genişliği,sürüş keyfi,direksiyonun elektrikli oluşu mükemmel bişi.kokpit ve görsellik o biçim.şuda dikkatimi çekti ön cam buğulanmasında sistemi açtığımda anında 10 s demeden pırıl pırıl olması güzel.Arka park sensörüün cd çalarda ki görselliği de fevkalede.cd çaların sesi de gayet mükemmel.a4 ile ben kıyaslamam şahsen her yönden.koltuklar daha kavrayıcı daha iyi sarıp sarmalıyor sürücüsünü.Arka koltukların ve tavan genişiliği yine öne çıkan bariz özellikler.
Bana göre süspansiyonda güzel ve gerçekten süper bişi bindiğim araçlar arasında.Gece kullanımında arac karşılama ve kokpitin ışıl ışıl olması ayrı bir hava katıyor.Tavsiye ederim herkese.Octavia a5 üstünü kullananlar hariç.:ok:

tesekkür ederim Hocam, islerim müsait olsaydıda keske sabahdan otogardan ben karsılayabilseydim, yogunluktan ancak öglen cıkabildim, sizde telefona cvb veremeyince yetkiliye geldim, cıkmıstınız malesef, olumlu expertiz sonucunu onlardan ögrenince icim rahat etti, burda bircok noter oldugu icin sizi bulmam imkansızdı, tabi sizinde dönüs yolunuz uzun oldugu icin hemen yola cıkmanız en dogrusuydu, dünya kücük hocam, bir gün bir yerde umarım karsılasırız,
arac konusunda ise, full arac bir baska oluyor, benim Fabia I(http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=155) de dizelin full u idi, rengide sizin A5 in aynısıydı, granit gri, 3-4 yıl kullandım, memnun kaldığım güzel, güvenli, tatminkar bir arac idi, gözüktügünden cok daha büyük isler yapan bir aractı, VW grubu gösterisi ön planda tutarak araba yapmıyor, araba gibi araba yapıyor, bana göre sizde iyi bir tercih yaptınız, sabırla, belki bircok arkadasımızın yorumlarına ragmen(yanlıs anlamayın, hepsinin iyi niyetli yorumlar oldugundan süphem yok) ELEGANCE' i buldunuz sonunda, aracınızda masallah cok hos gözüküyor, iyi günlerde kazasız belasız kullanın,
yakıs konusunda ise, araca alısınca 100 km de 6 litre civarı yaktırırsınız, tabi hızlanmaları yumusak yapmanız gerekiyor, kullanabildiginiz kadar yüksek vitesde kullanmak gerekiyor, 50 km hızla bile 6. vitesde gidebiliyorsunuz, hızlanma yavas oluyor,
örnegin ben bu sabah işe 5,6tl/100km ortalama ile geldim, toplam mesafem 13km, deniz seviyesinde, sehir trafigine girmiyorum, 60-90km arası, böyle ekonomik kullanırsanız 220 tl yakıyor km de, normal kullanımda 250 tl, tüplü arabalarda bu kadar yakıyor nerdeyse, fsi mpi den 100 km de 1,-1,5 litre az yakıyor zaten, az binen insan icin fsi in dogru tercih oldugunu düsünüyorum,

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Suleyman;192442
Seni ilk kez görüyorum hocam. Yoldan geçerken aracın yaına gelip poz vermiş gibi duruyon ondan şeyettim. :++:
:++::++::++: Süleyman bey eğreti duruşum mankenlikten anlamadığım içindir.:ok:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimiçi lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Maşallah hocam :)   Hayırlı Olsun

Kazasız Belasız Sürüşler :)
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı babako

• Audiophile
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: lrfan;192502
Maşallah, koyu renk Elegance döşeme ideal  ;)
İtiraf et, ilk olarak "ulan ne polisaj yaparım buna ben be" cümlesi geçti içinden değil mi?:D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: babako;192508
Darısı detailingine olur inş. :)
bir bana bulaşmadı bu hastalık,bu hastalıkda bulaşırsa zamanımın yarıdan fazlası burada geçecek.bu kadar uğraş didin ama bir serseri :sopa::sopa:gelip heder etsin sonrada sinir küpleri......:(

