škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araba tavsiyelerinizi bekliyorum.

fenomen · 1899 · 653141

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;205142
Yoğun baskı var :D

Yav topic niye kapansın, kapanmaz kavga dövüş olmadıkça :)
Abi, gördüğün gibi kavga dövüş yok :D:D onun için kapatma :++::++:.Yorumlarıda silmeyin :D:D.Kilitte takmıyın :D.Yapmıyın hiçbişey kısacası :++:.O şikayet edenlerede nediyim :).Çekemiyorlar bizi ama biz bize yeteriz :sopa::sopa::sopa::sopa::sopa::acl::acl::boks: :boks:
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı mxdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;205142
Yoğun baskı var :D

irfan hocam RTÜK başkanı gibi valla :ok:
bu topic de "muhteşem y.y." ı geçti desenize:++::++::++: Yoğun baskı var :D

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
"Köylü Ahmet Ağa, eşeğini satmaya karar vermiş.
Kıymeti taş çatlasa 50 milyon lira etmeyen eşek için pazarlık payı da ekleyerek 100 milyon lira fiyat koymuş.
Komşu köyden acilen eşşeğe ihtiyacı olan Mehmet ağa 100 milyon ödeyip eşşeği pazarlıksız satın almış.
Köylü Ahmet eşşeğini satmış ama akşam da gözüne bir türlü uyku girmemiş...
Gece boyunca düşünüp, durmuş.
"Mehmet ağa 50 milyon liralık eşeğe niye 100 milyon lira verdi ?"!!!!!... diye.
İçi rahat etmeyince ertesi gün eşeğini geri almaya karar vermiş.
Pazara gitmiş Mehmet ağayı bulmaya ama, bir de ne görsün eşşek 200 milyon liradan satışa çikarilmis...
İyice sıkıntı basmış ve kesin karar vermiş, geri alacak eşeğini...
200 milyon lira pazarlıksız ödeyip geri almış (.).
Aynı olay bu defa Mehmet ağa'nın başina gelmiş, o da uyuyamamış.
"Allah Allah... Ahmet niye 100 milyona sattığı eşşeği 200 milyona geri  aldı???Var bu işin içinde bir iş..." diye gece boyunca düşünüp, durmuş.
O da ertesi gün eşşeği geri almaya karar vermiş Ahmet Ağa ile anlaşip 400 milyon lira vererek geri almış eşeği...
Bu alışveriş her gün fiyat arta arta devam etmiş...
Bir kaç gün sonra pazara bir başka köyden Hüseyin gelmiş.
Hüseyin pazardaki kalabalığın arasına dalınca bir de ne görsün ;
"al, al, al, sat, sat, sat" bağrışmaları arasında bir yaşlı eşek
ve bu eşeğin tam 1.000.000.000
TL satış fiyatı!!!...
Yanındakine sormuş, "Hemşerim, nedir bu iş???? Bu yaşlı eşek 1 milyar lira eder mi yahu??!!"
Adam hemen yanıtlamış;
"Valla grafikler ortada, bu eşeğin fiyatı bir haftada 50 milyon
liradan başladı, 950 milyon liraya geldi.
Şöyle bir teknik analizine bakarsan görürsün.
Eşşeğin fiyatı 1 milyardaki direncini bi kırarsa, 1.5 milyara kadar yolu var.. "

Hocam alınma, bugün bir borsa forumunda okudum, senin topic'in 100 direnci geldi aklıma :hanz::hanz::hanz:

Araba alana kadar topic'in hakkını verdik, arabadan sonraki artış manipülatif :++::++::++::++:

Şaka bir yana, topic kapanırsa yeri doldurulamaz...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
:++::+1::+1:
Alıntı yapılan: skodam_1985;205146
Abi, gördüğün gibi kavga dövüş yok :D:D onun için kapatma :++::++:.Yorumlarıda silmeyin :D:D.Kilitte takmıyın :D.Yapmıyın hiçbişey kısacası :++:.O şikayet edenlerede nediyim :).Çekemiyorlar bizi ama biz bize yeteriz :sopa::sopa::sopa::sopa::sopa::acl::acl::boks: :boks:
:ok::+1::):rock1:

Alıntı yapılan: mxdemirel;205194
irfan hocam RTÜK başkanı gibi valla :ok:
bu topic de "muhteşem y.y." ı geçti desenize:++::++::++: Yoğun baskı var :D
:++::++::++:

