škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kötü Caddy chiplendi

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet arkadaşlar kafamdakileri yavaş yavaş hayata geçiriyorum.

Aracımın yazılımını Türkiye'de bu işin piri sayılabilecek Megachips Mehmet Bey vasıtası ile değiştirdim. Kendisi hard yazılımı önerdi fakat ben turbo ve debriyaj durumları yüzünden bir alt seviyeyi seçtim.

Amacım düşük devirlerde canlanıp yakıt tüketimini düşürmekti ama ilk günlerin heyecanıyla tüketim daha beter artacak heralde :hanz:

İlk izlenim yazmak için çok erken haftasonu KPDS için Adana'ya gideceğim ondan sonra anlatırım son durumu, şu an için çok memnun kaldım diyebilirim.

Cumartesi fırsat bulabilirsem dynoya sokacağım aracı bakalım ne seviyedeyiz, bu arada kat iptalini önerir misiniz (hakancım özellikle sana soruyorum bu soruyu) ?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun uygulamayı nerde kaça yaptırdınız bende düşünüyorum mega chips istanbulda değilmıydi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: barbaros61;163634
hayırlı olsun uygulamayı nerde kaça yaptırdınız bende düşünüyorum mega chips istanbulda değilmıydi

Teşekkür ederim, yazılım güncelleme çok basit bir işlem olduğu için Türkiye'nin her yerinde yapabiliyor Megachips.
Düşünüyorsanız ve imkanınız varsa hiç beklemeyim derim. :ok:

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
mehmet gazihan işini düzgün yapan bir arkadaştır , yıllardır programını kullanıyorum , en ufak problemde ilgilenir sağolsun.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun..fazla gaza gelmeyin..:D
ha bide adanaya gelirken eski yoldan gelmeyin 10 km uzun olsun otoban olsun.eski yol çok bozuk...

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim Cihangirim.
Valla nerdeyse ömrüm o yolda geçti, çok çok çok severim eski yolu sınav gündüz olduğu için giderken otoban dönerken eski yol. Nurdağının tepesine çıkmayalı epey oldu :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yakışır kötü caddye:D

Hayırlı olsun Abi:)

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı alperuzun

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun kazasız belasız ve sorunsuz kullanman dileklerimle :)
Ford Focus STdci

efe_38

• Ziyaretçi
abi sen yardırdın gidiyon maşşalah jantlar chipler :D hayırlı olsun :)

nasıl bir fark oldu abi çok merak ediyorum gaza yüklenince turbo açılmadan hemen topluyormu? artı veya varsa eksi yönlerini belirtirsen sevinirim :)

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sağol ortak :) Geriye birtek arabayı biraz düşürmek kaldı.

Şimdilik izlenim için erken ama gaza tepkisi çok değişti arabanın şu anda 4 vites 50km/h ile çok rahat yol alabiliyorum.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun bende babamı dürtüklüyorum ama bizde ters etki olur kendiside yakıtın düşeceğine pek inanmıyor :D

Kat iptali konusunda bence dokunmayın derim yoksa TÜV den kalırsınız:) Bizim katın içi dağıldı sanırım ses yapıyor bizde iptal etmek yerine içini boşalttıracağız :)

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: a_tansel;163860
Sağol ortak :) Geriye birtek arabayı biraz düşürmek kaldı.

Şimdilik izlenim için erken ama gaza tepkisi çok değişti arabanın şu anda 4 vites 50km/h ile çok rahat yol alabiliyorum.

bu alçaltma işi caddyde biraz sorun oluşturabilir abi makaslardan dolayı ama inş sorunsuz bir şekilde yaptırırsın :)

şahsen ben sakin kullanacak olsam hiç chip falan attırmam onun espirisi asıl gaza yüklenmede :D ani atılmak istediğim zaman yarım debriyaj dip gazla kasmaktan bıktım :D sen o sorundan kurtuldun tabi :ok:

abi bgde ve torkta ne kadar artış olacağını söylediler?

blowoff(çufçuf)lar turboyu öldürüyo diyolarda bunun bir etkisi varmı?

birde ayıptır sorması gaç gaymeye mal oldu :) hem meraktan hemde öğrenmek isteyenlere bilgi olsun :)

bizim kedi pek gariban kaldı :D merso gelince bu evde duruyor hergün öyle yatıyor aşağıda oda benim yüreğimi dağlıyo :++: 8ay daha yatsında sonra şefkatli kollarıma saracam senin yaptırdığın uygulamaların hepsini bende yaptırmayı düşünüyorum :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;163856
abi sen yardırdın gidiyon maşşalah jantlar chipler :D hayırlı olsun :)

nasıl bir fark oldu abi çok merak ediyorum gaza yüklenince turbo açılmadan hemen topluyormu? artı veya varsa eksi yönlerini belirtirsen sevinirim :)

aradaki farkı şu video biraz anlatabilir.tabi yazılımdan yazılımada değişebilir.

http://www.youtube.com/watch?v=Y-fmHdIsL8E