škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Elektrik süpürgesi alacağım ama...

fenomen · 49 · 16697

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar uzun zamandan beri kullandığımız süpürge rahmetli oldu.motoru yandı bizde emekliye ayırmaya karar verdik.Şunu düşünüyoruz ama memnuniyet durumu sözkonusu yani çekiş sorunu olmaması vede sulu olması bizim için önemli.ben gerek tasarım ve gerekse fazla yer kapsamaması vede markası hoşuma gitti.bu markanın daha önce ütüsünü almıştım kallavi bir ütüydü.görüşleriniz önemlidir.
http://www.sanalreyonum.com/urun/bluehouse-bh016p-aquarium-su-filtreli-elektrikli-supurge_730243.aspx?CatID=27604#
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

efe_38

• Ziyaretçi
düşündüğün marka hanımların takdirini kazanan bir marka abi :ok:

sulu düşünmeniz güzel hem havayı kirletmiyor hem temizlemesi kolay falan yani birçok avantajı var :ok: özelliklerine baktımda abi halı yıkama gibi birşey yazmıyor,bence halı yıkama yapabilenlere yönelmek daha yerinde olur bir kere alınıyor hemde hanımların en büyük yardımcısı :)

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Geçen hafta anneme aldım küçük bir Hoover, birde Rainbow var fakat her gün açmak istemiyordu onu çok elektrik tüketiyordu şimdi şehir içi Hoover, uzun yolda Rainbow yapıyor :D :D

Memnunuz hatta şu an dinlemekteyim sesini :lol:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
halı yıkama düşünmüyoruz ve yıkama işinin faso fiso olduğunu düşünüyorum.süpürme esnasında tozatmasın ve içine hapsetsin yeter.yani bana çekim gücü ve perfarmans önemli.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;164755
Geçen hafta anneme aldım küçük bir Hoover, birde Rainbow var fakat her gün açmak istemiyordu onu çok elektrik tüketiyordu şimdi şehir içi Hoover, uzun yolda Rainbow yapıyor :D :D

Memnunuz hatta şu an dinlemekteyim sesini :lol:
peki hana bahsettiğim makina nasıl markası veya tavsiye edeceğin üsrünün kendisi nedir:)

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hocam 150 liraya sulu arnicalar var..işini görür.sıkıntısız cihaz..

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sulu alma hocam..Sulunun suyunu değiştirmek pek bir zahmetli..Pratik değil..Arnica'ları bende düşünmüştüm.Ama hepsiburada.com'da önermiyorlardı.Ayrıca su çabuk kirleniyor hemen değiştirmen gerekiyor-muş..

Philips'in cihazları güzel.Biz minik bişey aldık.1400 Watt ama halıyı kaldırıyor ve en önemlisi toz torbası yok!.Bu yüzden çok pratik.Tozun içine ne kadar dolduğunu şeffaf kapaktan görebiliyorsun.Tek dezavantajı emiş hortumu plastik ve yerinden çıkıyor bir parçası sürekli.

Emiş hortumu demir olmalı kesinlikle.Toz torbasız olsun, toz torbası emiş kaybına yol açıyor.Toz torbasızların içinde otomobillerde kullandığımız açık hava filtresinin çok benzer bir yapıda parçası var.

Philips'leri öneririm.Veyahut dyson 'da alabilirsin ama fiyatları uçuk haliyle..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizdede philips'in ufak bi cihazı var çekiş sorunu oluyo annem zorlanıyo sulu olanları çok seviyo hanımlar ne kadar torbalı tavsiye etsekde :) Bize de lazım bitane bakalım.
-------------------------------------------------

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;164770
Sulu alma hocam..Sulunun suyunu değiştirmek pek bir zahmetli..Pratik değil..Arnica'ları bende düşünmüştüm.Ama hepsiburada.com'da önermiyorlardı.Ayrıca su çabuk kirleniyor hemen değiştirmen gerekiyor-muş..

Philips'in cihazları güzel.Biz minik bişey aldık.1400 Watt ama halıyı kaldırıyor ve en önemlisi toz torbası yok!.Bu yüzden çok pratik.Tozun içine ne kadar dolduğunu şeffaf kapaktan görebiliyorsun.Tek dezavantajı emiş hortumu plastik ve yerinden çıkıyor bir parçası sürekli.

Emiş hortumu demir olmalı kesinlikle.Toz torbasız olsun, toz torbası emiş kaybına yol açıyor.Toz torbasızların içinde otomobillerde kullandığımız açık hava filtresinin çok benzer bir yapıda parçası var.

Philips'leri öneririm.Veyahut dyson 'da alabilirsin ama fiyatları uçuk haliyle..
hangi tarz gökhan bir link verirmisin?