Alıntı yapılan: turker;205220
"Köylü Ahmet Ağa, eşeğini satmaya karar vermiş.
Kıymeti taş çatlasa 50 milyon lira etmeyen eşek için pazarlık payı da ekleyerek 100 milyon lira fiyat koymuş.
Komşu köyden acilen eşşeğe ihtiyacı olan Mehmet ağa 100 milyon ödeyip eşşeği pazarlıksız satın almış.
Köylü Ahmet eşşeğini satmış ama akşam da gözüne bir türlü uyku girmemiş...
Gece boyunca düşünüp, durmuş.
"Mehmet ağa 50 milyon liralık eşeğe niye 100 milyon lira verdi ?"!!!!!... diye.
İçi rahat etmeyince ertesi gün eşeğini geri almaya karar vermiş.
Pazara gitmiş Mehmet ağayı bulmaya ama, bir de ne görsün eşşek 200 milyon liradan satışa çikarilmis...
İyice sıkıntı basmış ve kesin karar vermiş, geri alacak eşeğini...
200 milyon lira pazarlıksız ödeyip geri almış (.).
Aynı olay bu defa Mehmet ağa'nın başina gelmiş, o da uyuyamamış.
"Allah Allah... Ahmet niye 100 milyona sattığı eşşeği 200 milyona geri aldı???Var bu işin içinde bir iş..." diye gece boyunca düşünüp, durmuş.
O da ertesi gün eşşeği geri almaya karar vermiş Ahmet Ağa ile anlaşip 400 milyon lira vererek geri almış eşeği...
Bu alışveriş her gün fiyat arta arta devam etmiş...
Bir kaç gün sonra pazara bir başka köyden Hüseyin gelmiş.
Hüseyin pazardaki kalabalığın arasına dalınca bir de ne görsün ;
"al, al, al, sat, sat, sat" bağrışmaları arasında bir yaşlı eşek
ve bu eşeğin tam 1.000.000.000
TL satış fiyatı!!!...
Yanındakine sormuş, "Hemşerim, nedir bu iş???? Bu yaşlı eşek 1 milyar lira eder mi yahu??!!"
Adam hemen yanıtlamış;
"Valla grafikler ortada, bu eşeğin fiyatı bir haftada 50 milyon
liradan başladı, 950 milyon liraya geldi.
Şöyle bir teknik analizine bakarsan görürsün.
Eşşeğin fiyatı 1 milyardaki direncini bi kırarsa, 1.5 milyara kadar yolu var.. "

Hocam alınma, bugün bir borsa forumunda okudum, senin topic'in 100 direnci geldi aklıma :hanz::hanz::hanz:

Araba alana kadar topic'in hakkını verdik, arabadan sonraki artış manipülatif :++::++::++::++:

Şaka bir yana, topic kapanırsa yeri doldurulamaz...
:++::++::++::++:

üstadım çok güzel bir fıkra tamda bu topiğe göre.borsacı olduğun her halükarda belli oluyor.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

octaviaman

• Ziyaretçi
Topicle ilgili Benim fikrimse aynen şudur.Siz nasılsın.Beni soracak olursan çok iyiyim.
Sonra adam demez mi eyvah maydonozları almayı unuttum diye.Zaten bu blendırlarla polisaj da pek güzel olmuyor.Köyün altından geçen yol var ya,işte o gömlekler biraz kalitesiz.Sonra matematiksel formül de,gişelerden sağa dönülebilir.Terliksi olabilirse,dondıdragonvilsın olmasın ama.sevgiler,saygılar:hanz:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: octaviaman;205424
Topicle ilgili Benim fikrimse aynen şudur.Siz nasılsın.Beni soracak olursan çok iyiyim.
Sonra adam demez mi eyvah maydonozları almayı unuttum diye.Zaten bu blendırlarla polisaj da pek güzel olmuyor.Köyün altından geçen yol var ya,işte o gömlekler biraz kalitesiz.Sonra matematiksel formül de,gişelerden sağa dönülebilir.Terliksi olabilirse,dondıdragonvilsın olmasın ama.sevgiler,saygılar:hanz:
Tamam işte. Topiğin tam kilitlenme aşaması budur.:kiki: Zira balatalardan koku gelmeye başladı.:taka:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octaviaman;205424
:hmm::adm::wnk::blg::huh:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kilitlemeyin topici :D:D:D Muhammet Hocammmm susmayın sizde :D:D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;205602
Kilitlemeyin topici :D:D:D Muhammet Hocammmm susmayın sizde :D:D
Yaw hasan bey daha napıyım bas bas bağırıyorum,ama turker beyde su koyuverdi:++:manipülatif artış bu dedi kaldı vallahi:hhh::bnn::bnn:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;205631
Yaw hasan bey daha napıyım bas bas bağırıyorum,ama turker beyde su koyuverdi:++:manipülatif artış bu dedi kaldı vallahi:hhh::bnn::bnn:
Hocam diğer yerede yazdığım gibi ;

