škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araba tavsiyelerinizi bekliyorum.

fenomen · 1899 · 666746

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;192605
Fatoş olan bu olabilir. Ama kırmızı gerçek sanki???

Detaycının şahin gözleriyle bakınca kırmızının fatoş olduğu belli oluyor.

Bkz: Detaycı arkadaş...:++:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
vivi nin makine simdi 400hp mi? 313hp mi?:knp:
http://vw-golf.tw/index.php?showtopic=9572
« Son Düzenleme: 09 Şubat 2011, 16:46:06 Gönderen: mustisahin »

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mustisahin;192666
313 HP ve 435 Nm.:wnk:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;192614
Alıntı yapılan: fenomen;192608

hocam o gönderdigin liste benim sık kullanılanlarımda:++: ezbere biliyorum yani:++:
91 olan tsi 211 beygirlik canavar, GTI efsanesi,
tdi 50 lira
ama baa göre 91 milyar verilmez ne kadar efsane olsada ama bu tamamen zevk meselesi,o fiyata 2.el çok temiz audi a6 alırım en kallavisinden.yada passat cc 2.el temiz.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: mustisahin;192666

ViVi süpermiş, egzotik motor :D

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;192726
Alıntı yapılan: mustisahin;192614
ama baa göre 91 milyar verilmez ne kadar efsane olsada ama bu tamamen zevk meselesi,o fiyata 2.el çok temiz audi a6 alırım en kallavisinden.yada passat cc 2.el temiz.

:)veren öyle bir veriyorki hocam, hic gözünün yasına bakmıyor, eleman scricco yu pert ediyor, gidip yenisinin siparisini veriyor 3 ay gün veriyorlar, bekliyor,
ayrıca BMW alıp göze batmak istemeyen cok adam tanıyorum,:knp:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;192972
Alıntı yapılan: fenomen;192726

:)veren öyle bir veriyorki hocam, hic gözünün yasına bakmıyor, eleman scricco yu pert ediyor, gidip yenisinin siparisini veriyor 3 ay gün veriyorlar, bekliyor,
ayrıca BMW alıp göze batmak istemeyen cok adam tanıyorum,:knp:
aynen hocam. Genelde zevkine düşkün gençler alıyo bu arabaları fiyatlarına bakmadan :). ama dendiği gibi GTI  efsanedir :D   ben şahsen 90.000 küsür TL vermezdim GTI ya.  alırdım Fabia RS yi :D:D:D o bile keserdi beni nede olsa 1.4 180 Hp :++: Sıkı bir pazarlıkla 40.000 TLye alınabilir.

yanlış anlamıyın Fabianın tipini beğeniyorum Golfun bu kasası gerçekten çok kötü sanki arkadan testereyle acele kesmişler gibi geliyo :D:++:

Fabiayla Golf GTI yı karşılaştırmıyorum yanlış anlamıyın sadece GTI ya 91.000 TL vermem ben şahsen
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;190695
Yakıtına gelecek olursak arkadaşlar ilk 200km o kadar aracı zorlamışım ki araca boşu boşuna gaz köklemişim zira octi col.gaz pedalı çok sertmiş ki buuda öyle zannederek  onun gibi kullandım.İlk kalkışşlarda yani.Velhasıl 6,7lt ile yolu tamamladım.Ama bugün fethiye ortaca arası 6,1lt ile geldim.
Aklıma gelenler bunlar.yazmaya devam.:ok:

hort:kart: hocam aklıma yeni geldi, ilk aldığınızda sürekli klima acık kullanmıs olabilirmisiniz, klima kapalı durumuna getirmek icin econ ısıgı yanıyor olması gerekiyor, ben ilk aldığım sıralar hep klima acık kullanmıstım haberim yoktu,
yaz kadar olmasada tüketimi etkiliyor:ok:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;192986
hort:kart: hocam aklıma yeni geldi, ilk aldığınızda sürekli klima acık kullanmıs olabilirmisiniz, klima kapalı durumuna getirmek icin econ ısıgı yanıyor olması gerekiyor, ben ilk aldığım sıralar hep klima acık kullanmıstım haberim yoktu,
yaz kadar olmasada tüketimi etkiliyor:ok:
evet bende ondan çok kuşkulandım zira ekranda econ yazmıyordu ama auto yazmıyordu.ayrıca merak ettiğim bi husus var econ auto yazan tuşa bastığımda econ ışığı sönüyor bastığımda yanıyor ama auto tuşuna bassamda yanıyor basmasamda yanıyor yani onu söndüremiyorum.Yalnız econ tuşuna bastığımda econ yazısı ekranda görünüyor.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;193025
evet bende ondan çok kuşkulandım zira ekranda econ yazmıyordu ama auto yazmıyordu.ayrıca merak ettiğim bi husus var econ auto yazan tuşa bastığımda econ ışığı sönüyor bastığımda yanıyor ama auto tuşuna bassamda yanıyor basmasamda yanıyor yani onu söndüremiyorum.Yalnız econ tuşuna bastığımda econ yazısı ekranda görünüyor.

hocam, ekranda sayıları gördünüz an, yani havalandırmayı actığınız an veya ön cam acıcıyı actığınız an klima devreye giriyor, hemencecik econ a basın,
tabi arabayı econ basılı bıraktığınız zaman, yeniden calıstırdığınızda econ basılı acılıyor otomatik olarak, hafızada tutuyor yani,

Alıntı yapılan: Suleyman;192623
Detaycının şahin gözleriyle bakınca kırmızının fatoş olduğu belli oluyor.

Bkz: Detaycı arkadaş...:++:

detaycı biliyor isi :++:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mustafa bey şu ana kadar inanın hep klima açık gidip gelmişim taaaaa izmit'ten bu yana,vebuna da bir türlü alışamadım nasıl olacak bilmem,ama kafama kazımam gerek bunu.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam econ ekonomi anlamina geliyor, oradan aklinizda kalsin. econ isigi yaniyorken klima kapali.:ok:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;193200
Hocam econ ekonomi anlamina geliyor, oradan aklinizda kalsin. econ isigi yaniyorken klima kapali.:ok:
Mustafa bey beni yanıltan ve kafamı kurcalıyan şey;econ tuşuna bastığımda o tuş yanıyor, ama klima tuşu(auto)tuşu aktifkende yanıyor pasifkende yanıyor.aslında pasif konumdayken sönük olması gerekmez mi?

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;193205
Mustafa bey beni yanıltan ve kafamı kurcalıyan şey;econ tuşuna bastığımda o tuş yanıyor, ama klima tuşu(auto)tuşu aktifkende yanıyor pasifkende yanıyor.aslında pasif konumdayken sönük olması gerekmez mi?

hocam econ a basinca yani isigi yaninca yani econu aktiflestirince, auto sonuyordu diye hatirliyorum.