škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Akaryakita anormal zam

fenomen · 89 · 19417

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı silver

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı @lp@RSl@n

• bedevi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: silver;166098
polisaj yapacak yeride yok....

abi illaki vardır yapılacak yeri :D

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Üstü kapalı ve iki kişilik, elektriklisi olanı varsa düşünebiliriz :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı alperuzun

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Yaşamı ne kadar zor hale getirdiler farkındamısınız, ve buna rağmen bazı arkadaşlarımız hala Türkiye standartları çok iyi diyo ekmek Türkiyede ucuzmuş.. Bu toplumun uyanması için ne gerekiyo bilmiyorum ki, herkes gözlerini yummuş derin bi uykuya dalmış olanları görmüyor.

Konuyla alakası yok ama o öğrencileri nasıl dövdüler, polis kafasından kaskı çıkarıyo adamın kafasına indiriyo yok böyle bişey o öğrenciler bu ülkenin geleceği...
Ford Focus STdci

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tsi de hikaye olacak toprakk,bak gör vw nin devrimi türkiyede sökmüyor..

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
valla bu depo da menzilim 900 km civarında bana koymuyor her zamda gaza daha az basıom :D

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ya da en güzeli eski bir dizel Mercedes alıp, atık kızartma yağı ile aracı yürütmek. Hadi sıkıyorsa atık yağdan da vergi al.
Bunların yatacak yerleri yok. Öteki tarafta karşılaşırsak iki elim boğazlarında olacak :sopa::sopa:
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alperuzun;166106
Yaşamı ne kadar zor hale getirdiler farkındamısınız, ve buna rağmen bazı arkadaşlarımız hala Türkiye standartları çok iyi diyo ekmek Türkiyede ucuzmuş.. Bu toplumun uyanması için ne gerekiyo bilmiyorum ki, herkes gözlerini yummuş derin bi uykuya dalmış olanları görmüyor.

Konuyla alakası yok ama o öğrencileri nasıl dövdüler, polis kafasından kaskı çıkarıyo adamın kafasına indiriyo yok böyle bişey o öğrenciler bu ülkenin geleceği...

Avea reklamındaki pembe gözlükten takmak lazım, aaa gizli indirimleri görebiliyorum deriz.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Artık olay caydırmaya kaydı, benzin zammını geç benzinli arabaya godaman biniyor ama son mazot ve LPG zamları bunu gösteriyor, artık az binin derci bi zihniyet oluşmuş, trafik-hava kirliliği gibi sosyal amaçları var mı bilmiyorum ama ille bineceksen ver diyorlar.

Tek kara yolu taşımacılığı (bundanda vazgeçilmesi lazım artık) ve çiftçi için üzülüyorum, bugün yine iş çıkışı saatlerinde ben dâhil yollar tıklım tıklım araba doluydu zor geldim eve. Biniyorsunuz işte, biniyorum, biniyoruz. Ama ucuz olsun istiyoruz elbette hakkımız keşke ucuz olsa ama hâla ne hikmet biniyoruz binebiliyoruz. İlginç. ! ?

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;166214
Artık olay caydırmaya kaydı, benzin zammını geç benzinli arabaya godaman biniyor ama son mazot ve LPG zamları bunu gösteriyor, artık az binin derci bi zihniyet oluşmuş, trafik-hava kirliliği gibi sosyal amaçları var mı bilmiyorum ama ille bineceksen ver diyorlar.

Tek kara yolu taşımacılığı (bundanda vazgeçilmesi lazım artık) ve çiftçi için üzülüyorum, bugün yine iş çıkışı saatlerinde ben dâhil yollar tıklım tıklım araba doluydu zor geldim eve. Biniyorsunuz işte, biniyorum, biniyoruz. Ama ucuz olsun istiyoruz elbette hakkımız keşke ucuz olsa ama hâla ne hikmet biniyoruz binebiliyoruz. İlginç. ! ?
:+1::+1::+1:
2010 SKODA SUPERB 2.0 TDI 170 HP CR DSG ELEGANCE SİYAH
2011 SKODA YETI EXPERIENCE 140 HP DSG GUMUS

Çevrimdışı ANTARES

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hakediyoruz biz.
Geçim sıkıntısı, işsizlik, benzine zam, öğrenciye dayak, AB yalanı, açılım, BOP, soykırım, 12 mil, satılan kuruluşlar, Rotary rozeti, angus, yabancılara toprak satışı...................uzar gider, gerek var mı daha saymaya.
Haziran 2011'de akıllanacak mıyız, hayır.
O zaman 10TL olsun benzin.
KARGO DAHIL SATILIK DETAILING URUNLERI (TIKLAYIN)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende ünv öğrencisiyim ist'da 3 yerde eylem yapmıştık kollektifimizle beraber bu metrobüs eylemini protesto etmiştik yüzlerce öğrenci turnikelerden atlamıştık,ve 1 hafta bile geçmeden kollektiflerin yaptığı protesto göz önüne alınmıştı.Öğrenciler ülkenin eli ayağı,Şu zenginlerin olduğu Kadıköy sahilini bile su altı okuyan öğrenciler temizlemişti.Nasıl görmek istiyolarsa o şekilde bırakıyolar insanlarda çok bilinçsiz(konumuzla alakası olmayabilir ama biraz daha açıyım)Yani;
Hakan'ın dediği doğru bu ülkede yaşıyan insanların 3te2si halinden memnun Türkiye cennet İstanbul taşı toprağı altın diyerek bir ev 1 çocuk 3 araba daha öncede belirtmiştim E-5de 90 araba sadece 1 metrobüs dolusu insan. Şimdi bu zammı hava kirliliği oluşmasın diye yaptığını düşünsek bunu biz düşünelim bence milleti bu konuda bilinçli olmaya davet etsin hükümet...Şu alınan vergiler kazancımızı yiyor yav,yakıt işi hepten berbat zaten hiç içinden çıkılamaz hal aldı.
-------------------------------------------------

Çevrimdışı TheEren

• roro gemisindeki jakoben
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Araç alırken ötv,kdv ödersiniz, yetmez her aldıgınız benzinde yeniden  kdv ödersiniz.periyodik bakımlarda her parça başına yine kdv  ödersiniz.yeter mi, yetmez.Her yıl satın alırken ötv kdv ödediğiniz araç için mtv de ödersiniz,serviste yapılan işçiliğe bile +kdv  ödersiniz.gayet normaldir bu zamlar yahu, bu ülkede bir hafta boyunca  aynı fiyattan mazot aldığımı hatırlamıyorum.sindire sindire yapılır  zamlar, 3 4 günde bir 20 30 kuruş düşer fiyat, hafta geçmez 50 kuruş  zamlanır.

Bizler koyun gb davrandıkça güdenler hiç bitmez
« Son Düzenleme: 09 Aralık 2010, 02:38:44 Gönderen: TheEren »