škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

selçuk kişisel ve şirket araç garaj listesi

selchuk · 52 · 13331

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aliergun;165589
Konuyu dağıttık kusura bakmayın :)
her zaman oluyo genelde:)
2010 SKODA SUPERB 2.0 TDI 170 HP CR DSG ELEGANCE SİYAH
2011 SKODA YETI EXPERIENCE 140 HP DSG GUMUS

Çevrimdışı Blackbird

• DT Gediklisi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şirket derken Rent a car üzerinemi çalışıyorsunuz ?
Birde günlük aylık kiralam fiyatlarının bir listesi olsa iyi olurdu.

Teşekkur ederim.

Çevrimdışı DeNNis

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bizde para biraz az gibi, pederde bi fiorino var, bende bi linea, şimdi eksik gördüğünüz bir araç varsa %5 peşinat verip 48 ay vade ile alalım.

geçende aliye gittim hani dedim televizyonda isteyen gelip kullanabilir arabalarımı diyodun ? hunharsızca olmaz dedi. titreyerek uzaklaştım ordan.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Selçuk kardeşim Allah kaza bela vermesin.Allah daha çok versin inşallah.Bizimde bi aile şirketimiz var istanbul merkezli bizdede iyi araçlar var ama bu kadar değil ya :D Yani bizim araç stoku bunun yanında devede kulak kalır herhalde ( sanırım bizdede 10 kadar falan var ) :D Maşallah diyelim Allah nazardan saklasın.Müsait olduğun bir zaman beklerim selçuk işyerine.Hem çayımı kahvemi içersin hemde tanışmış oluruz.Ama gelirken R8' le gelde bi test sürüşüne çıkalım senle.Sende bizim scirocco 160' la çıkarsın, Scirocco R için ilk adımı atmış olursun hem :++:
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;165869
Selçuk kardeşim Allah kaza bela vermesin.Allah daha çok versin inşallah.Bizimde bi aile şirketimiz var istanbul merkezli bizdede iyi araçlar var ama bu kadar değil ya :D Yani bizim araç stoku bunun yanında devede kulak kalır herhalde ( sanırım bizdede 10 kadar falan var ) :D Maşallah diyelim Allah nazardan saklasın.Müsait olduğun bir zaman beklerim selçuk işyerine.Hem çayımı kahvemi içersin hemde tanışmış oluruz.Ama gelirken R8' le gelde bi test sürüşüne çıkalım senle.Sende bizim scirocco 160' la çıkarsın, Scirocco R için ilk adımı atmış olursun hem :++:

tabiki dostum ama biraz beklemen gerek araç şimdi izmirde:D.760Li yada başka araç istersen onla geliyim.gerçi garaja bakmak lazım araçların yarısı burda yarısı izmirde:D

bu arada bugün önce tekotoya gittim peugeot rcz bakmak için arkadaşla birlikte.siyah vardı 1.6 thp 200 bg satılmış.yeni gelecek araç beyaz 1.6 156 bg otomatik vitesmiş.satıcıyla konuştuk ama beni ikna edemedi.elimizde sadece gelecek araç var türkiyede sadece bizde siz almazsanız şehir dışından gelip biri alır gibi yaklaşımlarda bulundu.ordan çıkınca hemen balgat görala gittik.rcz karşımda içimden dedimki hani yoktu:D

araç hoşuma gitti.yalnız bir sorun var karar veremedim beyaz renk otomatik vites 156 bg mi yoksa siyah renk düz vites 200 bg mi.sadece bu motorlarda bu renkler sunuluyor.yardımları bekliyorum.

son olarakta bana rcz için aracın standart donanımı dışında herhangi bir donanımının olmadığı söylendi fakat aldığım katalogta wip com 3d diye bir ses ve navigasyon sisteminin isteğe bağlı olduğu yazıyor.nasıl çelişkidir anlamadım

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Forumumuzun Ağaoğlu garajı maaşallah :)
Alıntı yapılan: demir_01;165586
iyice incici oldun ha.ekşiye kay olm biraz.
beyler seviyeyi düşürmeyin :D
İnci tehlikeli ! :D
-------------------------------------------------

