škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

selçuk kişisel ve şirket araç garaj listesi

selchuk · 52 · 13334

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gökhan spor araba pek sevmem ama R8 e vuruldum ondan aldık.onuda fazla kullanmıyorum gerçi:)
2010 SKODA SUPERB 2.0 TDI 170 HP CR DSG ELEGANCE SİYAH
2011 SKODA YETI EXPERIENCE 140 HP DSG GUMUS

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Maşallah.Kazasız belasız kullanın hepsini.

Alıntı yapılan: Can;165524
Babamda Üniversiteden sonra bana Punto alacak :bnn:

:++::++::++::++::++:

Allah daha iyilerini nasip etsin abi,maşallah:)

alın alın çiftleriz puntoları:D

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Allah herkese nasip etsin arkadaşlar:)

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hakan sana R8 test sürüşü yaptıralım anladığım kadarıyla çok deli kullanıyosun:D

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: selchuk;165539
gökhan spor araba pek sevmem ama R8 e vuruldum ondan aldık.onuda fazla kullanmıyorum gerçi:)

He ya bende seğmiyom spor araba o ne öle sanki götün asfalta deyomuş gibi vallayi, bizim bi uzman çavuş komşu var almış geçen bi Lambo Gayyardo, 20 lira gaz aldım biraz turladık ama beyenmedim. Bubam dedi nası alak mı? (tabi peder baççavuş, uzman lamboya binerken lambo alırsan itibar gider)

Çıhktık biraz gezeledik maybak muybak ney baktık, desst sürüşüne çıktık dat vermedi yeminlen, şindi birazda mahalle baskısı var biliyon nu köyde mazotlu araba deyince hoş ediyolar didik dizel almalı.

En haz ettiğim model fabiya oldu, 60 ay vade mis gibi :D Gışlıklarıda çaktım ki deme canavar tam bir piç kurusu durmuyor ne batahklık ne asvalt, mursiyelagonun yapamadığını yapıyor :++: :++: :++: :++: :++:

Alıntı yapılan: selchuk;165565
Hakan sana R8 test sürüşü yaptıralım anladığım kadarıyla çok deli kullanıyosun:D

Müdürüm afedersin temizleyemeyeceğim pohu zıçmam, sen sür ben yanında otururum :D :lol: :lol:
« Son Düzenleme: 06 Aralık 2010, 20:54:59 Gönderen: hakanerdogan »

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Müdürüm afedersin temizleyemeyeceğim pohu zıçmam, sen sür ben yanında otururum :D :lol: :lol:[/QUOTE]
 o zaman otobana çıkmak lazım.bi çevre yolu yaparız:D

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: selchuk;165570
Müdürüm afedersin temizleyemeyeceğim pohu zıçmam, sen sür ben yanında otururum :D :lol: :lol:
o zaman otobana çıkmak lazım.bi çevre yolu yaparız:D[/QUOTE]

Çevre yolu yuvarlaktır, ben Fabiayla takip edeyim seni sen arkadan bana yetişirsin :++::++::++::++:

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
olur be hakan millet arkamdan küfretmezse neden olmasın:++::++::++:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Şey dicem ya Çeri Tigo ne alaka, biz bile alabiliriz onu?

Birde test sürüşü için mümkünse önümüzdeki ayın 7'sinden sonra şeyapabilirsek, hem pederin 3 aylık yatmış olur hemde ben bursu alırım birde size benzin masrafı çıkmasın :D :D

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;165573
Şey dicem ya Çeri Tigo ne alaka, biz bile alabiliriz onu?

Birde test sürüşü için mümkünse önümüzdeki ayın 7'sinden sonra şeyapabilirsek, hem pederin 3 aylık yatmış olur hemde ben bursu alırım birde size benzin masrafı çıkmasın :D :D

hakan ayıpsın benzin parası alacak değilim heralde:D.bi kahve ısmarlasın olur biter:).zaten araçları tamamladıktan sonra teste çıkacaz.hepsine bakarsın istediğini yaparız:D.

chery bilmiyorum desem:D.and otomotivin sahibi necip abi bizim aile dostumuz.ortağı devlet bey var.ikisi aynı zamanda hem chery hemde herter mazda ankaranın sahipleri.devlet beyin arabasını test etmiştim o zaman 1.6 motor bordo renkti.bi de çin malı olsun dedik hikayesi bu:)

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;165492
bu garajda yaşamak için neler vermezdim :D

bu arada araçlara yorum yapmak serbestmiş :) scirocco R çok güzel bir tercih çok hoşuma giden bir araç aldığınıza pişman olmazsınız biraz çok yakar oda feda olsun :D

scirocco R için siparişler ocakta açılacakmış sanırım.İnanç bey daha erken olursa haber verecek.yalnız bu konuda renk açısından tereddütteyim.beyaz ve fırtına mavisi arasındayım.beyaz herkeste var o yüzden maviye kayıyorum ama maviyide canlı görmedim ya beğenmezsem beyazmı alsam diyorum.zor bi renk tercihi.

Çevrimdışı aliergun

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.hobbyrc.com
Alıntı yapılan: hakanerdogan;165568
He ya bende seğmiyom spor araba o ne öle sanki götün asfalta deyomuş gibi vallayi, bizim bi uzman çavuş komşu var almış geçen bi Lambo Gayyardo, 20 lira gaz aldım biraz turladık ama beyenmedim. Bubam dedi nası alak mı? (tabi peder baççavuş, uzman lamboya binerken lambo alırsan itibar gider)

Çıhktık biraz gezeledik maybak muybak ney baktık, desst sürüşüne çıktık dat vermedi yeminlen, şindi birazda mahalle baskısı var biliyon nu köyde mazotlu araba deyince hoş ediyolar didik dizel almalı.

En haz ettiğim model fabiya oldu, 60 ay vade mis gibi :D Gışlıklarıda çaktım ki deme canavar tam bir piç kurusu durmuyor ne batahklık ne asvalt, mursiyelagonun yapamadığını yapıyor :++: :++: :++: :++: :++:

Adam haklı beyler . Dağılın

:D:D

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
iyice incici oldun ha.ekşiye kay olm biraz.
beyler seviyeyi düşürmeyin :D