Biz Daha Ölmedik ;)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;205661
Hocam diğer yerede yazdığım gibi ;

Biz Daha Ölmedik ;)
:rock1::+1::hanz::syg::oly::adm:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
özellikle turker üstadım borsadan zaman bulurda fırsatın olursa bizim kayseri de akrabamız olan onay öğretmenin şu focusuna bakarsan sevababına girersin ilk aracı olacak ama o da benim octi hastası olduğum gibi focus hb hastasıdır.Demem o ki turker bey bu focusun rötgeniniçekiverirsen memnun kalırık.
araç şudur,ayrıca şase no su sorgulandı sorunsuz çıktı ama taş izlerinde ve çiziklerden dolayı bel altı boyası varmış.en sonda 18250 tl diyormuş eleman.
http://www.araba.com/ara.php?action=ilan&ilanid=3634589

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;206156
özellikle turker üstadım borsadan zaman bulurda fırsatın olursa bizim kayseri de akrabamız olan onay öğretmenin şu focusuna bakarsan sevababına girersin ilk aracı olacak ama o da benim octi hastası olduğum gibi focus hb hastasıdır.Demem o ki turker bey bu focusun rötgeniniçekiverirsen memnun kalırık.
araç şudur,ayrıca şase no su sorgulandı sorunsuz çıktı ama taş izlerinde ve çiziklerden dolayı bel altı boyası varmış.en sonda 18250 tl diyormuş eleman.
http://www.araba.com/ara.php?action=ilan&ilanid=3634589
turker bey hala uğramamışsınız foruma,hadi bekliyorum bak şu focusa senden reçete bekliyoruz.:hanz::(

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: fenomen;206327
turker bey hala uğramamışsınız foruma,hadi bekliyorum bak şu focusa senden reçete bekliyoruz.:hanz::(

Hocam iş durumları nedeniyle uğrayamadım. Bugün de meclis başkanını ağırladık.

O araç sizce de pahalı değil mi? Boyası neyse ama lpg de yok, 20 deseymiş bari... HB'leri sedandan daha düşük fiyata gidiyor bu kasanın, bence lpg'lisini bile o paraya rahatlıkla bulursunuz. Kafadan eliyorum.

Hem de adam alıp satıcı, bir önceki aracını 8 şubat'ta satmış, google önbellek'ten buldum:

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:ftDpdFR-EDgJ:www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sifir-kokusu-ustunde-42353229/detay+4998831+sahibinden&cd=2&hl=tr&ct=clnk&gl=tr&client=firefox-a&source=www.google.com.tr
« Son Düzenleme: 11 Mart 2011, 18:01:21 Gönderen: turker »

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;206378
Hocam iş durumları nedeniyle uğrayamadım. Bugün de meclis başkanını ağırladık.

O araç sizce de pahalı değil mi? Boyası neyse ama lpg de yok, 20 deseymiş bari... HB'leri sedandan daha düşük fiyata gidiyor bu kasanın, bence lpg'lisini bile o paraya rahatlıkla bulursunuz. Kafadan eliyorum.

Hem de adam alıp satıcı, bir önceki aracını 8 şubat'ta satmış, google önbellek'ten buldum:

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:ftDpdFR-EDgJ:www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sifir-kokusu-ustunde-42353229/detay+4998831+sahibinden&cd=2&hl=tr&ct=clnk&gl=tr&client=firefox-a&source=www.google.com.tr
teşekkürler üstadım.meclis başkanına durdurun şu benzin zamlarını demedinmi yaw.:++:

arkadaşa 18 olur en son demiş birde önden işlem görmüş araç,bir araç arka arkaya gelirken önden ellemiş:++:ama şase sorgulaması temiz çıkmış.