Çevrimdışı DeNNis

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
şöyle garajdan bir kaç fotoğraf alma imkanımız var mı, güzel bir görüntüdür eminim.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: selchuk;165912
tabiki dostum ama biraz beklemen gerek araç şimdi izmirde:D.760Li yada başka araç istersen onla geliyim.gerçi garaja bakmak lazım araçların yarısı burda yarısı izmirde:D

bu arada bugün önce tekotoya gittim peugeot rcz bakmak için arkadaşla birlikte.siyah vardı 1.6 thp 200 bg satılmış.yeni gelecek araç beyaz 1.6 156 bg otomatik vitesmiş.satıcıyla konuştuk ama beni ikna edemedi.elimizde sadece gelecek araç var türkiyede sadece bizde siz almazsanız şehir dışından gelip biri alır gibi yaklaşımlarda bulundu.ordan çıkınca hemen balgat görala gittik.rcz karşımda içimden dedimki hani yoktu:D

araç hoşuma gitti.yalnız bir sorun var karar veremedim beyaz renk otomatik vites 156 bg mi yoksa siyah renk düz vites 200 bg mi.sadece bu motorlarda bu renkler sunuluyor.yardımları bekliyorum.

son olarakta bana rcz için aracın standart donanımı dışında herhangi bir donanımının olmadığı söylendi fakat aldığım katalogta wip com 3d diye bir ses ve navigasyon sisteminin isteğe bağlı olduğu yazıyor.nasıl çelişkidir anlamadım

istediğin zaman, istediğin kadar ve istediğin arabayla gel canım ben espri yapmıştım :)
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu araçlardan fotolarını hiç görmediklerim var,en iyisi ben ses çıkarmıyayım.cahilliğim belli olmasın.güzel bir garaj.yıllık bir-iki trilyon bütçe ayırıyorsunuz o zaman bu garaja.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı @lp@RSl@n

• bedevi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;165568
He ya bende seğmiyom spor araba o ne öle sanki götün asfalta deyomuş gibi vallayi, bizim bi uzman çavuş komşu var almış geçen bi Lambo Gayyardo, 20 lira gaz aldım biraz turladık ama beyenmedim. Bubam dedi nası alak mı? (tabi peder baççavuş, uzman lamboya binerken lambo alırsan itibar gider)

Çıhktık biraz gezeledik maybak muybak ney baktık, desst sürüşüne çıktık dat vermedi yeminlen, şindi birazda mahalle baskısı var biliyon nu köyde mazotlu araba deyince hoş ediyolar didik dizel almalı.

En haz ettiğim model fabiya oldu, 60 ay vade mis gibi :D Gışlıklarıda çaktım ki deme canavar tam bir piç kurusu durmuyor ne batahklık ne asvalt, mursiyelagonun yapamadığını yapıyor :++: :++: :++: :++: :++:

Müdürüm afedersin temizleyemeyeceğim pohu zıçmam, sen sür ben yanında otururum :D :lol: :lol:

:D:D:D

Çevrimdışı burock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;165979
yıllık bir-iki trilyon bütçe ayırıyorsunuz o zaman bu garaja.
Bencede sağlam bir bütçe ayırılmış böyle bir garaja. Sadece almaklada bitmiyorki bunların bakımı vergisi benzini falan sürekli bir masraf ama böyle bir garajada değer. Gerçekten çoğu özenle seçildiği belli araçlar. Kazasız belasız sürüşler dilerim

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
serkan bey bana göre bu tür garajlardan :spr:bahsetmemelisin:) bu forumda,:adm:bunları bırak ömrü hayatında almayı rüyasında bile göremiyecekler var.siz en iyisi nevbeetle mi neydi,toyota,süperb,falan :favo2:onların dışındakileri listeden kaldırın.insanın içi gidiyor vallahi:rm:.biz bi fabişi bile hasret:taka: giderken olacak şeymi rüya araçlardan bahsetmek.:D:Dneyse artık bu garajdan bi foto isteme hakkına sahibiz:ft:.....

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
octim rahmetli oldu :uve:ama hala imzamda ve profilimde duruyor kaldırmaya bile elim varmıyor:o.anısına ayıp olmasın diye.:D:p:hanz:

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yıllık bir iki trilyon gitmiyor.yıkamayı kendi garajımızda yapıyoruz.yılda birkezde boya koruma yapılıyor.onun dışında km bakım masrafları var.

Çevrimdışı DeNNis

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
elinizde hiç garajınızdaki araçların fotoğrafı yok mu ? enazından bir kaçının