škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb D Segmenti Satışlarında ilk 10'da

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2011 Şubat ayında satış adedini arttırarak sırasını korumuş:

Kaynak: ODD ve e-otodergi Nisan 2011 SAYISI (34. sayı)
http://www.testyilligi.com/e-otodergi_nisan2011_sayi34.zip
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

M.Niyazi Saral

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir iki ay sonra 5. olur :)
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;214866
Bir iki ay sonra 5. olur :)

neden olmasın :)
5. ve 6. sıradakilerle aradaki fark az
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

M.Niyazi Saral

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
vallahi helal olsun.En azından D segmentinde Skoda tutulmuyor diyemeyecekler ;) Ayrıca Latitute yeni bir araç olmasına rağmen markası Renault diye yurdum insanı hemen ona yöneliyor.Oysaki araç Samsung :D Biraz daha zaman geçsin piyasada alınan çoğu Latitute satılığa çıkacak bence ;) Passat' ın pazar payı %20 idi.Bu yeni modelle birlikte %30 hedefleniyordu ve buna çok yaklaşmış görünüyor.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: isikayhan;214863
2011 Şubat ayında satış adedini arttırarak sırasını korumuş:

Kaynak: ODD ve e-otodergi Nisan 2011 SAYISI (34. sayı)
http://www.testyilligi.com/e-otodergi_nisan2011_sayi34.zip
avensis ile süperb reno latitude den fazla satılmasına rağmen neden alt sıralarda acaba bi yanlışlık olmasın.

Alıntı yapılan: crash;214899
vallahi helal olsun.En azından D segmentinde Skoda tutulmuyor diyemeyecekler ;) Ayrıca Latitute yeni bir araç olmasına rağmen markası Renault diye yurdum insanı hemen ona yöneliyor.Oysaki araç Samsung :D Biraz daha zaman geçsin piyasada alınan çoğu Latitute satılığa çıkacak bence ;) Passat' ın pazar payı %20 idi.Bu yeni modelle birlikte %30 hedefleniyordu ve buna çok yaklaşmış görünüyor.
süperb bana göre reno dan daha kalite ama yurdum isanında ki reno hastalığını bi türlü bırakamadılar.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;214921
avensis ile süperb reno latitude den fazla satılmasına rağmen neden alt sıralarda acaba bi yanlışlık olmasın.

sıralama aylık satışlara göre yapılıyor

M.Niyazi Saral

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;214899

latitude DELL değil miydi:++::++:

merso C makyajlı seri geliyor,bmw 3 benzinli geliyor;yılın 2.yarısından sonra passat %30 da tutunamaz.
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2011, 00:00:42 Gönderen: adorno »
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adorno;214951
merso C makyajlı seri geliyor,bmw 3 benzinli geliyor;yılın 2.yarısından sonra passat %30 da tutunamaz.

Tutunur hocam ülkemizde passatın adı satılıyor araç TR ye gelmeden millet kaporasını verip alıyor.Satışı felan düşmez bu aracın.Hem dediğiniz araçlar 2 passat tsı parası.

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;214962
Tutunur hocam ülkemizde passatın adı satılıyor araç TR ye gelmeden millet kaporasını verip alıyor.Satışı felan düşmez bu aracın.Hem dediğiniz araçlar 2 passat tsı parası.

öyle deme hocam,makyajlı C serisini onlarca insan bekliyor.%30 iddialı bir rakam,meydan boş olduğu için diyorum.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Makyajlı C serisi gerçekten gümbür gümbür geliyor.En büyük handikapı olan iç mekanı yeniledier.Farlar Mercedes' in son DNA ürünü.AMG paket bu araçta çok satar arkadaşlar.BMW 3 serisi nasıl gelecek onu merak ediyorum.Eğer araca 1.6 veya türevi turbolu bir motor gelirse mercedesden ucuz olacağı için çok fazla tarcih edilecektir.Tahminlerime göre Mercedes' in 1.6 motorla yaptığı sıçramadan daha iyi bir sıçrama yapacaktır.Şuanki C serisi AMG paket cam tavanlı full bir aracı 45.000 euroya alabiliyorsunuz.3 serisi M paket bir aracın fiyatı 42-43.000 euro seviyerinde olacaktır.3 serisine M paket eklemesenizde şık bir dizaynı olacağı aşikar.O yüzden 40.000 euro civarlarına bu aracın full diyebileceğimiz modeli alınır.Bu fiyatları kaydetmenizi istiyorum arkadaşlar :D:D Ama passatı hiçbir zaman geçemeyecekler o ayrı bir konu ;)

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;214994
Makyajlı C serisi gerçekten gümbür gümbür geliyor.En büyük handikapı olan iç mekanı yeniledier.Farlar Mercedes' in son DNA ürünü.AMG paket bu araçta çok satar arkadaşlar.BMW 3 serisi nasıl gelecek onu merak ediyorum.Eğer araca 1.6 veya türevi turbolu bir motor gelirse mercedesden ucuz olacağı için çok fazla tarcih edilecektir.Tahminlerime göre Mercedes' in 1.6 motorla yaptığı sıçramadan daha iyi bir sıçrama yapacaktır.Şuanki C serisi AMG paket cam tavanlı full bir aracı 45.000 euroya alabiliyorsunuz.3 serisi M paket bir aracın fiyatı 42-43.000 euro seviyerinde olacaktır.3 serisine M paket eklemesenizde şık bir dizaynı olacağı aşikar.O yüzden 40.000 euro civarlarına bu aracın full diyebileceğimiz modeli alınır.Bu fiyatları kaydetmenizi istiyorum arkadaşlar :D:D Ama passatı hiçbir zaman geçemeyecekler o ayrı bir konu ;)

bmw 3.20i ile gelecek.2.0cc hacimli 350nm tork(1250-4800dev/da) ile olacak.
Ben bekliyorum mesela:ok:
Sonra makyajlı c serisi daha çok konfor seçenekleriyle gelecek,
internet bağlantısı,standart donanıma eklenen COMMAND APS...

[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Passat satar. Nedenmi :D Çünkü bir kere araç VW. VW alanlar neden alıyorlar peki ?

Çünkü 50.000 TLYE aldıkları bir aracı 53.000 TL ye satabildikleri için :D
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adorno;215000
bmw 3.20i ile gelecek.2.0cc hacimli 350nm tork(1250-4800dev/da) ile olacak.
Ben bekliyorum mesela:ok:
Sonra makyajlı c serisi daha çok konfor seçenekleriyle gelecek,
internet bağlantısı,standart donanıma eklenen COMMAND APS...

350 NM gelecekse turbolu olacak sanırım.Motor cidden güzel olacak fakat Türkiye' deki vergi sistemi nedeni ile Mercedes satışlarının gerisinde kalacağı kesin.Ben düşük hacimli yüksek güç üreten bir motor bekliyordum ama beklentilerim boşa çıktı.Bu motorla geleceği kesinleştimi peki ?

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Superb 1.4 TSI'a DSG koyulmasına izin veilseydi o zaman Passat ne kadar satardı acaba :hhh:

M.Niyazi Saral