škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araba tavsiyelerinizi bekliyorum.

fenomen · 1899 · 653706

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;382256
60 civarı sanırım ama benzinlisi, onun CRDi'sini almak lazım, yenisi çok yakışıklı oldu gerçekten, eşşek kadar da SUV bildiğin :)

evet ben de dizel almak isterim ancak cok yuksek fiyatlari. mecbur benzinliye kayiyoruz.onun da sehir ici tuketimi ulke sartlarinda 9-10 lt nin altina inmez sanirim. hani 60 bin seviyesinde baska araclar devreye giriyor albenisi olan. kia cezbedici birseyler daha yapmali bu noktada. ne var ki muadillerine baktigimizda, hem dusuk motor ve vergi avantaji sunuyor, hem de biraz olsun fiyat ve kalite. ancak hala tadindan yenmez kivaminda degil yane. genel olarak fiyatlar olmasi gerekenden yuksek.sene sonu Allah kerim:) birini kundeye getirmeye calisacagim.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
sportage'da benzinli hafif incir ağacı durumlarına yol açabilir. Dizeli de çok pahalı. Ama direk benzin enjeksiyonlu motor için ecu'ya özel sıvı lpg sistemi çıkmış. Düşünülebilir...

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ve 2.0 tabi dizeli bir de üstüne üstlük :( Aslında şöyle 1.6 dizeli falan olabilir, ellerinde motorda var, üstelik fiyatınıda aşağı çeker ama burada şu devreye giriyor birazda bu sınıfta bu paraları çok rahat verebilenler bu detayları düşünmüyor fazla. Bastırıp alıyor parayı adam, firmalarda imaj için çok düşük hacim ve performanslı motorları pek tercih etmiyorlar bu sınıflarda. Hayırlısı olsun bakalım ya, sene sonuna kadar daha çok alternatif çıkar ortaya :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-yakitta-cimri-kazasi-boyasi-olmayan-sahibinden-90666045/detay

şu roomster için ne dersiniz arkadaşlar bunu meslektaşım için bakıyorum hemen bakmamız lazım,çekişi nasıldır yakıt durumu,avantajı ve dezavantajı nelerdir?fiyatı makulmudur bu donanım ve km için?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı frtzmn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar fabia arıyorum 2006-2009 arasında dizel olabilir veya 1,2 benzinli hangisi daha kullanışlıdır bilmiyorum ama fiyat aralığım 19000-21000 aralıgında belki 3 5 yukarı çekebilirm bi raz daha tavsiyelerinizi bekliyorum iyi forumlar

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;382638
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-yakitta-cimri-kazasi-boyasi-olmayan-sahibinden-90666045/detay

şu roomster için ne dersiniz arkadaşlar bunu meslektaşım için bakıyorum hemen bakmamız lazım,çekişi nasıldır yakıt durumu,avantajı ve dezavantajı nelerdir?fiyatı makulmudur bu donanım ve km için?
güncel:(

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;382680
güncel:(
Bence araç temiz gözüküyor,kmside güzel alınabilir,fakat bu donanım ve motordaki bir araç için fazla pahalı. 19a versin alın :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;382683
Bence araç temiz gözüküyor,kmside güzel alınabilir,fakat bu donanım ve motordaki bir araç için fazla pahalı. 19a versin alın :)
Peki bu motorun performansı nasıldır kaldırırmı bu aracı yerden,rampası nasıldır?

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gökhan aynısını kullandı çok memnundu, üstelik Bursa gibi rampası, eğimi çok bol bir şehirde kullandı adam.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;382689
Peki bu motorun performansı nasıldır kaldırırmı bu aracı yerden,rampası nasıldır?
roomsterci arkadaşlar yokmu fikriniz?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: fenomen;382794
roomsterci arkadaşlar yokmu fikriniz?

Performans bekleme ama işini kesin görür

O fiyat pahalı tabi

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;382796
Performans bekleme ama işini kesin görür

O fiyat pahalı tabi
:ok::+1:eyvallah hocam

Çevrimdışı *CEM*

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Şuan arkadaşımın 1.2 paliosu ben kullanıyorum.Dünya eşya taşıdım koltukları yatırıp.Param olsa multijetini alır eşek niyetine binerim :D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar şu ilan numarasındaki c5 makinasını değerlendirirseniz memnun olurum.km,konfor,performans,piyasası,octiyi ararmıyım.ilan  99471494 sahıbnden.com'da.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Hocam ben,m Erzurum'da bi hacı dayım var, benim en az iki katım araba değiştirmiştir. SuperB I ve II'den Sportage I'e, Transporter'dan şimdiki 5008'e kadar... Arada bilmediğim bi sürü arabası oldu.

Bu kasa otomatik bi 2.0 hdi C5'i vardı, o başkaydı diyor... Belki 2.0 olduğu içindir bilemiyorum, ama arabadan çok memnundu...