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: mustisahin;192474
tesekkür ederim Hocam, islerim müsait olsaydıda keske sabahdan otogardan ben karsılayabilseydim, yogunluktan ancak öglen cıkabildim, sizde telefona cvb veremeyince yetkiliye geldim, cıkmıstınız malesef, olumlu expertiz sonucunu onlardan ögrenince icim rahat etti, burda bircok noter oldugu icin sizi bulmam imkansızdı, tabi sizinde dönüs yolunuz uzun oldugu icin hemen yola cıkmanız en dogrusuydu, dünya kücük hocam, bir gün bir yerde umarım karsılasırız,
arac konusunda ise, full arac bir baska oluyor, benim Fabia I(http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=155) de dizelin full u idi, rengide sizin A5 in aynısıydı, granit gri, 3-4 yıl kullandım, memnun kaldığım güzel, güvenli, tatminkar bir arac idi, gözüktügünden cok daha büyük isler yapan bir aractı, VW grubu gösterisi ön planda tutarak araba yapmıyor, araba gibi araba yapıyor, bana göre sizde iyi bir tercih yaptınız, sabırla, belki bircok arkadasımızın yorumlarına ragmen(yanlıs anlamayın, hepsinin iyi niyetli yorumlar oldugundan süphem yok) ELEGANCE' i buldunuz sonunda, aracınızda masallah cok hos gözüküyor, iyi günlerde kazasız belasız kullanın,
yakıs konusunda ise, araca alısınca 100 km de 6 litre civarı yaktırırsınız, tabi hızlanmaları yumusak yapmanız gerekiyor, kullanabildiginiz kadar yüksek vitesde kullanmak gerekiyor, 50 km hızla bile 6. vitesde gidebiliyorsunuz, hızlanma yavas oluyor,
örnegin ben bu sabah işe 5,6tl/100km ortalama ile geldim, toplam mesafem 13km, deniz seviyesinde, sehir trafigine girmiyorum, 60-90km arası, böyle ekonomik kullanırsanız 220 tl yakıyor km de, normal kullanımda 250 tl, tüplü arabalarda bu kadar yakıyor nerdeyse, fsi mpi den 100 km de 1,-1,5 litre az yakıyor zaten, az binen insan icin fsi in dogru tercih oldugunu düsünüyorum,

Bu durum sanki biraz değişecek gibi diyerek bu fotoğrafları koyuyorum:

Golf mk7...

2013 model yılında geliyormuş.

VW hem geleneksel hem de tasarımsal bir golf yapmış...

...diyerek konuyu 100'e bağlayabiliriz :D

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
oy oy oy, gösterisi ön plana bu kadar cıkaracak vw nin, aracı nasıl dolduracağını düsünemiyorum bile:ok:, akıllara zarar bir arac olur,
:++:bu arada bu foto fatos mus:++:, fakat VW tasarım isini yeni bir firmaya vermis sanırım, yeni firmada biraz aykırıymıs, yani Golf 7 de köklü degisiklikler olması muhtemel,
http://www.vwturk.com/forum/showthread.php?67371-Golf-mk7-a%E7%FDkland%FD/page2

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
güzel bir tasarım ama fiyatlar hakan'ın dediği gibi hakettiğinden fazla pahalı gerçekten.yarım porsiyon bir golf5 2.tdi ile 70 milyar kusur.ayıp gerçekten.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com

Fatoş olan bu olabilir. Ama kırmızı gerçek sanki???

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam bi yanlıslık var sanırım, Golf V 2.0 TDI lar 35-40 civarı,

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;192606
Hocam bi yanlıslık var sanırım, Golf V 2.0 TDI lar 35-40 civarı,[/QUOTE evet yanılmışım gewrçekten 91 milyarmış:++::ok:

http://binekarac.vw.com.tr/#/binek/fiyat_listesi/golf

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;192608
Alıntı yapılan: mustisahin;192606
Hocam bi yanlıslık var sanırım, Golf V 2.0 TDI lar 35-40 civarı,[/QUOTE evet yanılmışım gewrçekten 91 milyarmış:++::ok:

http://binekarac.vw.com.tr/#/binek/fiyat_listesi/golf

hocam o gönderdigin liste benim sık kullanılanlarımda:++: ezbere biliyorum yani:++:
91 olan tsi 211 beygirlik canavar, GTI efsanesi,
tdi 50 lira