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;164819
http://www.philips.com.tr/c/vakum-temizleyici/ergofit-autoclean-uzaktan-kumanda-fc9262_01/prd/

http://www.philips.com.tr/c/vakum-temizleyici/marathon-homecare-fc9210_01/prd/

Annemlere aldığım bundan

http://www.philips.com.tr/c/vakum-temizleyici/homecare-fc8260_01/prd/

acayip sessiz, güzelde çalışıyor..

Bu da dyson;

http://www.dyson.com.tr/store/productmodel.asp?model=DC32
teşekkürler gökhan ama ben bunları hepsiburada.com gibi pratik hemen alıp bakabileceğim ve fiyatları göreceğim bir yer bulamadım.

Çevrimdışı maytem

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;164742
Arkadaşlar uzun zamandan beri kullandığımız süpürge rahmetli oldu.motoru yandı bizde emekliye ayırmaya karar verdik.Şunu düşünüyoruz ama memnuniyet durumu sözkonusu yani çekiş sorunu olmaması vede sulu olması bizim için önemli.ben gerek tasarım ve gerekse fazla yer kapsamaması vede markası hoşuma gitti.bu markanın daha önce ütüsünü almıştım kallavi bir ütüydü.görüşleriniz önemlidir.
http://www.sanalreyonum.com/urun/bluehouse-bh016p-aquarium-su-filtreli-elektrikli-supurge_730243.aspx?CatID=27604#
Halı temizliği sektöründe olmam nedeniyle size bu konu hakkında fikir beyan edebilirim ancak önereceğim makina fiyatları düşündüğünüzden oldukça pahalı .Halı süpürgelerinin yüksek emiş gücü önemli bir kriter olmakla beraber herşey demek değil ,etkili temizlemenin en önemli kriteri fırçalamadır,yani döner fırçalı makina almanızı tavsiye ederim.Yüksek emiş gücü halının üzerinde tozu almanızı sağlar oysa kirler tozlar halının hav aralarında birikir halının tüyleri kiri ve tozu hapseder sarmalar.Fırça hem dipteki tozu ve kiri yüzeye çıkarır hemde havları tarar ve halınız daha canlı gözükür.:ok:
« Son Düzenleme: 04 Aralık 2010, 19:32:13 Gönderen: maytem »

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ihlas pazarlamanın evlere gelerek tanıttığı aura diye bir marka var  numaramı nerden bulmuslarsa gecen aradılar mısafirliğe gelecez diyip geldiler temizlik robotu diye gecçiyo ismi motoru ucak motundan tasarlanmıs süpürme ucunun ağzını tıkadığınızda kesinlikle bayılma yapmıyo diğer makınalar gibi.astım hastalarına bire bir içine aldığı tozu kesinlikle dısarı çıkarmıyo koku yapmıyor  sulu çalısan bir sistemi var halılar için döverek süpüren ucları var çok acayip bişe yeni gibi yapıyo halıları hanımın bizim süpürge ile süpürdüğe yeri süpürdü dünya kadar toz  pislik oldu suyu hayret ettik aynı zamanda halı yıkıyor  suyuna parfüm döküyorsunuz havayı dısarı üflüyo mıs gibi kokuyo heryer  kullanan arkadaslar var çok çok memnunlar fiyatını 1700den actı 1500 e düşürdü bende 1000 lira teklif etim vermedi ama 1500 lira için değermi bence değer (kıt zamanıma denk gelmeseydi alacaktım):) böyle bi makına bence 1 defa alınır sonra halı yıkamasıymıs suymus buymus diye baska ak ürünler almaya gerek kalmaz .zaten almk sart değil merak edenler ihlası arayın zaten evlere gelerek tanıtımı yapıyorlar

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kesinlikle Sulu almanı tavsiye etmem abi he ben süpürürüm diyorsan o zaman al derim ama bayanlar içi gerçekten zor. . Bizde babamla karar verip eve Thomas twin tt aldık bu alette sulu ve mithiş bir çekim gücü var annem en fazla 10 kere kullandı o süpürme işlemi bittikten sonra çıkan manzaraya miğde pek dayanmıyor doğrusu o yüzden biraz zahmetli oluyor temizlemesi :D

Daha sonra gittim fantom aldık şimdi onu kullanıyor eğer süpürme işlemini ben yapacaksam thomascımı alıyorum özellikle ıslak kuru olması arabanın koltuklarını temizlerken çok yardımcı oluyor :)

Bu da ürünün kendisi:

http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?categoryid=154355&productid=evthomtwin

fabialife

• Ziyaretçi